Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

mam srebrne auto i myśle o walnięciu przedniej maski na czarny mat. Co sądzi brać konsolowa o takim pomyśle? Auto to lexus is200

 

Pod warunkiem że dach i tylną klapę też w czerń dasz. Choć w takim wozie bez odpowiedniego body kitu bym takie malowanie odpuscił... no chyba że dasz jakieś fajne dokładki, progi, etc.

Odnośnik do komentarza

Gleba dodaje kazdemu hatchbakowi/sedanowi/coupe dodatkowego uroku, w swojej przyszlej furce napewno tez to uczynie.

 

Co do uroku, to kwestia gustu.

Co do tego czy takie rozwiazanie jest praktyczne, to juz zalezy od kraju, w ktorym sie mieszka. Jesli chodzi o Polske to zaplaczesz na kazdej dziurze, czy przy probie wjazdu na wyzszy kraweznik. Juz nie mowiac o tym, ze urok zaraz prysnie przez porysowane progi i zderzak.

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze po długiej jeździe obniżonym/utwardzonym samochodem odczuwam potrzebe wysrania sie, tak mi wymiesza flakami wiec wole nie inwestować w tego typu zabieg. Z zewnątrz nie bede raczej nic zdziwiać, kupiłem czarną maske i mam mniej wiecej zarys tego jakby to wyglądało i mi sie nie podoba. Ale wciąż chciałbym aby mój lex choć troche odróżniał się od 50 innych jeżdżacych po całej polsce, bo wszystkie wyglądają tak samo (fabryczne 17', ewentualnie ciemne szyby).

Odnośnik do komentarza

Dres style

 

dres style? nie kolego...to jest stanceworks/hellaflush/canibeat style

Nie ważne jaką to ma profesjonalną nazwę. I zgadzam się z luckiem- jeszcze tylko wielkie skrzydło z tyłu, naklejka pioniera na przedniej szybie i whirpoola na tylnej.

 

I uważasz że to praktczne?

 

Tak, dlatego ze jak to się robi porządnie to nie obcina się tylko sprężyn tylko zakłada coilovers system albo na powietrze, i po chwili można mieć samochód wyżej niż oryginalnie wyszedł wyprodukowany

Odnośnik do komentarza
<br />Ja zawsze po długiej jeździe obniżonym/utwardzonym samochodem odczuwam potrzebe wysrania sie, tak mi wymiesza flakami wiec wole nie inwestować w tego typu zabieg. Z zewnątrz nie bede raczej nic zdziwiać, kupiłem czarną maske i mam mniej wiecej zarys tego jakby to wyglądało i mi sie nie podoba. Ale wciąż chciałbym aby mój lex choć troche odróżniał się od 50 innych jeżdżacych po całej polsce, bo wszystkie wyglądają tak samo (fabryczne 17', ewentualnie ciemne szyby).<br />
<br /><br /><br /> wiesz skad wzielo sie malowanie masek na czarno? jesli tak to pewnie wiesz ze robi sie to w macie ze wzgledow praktycznych. jesli maska ma byc ""blyszczaca" to imho jest to przejaw braku gustu u wlasciciela. co do obnizenia zawieszenia to powinno sie uzyc do tego celu odpowiednich sprezyn i amortyzatorow o regulowanej sile tlumienia co "zapewnia komfort na z" adanie". niestety w naszym kraju obnizenie zawieszenia jest utozsamiane z obcietymi sprezynami zalozonymi na zuzyte amortyzatory w szmelcwagenie mark ll.
Odnośnik do komentarza
<br />To skąd się wzięło takie malowanie masek? Bo ludzie sie w nfsie napatrzyli na karbonowe maski i też chcieli mieć podobne?<br />
<br /><br /><br /> zaczelo sie to od pilotow mysliwcow ktorzy malowali na czarny mat poszycie samolotu przed szyba kokpitu. zapobiegalo to oslepianiu pilota przez promienie sloneczne odbite od lsniacego metalu. w pozniejszym czasie ten patent podpatrzyli kierowcy wyscigowi i zaczeli malowac maski aut w celu jw. niektore usportowione modele aut wychodzily tak seryjnie. karbonowe elementy stosuje sie dla obnizenia masy i nic pozatym. natomiast tuning spod wiejskiej dyskoteki pozostawie bez komentaza.
Odnośnik do komentarza
<br />To skąd się wzięło takie malowanie masek? Bo ludzie sie w nfsie napatrzyli na karbonowe maski i też chcieli mieć podobne?<br />
<br /><br /><br /> zaczelo sie to od pilotow mysliwcow ktorzy malowali na czarny mat poszycie samolotu przed szyba kokpitu. zapobiegalo to oslepianiu pilota przez promienie sloneczne odbite od lsniacego metalu. w pozniejszym czasie ten patent podpatrzyli kierowcy wyscigowi i zaczeli malowac maski aut w celu jw. niektore usportowione modele aut wychodzily tak seryjnie. karbonowe elementy stosuje sie dla obnizenia masy i nic pozatym. natomiast tuning spod wiejskiej dyskoteki pozostawie bez komentaza.

 

Pewnie robia to w tym samych celach, zeby ich swiatla spod wiejskich dyskotek nie oslepialy ; )

Odnośnik do komentarza

Apropo już czarnego koloru i masek - to po co teraz golfiarze wyciągneli te kapoty na maski? Chłodnicę na zimę zasłaniają czy jaki ch.uj? Nie kminie, ale jeżdżą z dermą na maskach tak mniej więcej do 1/3 ich długości.

Odnośnik do komentarza
&lt;br  /&gt;Apropo już czarnego koloru i masek - to po co teraz golfiarze wyciągneli te kapoty na maski? Chłodnicę na zimę zasłaniają czy jaki ch.uj? Nie kminie, ale jeżdżą z dermą na maskach tak mniej więcej do 1/3 ich długości.&lt;br  /&gt;
&lt;br  /&gt;&lt;br  /&gt;&lt;br  /&gt; to oslona na maske przed kamieniami tzw "bra" . ogolnie wynalazek do dupy bo na dluzsza mete niszczy sie pod tym lakier.  wynalazek z kraju hamburgerow i do szmelcwagena ni uja nie pasuje. Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...