Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kebab Lawasz z Efesa na Niepodleglosci. Super, ze maja swoj wypiek tortilli i bulki bo ciasto zaje.biste a nie gumowaty placek jak wszedzie. Mieso z tego co zaslyszalem baranino-jagniecina wiec kolejny plus. Ostatnim plusem jest aura pewnego elitarnego uzytkownika forum, ktory podobno mieszka niedaleko tej knajpy, ale niestety nie odczulem bo taki dobry byl to kebab, ze przycmil wszystko.

Odnośnik do komentarza

Efes najlepszy. Czezky go ostatnio dobrze okreslil ze "nie jest generyczny" i sie z tym zgadzam. Smakuje zupelnie inaczej niz inne kebaby, inna tortilla, warzywa, brak tej cholernej kapusty, no pychota. Szkoda tylko ze maja taka renome ze nawet w dowozy im sie nie chce bawic ;/ Jak ktos bedzie tam w odwiedzinach to polecam sprobowac sultana, swietne danie.

Odnośnik do komentarza

Ale tak bez soli? Blee. Gdzie kupione i ile waluty?

Moja kobita też tak mówiła dopóki nie spróbowała. Jest ZA(pipi)ISTE w smaku, słodkawe, czuć prażonym orzechem. Kupiłem w sklepiku osiedlowym za 13 zł (pewnie w jakimś markecie spokojnie 2-3 można kupić taniej). Na półce stało jeszcze masło SANTE z linii GO ON, również 100%, ale było ciut droższe i mniejsze.

 

Co do swojego masła, to robiłem kiedyś tahini z sezamu i było smaczniejsze (bardziej aromatyczne) niż to do kupienia w sklepie, ale jeżeli chodzi o opłacalność domowego wyrobu, to jakoś drastycznie nie przebija kupnego.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak osiedlowe sklepiki :lapka: Na stronie Sante widzę, że mają również w ofercie 1kg opakowania i masło migdałowe (ale to już dla szlachty), a do tego mają rabat na nie w ten weekend.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Najlepsze masło orzechowe jakie jadłem. 100% orzecha w orzechu

 

5902367400446-naturavena-510g-maslo-orze

 

ma cukier i sól? słyszałem opinie że 100% masła orzechowe nie są wcale takie smaczne

 

ja kupiłem parę dni temu 90% i oprócz soli i cukru ma niestety olej palmowy czy tam słonecznikowy :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...