Skocz do zawartości

Samochód marzeń


molly

Rekomendowane odpowiedzi

to ja dziekuje xD sa szybsze auta co mniej pala, no ale RX-8 ladna jest ^_^

Pewnie ze sa, ale mi sie RX-8 niesamowicie podoba :) A i cena jest znosna, tym bardziej ze w przyszlym roku wychodzi wersja po liftingu i ceny tych obecnych powinny jeszcze troche spasc :)

ile to ma do 100km/h ?

~6,40s

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
jest ladna, dobrze wyposazona i wyroznia sie z tlumu "passatow" - to mi wystarczy ;) zreszta sam wyglad, ahhh ;]

 

 

hehe no to widzisz cenisz zupelnie co innego niz ja

 

 

dla mnie auto nie musi byc ladne (poza tym kazdy ocenia inaczej, mi np. podobaja sie klasyki) nie potrzebuje wyposazenia (wg. mnie zbedna masa, "prawie" kazde auto ktore mialem nie mialo bajerow typu: wspomaganie, elektryka, skora; [pisze "prawie" bo w 205 GTI mialem-wspomaganie, skore, el. szyby :D ] w sumie to moj wlasny wybor auto ma byc jak najlzejsze)

 

a z wyroznianiem to wole zeby sie wyroznialo wlasnie tym ze bedzie szybki ale jak beda "misiaki" szukaly mojego auta to zeby bylo pare takich w miescie co utrudni im ich zadanie 8)

 

 

podsumowujac:

kazdy lubi cos innego :D

 

(ale kopa musi miec :twisted: )

Odnośnik do komentarza

A co tam serwisować? Tłok jeden w środku, reszta to już praktycznie to samo, silnik się nie psuje, jak się zepsuje to już kaplica, bo pewno awaria równa się pęknięciu bloku, albo uszczelki (a uszczelki to nawet pan miecio da rady wymienić), reszta tak jak mówie, to samo co w innych autach czyli; zawiasy, hamulce itp.

 

Autko jak najbardziej zaj.ebiste, i nawet ładne (ja jednak wole włoskie auta, i nic tego nie zmieni ale...) drzwi tylne, sprytnie ukryte, ogólnie ładna sylwetka, troche mięśni ma, jest po prostu zaj.ebistym autkiem, jak kogoś stać to nie ma co się czaić a tylko brać.

 

(...)

ale znajac nowe auta bez kompa nic sie nie zrobi wiec tez zle :/ stare auta sa lepsze :P

 

No właśnie jak ktoś chce nowsze auto to i tak wszystko sterowane przez kompa także, ASO albo jakiś inny DOBRY warsztat pozostaje każdemu, nie zależnie czy ma WANKLA, DIESLA czy może hybrydę jakąś.

 

EDIT:

 

A chyba nie trzeba mówić, że jednak nowe auto to jednak nowe auto? :)

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
A co tam serwisować? Tłok jeden w środku, reszta to już praktycznie to samo, silnik się nie psuje, jak się zepsuje to już kaplica, bo pewno awaria równa się pęknięciu bloku, albo uszczelki

 

no egzemplarze z 2003-2004 mialy taka wade, ze puszczaly uszczelki i pekal blok = silnik do wymiany. Na szczescie w egzemplarzach z kolejnych lat udalo sie to wyeliminowac ;] Dzisiaj przy okazji ubezpieczania mojej obecnej furki zgadalem sie z wlascicielem punktu o rx-8 i okazalo sie, ze ma taki samochod, i tak jak wszyscy... "jesli pasuje Ci spalanie to bierz" :)

 

Odnośnik do komentarza

moj samochod marzen taki jeszcze z dziecinstwa :)

 

najlepszy Muscle Car wyprodukowany przez...

 

 

Australijczykow !!!!

 

wg. mnie lepszy niz Mustang, Challanger, Viper czy co tam sobie kto inny wymysli :D

 

 

FORD FALCON XB GT Coupe

 

znany z Mad Max'a (ale ja bym chcial zeby doladowanie bylo na serio a nie tylko atrapa ktora swiszczy :P)

 

O3.jpg

 

StreetMachineFront.jpg

 

0405phr_falcon_02_z.jpg

 

wymiata :twisted2:

Odnośnik do komentarza

Sam samochód tani nie jest, więc wiesz jak Cie stać na Vipera to raczej na te byle gówna też, tak myśli napewno Dodge ;]

 

Poza tym ten Australijski Ford jest okropny, ale mam pytanie czy NAD maską jest tam wałek rozrządu? Czy co to?

Odnośnik do komentarza
Sam samochód tani nie jest, więc wiesz jak Cie stać na Vipera to raczej na te byle gówna też, tak myśli napewno Dodge ;]

 

no wlasnie trafiaja sie takie kwiatki, ktore nie maja co do gara włożyć, biora jakiegos wypasa na kreske w banku, a jak przychodzi podjechac na stacje, albo cos naprawic to im sie oczy otwieraja

szczegolnie w Polsce

Odnośnik do komentarza
moj samochod marzen taki jeszcze z dziecinstwa :)

 

najlepszy Muscle Car wyprodukowany przez...

 

 

Australijczykow !!!!

 

wg. mnie lepszy niz Mustang, Challanger, Viper czy co tam sobie kto inny wymysli :D

 

 

FORD FALCON XB GT Coupe

 

znany z Mad Max'a (ale ja bym chcial zeby doladowanie bylo na serio a nie tylko atrapa ktora swiszczy :P)

 

O3.jpg

 

StreetMachineFront.jpg

 

0405phr_falcon_02_z.jpg

 

wymiata :twisted2:

 

Wstydziłbym sie takiego samochodu. Wygląda jakby był zrobiony z plastyku. Ale przeczuwam że wrzuciłeś go dla beki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...