Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Za 6 burgerow

- kilogram wołowiny do zmielenia 24 zł

- mąka 3 zł

- poł masła 3,5 zł

- mleko 2,5 zł

- cebula 4 zł

- boczek niecałe 9 zł

- cukier, anyż i reszta przypraw oraz sezam, 16 zł

 

razem wychodzi koło 62 zeta czyli zaokrąglajac dyszkę za burgera.

Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy w życiu wegański burger, z ciecierzycy, jak jakiś lewak, ale absolutne 10/10. Serio w smaku to lepsze niż jakiekolwiek mięso. Jedyne co mi troszeczkę nie pasowało to sos bbq/chilli był po prostu za ostry i trochę mi zdominował smak całej reszty, no ale sam taki wybrałem. Następnym razem wezmę sobie łagodniejszy. Byłem tutaj https://www.facebook.com/umealublin/?fref=tsPolecam, gdyby ktoś był w Polsce D. Niestety byłem dość późno i nie było już zupy. Codziennie inne menu. 

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Mają ok burgery (zalezy od dnia, raz dostalem takiego suchego kapcia, że nie dalo sie zjeść) w #vb vegan burgers niedaleko galerii bałtyckiej i też w tych okolicach w knajpie co się zwie avocado na wajdeloty też mają bardzo dobrego z sosem sliwkowym koniecznie weź (też coś koło 13zł stoją).

Odnośnik do komentarza

 

Ceny adekwatne do Polski D.

Burger za 13 zł :)

W krakowie i warszawie są podobne ceny.

 

U mnie zad.upie i się cenią, bo burgery wyceniają od 20 zł.

W sumie tylko dwa lokale chyba je serwują :lapka:

No ale w Wrocu byłem w "jalapeno", to jadłem burgera za ponad dwie dychy. Tańszycvh chyba nie było:)

To właśnie tu babka się spytała, czy ma wydać resztę :)

https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g274812-d5580890-Reviews-Jalapenos_Mexican_Grill-Wroclaw_Lower_Silesia_Province_Southern_Poland.html

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

od dłuższego czasu nie ma tej knajpy. poza tym to w sumie nawet nie była burgerownia (bardziej tex-mex), a już na pewno nie dobra
z opcji wege polecam we wrocławiu green busa, za 2 dyszki+  to już masz ogromny zestaw z frytkami, a same buły to 15-18 zł (podobnie w złym mięsie, ale wybór tam mają mniejszy)
Jeśli chodzi o mięsne, to też są tańsze i lepsze. Za 2 dychy dostaniesz burgera prawie wszędzie (poza soczewką) i to wcale nie w najbiedniejszej wersji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...