Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

a to ja bardziej patrzyłem na to tak, że znając moje pełne blachy nie będziesz wiedzieć skąd jest tylko poznasz też moje nazwisko, gdzie pracuję (na firmę auto), czym się zajmuję, etc. To taka obawa, że to co raz wpada do internetu już zawsze tam zostaje, czyli tutaj na tym portalu to tylko fotka a cholera wie kiedy i gdzie wypłynie przy innych okolicznościach. 

To każdy kogo mijasz na ulicy codziennie też ma te informacje? 

Na forum zobaczy zdjęcie z 10 osób, na ulicy 150 dziennie, ale to na forum musisz się ukryć. Nie rozumiem.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Często zamazuje się tablice w motongach bo

 

dzidowanie po miescie na kole z widocznym numerem rejestracyjnym na filmiku > film trafia na youtube > wystarczy wpisać model w google z dopiskiem wojewodztwa (kazde wojewodztwo ma jakies regionalne forum na ktorym jest sporo uzytkownikow, a w profilu wszyscy wpisuja motongi) > odwiedziny na profilu klienta i oblukanie tematu gdzie kazdy sie wita i wkleja zdjecia swojego rzęcha > ein zwei drei polizei

 

To chyba najprostsza droga do odnajdywania debili co jezdza po 200 przez miasto i wrzucaja to na youtube :)

 

 

 

Stad pytanie  - CZY HOOKI NAKU.RWIA LANCIA LYBRA PO MIESCIE?

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

 

a to ja bardziej patrzyłem na to tak, że znając moje pełne blachy nie będziesz wiedzieć skąd jest tylko poznasz też moje nazwisko, gdzie pracuję (na firmę auto), czym się zajmuję, etc. To taka obawa, że to co raz wpada do internetu już zawsze tam zostaje, czyli tutaj na tym portalu to tylko fotka a cholera wie kiedy i gdzie wypłynie przy innych okolicznościach. 

To każdy kogo mijasz na ulicy codziennie też ma te informacje? 

Na forum zobaczy zdjęcie z 10 osób, na ulicy 150 dziennie, ale to na forum musisz się ukryć. Nie rozumiem.

 

 

jest dokładnie tak jak mówisz. co więcej boję się, że wsadzenie tego do internetu = zobaczenie tego przez 15000 ludzi (a nie przez tylko 10 na forum). 

Odnośnik do komentarza

Szukałem od stycznia E46 330Ci ale w naszym kraju to chyba niemożliwe do kupienia za normalne pieniądze więc się wkur... i kupiłem E36 328 97r. w sedanie za niecałe 10 000zł. Autko prezentuje się świetnie a przyśpiesza jeszcze lepiej. Ale i tak jest dupowate bo przecież nie kompakt  :sorcerer:

 

C28861512_3.jpg

 

 

wiesz ile realnie pali e36 z silnikiem 1.6 ? Da się zamknąc w 9 litrach w mieście ?

Odnośnik do komentarza

 

Szukałem od stycznia E46 330Ci ale w naszym kraju to chyba niemożliwe do kupienia za normalne pieniądze więc się wkur... i kupiłem E36 328 97r. w sedanie za niecałe 10 000zł. Autko prezentuje się świetnie a przyśpiesza jeszcze lepiej. Ale i tak jest dupowate bo przecież nie kompakt  :sorcerer:

 

C28861512_3.jpg

 

 

wiesz ile realnie pali e36 z silnikiem 1.6 ? Da się zamknąc w 9 litrach w mieście ?

 

Ja mam E30 z 1.6 i w 9 da się zmieścić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

fajnie by było ale ciężko znaleźć odpowiedni model w moim województwie nie skażony wiejskim tuningiem i nie zarżnięty . Ogólnie zastanawiam się nad autem dla studenta  e46 albo meganką lub vectra b chociaż vectra raczej odpada bo wydaję się takim dużym klamotem .

 

edit: tak w ogóle to warto się ładować w to e36 ? Kwota jaką mam to mniej więcej 6-7k , to będzie w sumie 2 mój samochód 

albo dozbierać te 2 koła i kupić golfa 4

Edytowane przez Sig
Odnośnik do komentarza

Jak masz 6-7k to nawet nie myśł o E46.... O dobrym E36 też nie. Zasada jest prosta. Chcesz E36 to nic poniżej 323. Silniki 2.0 palą tyle co 2,5 czy 2,8. Za 7k to też cuda nie kupisz z dobrym silnikiem. Ja za te dałem 9000 (warte może 8000 ale miałem pod nosem i nie chciało mi się szukać okazji) a włożyłem w nie jeszcze 3000 + 1200 ubezpieczenie. A nie mam nawet M-pakietu ani żadnych bajerów. Po prostu jest w dobrym stanie mechanicznym i wizualnym. Za 7k znajdziesz 1.6 spokojnie całkiem przyzwoite. Z silnikiem 1.8IS w dobrym stanie to będzie naprawdę ciężko. Sam taką miałem jako moje pierwsze auto i dałem okazyjnie od znajmego 6500 za rocznik 92 ;) BMW pali dużo. Baaaardzo dużo. Lepiej kup Golfa w dieslu.

Odnośnik do komentarza

Mi się za(pipi)iście jeździ e36, wygodnie i cicho. Braciakowi trafiła się okazja ostatnio. Kupił e36 1.6 w gazie sekwencji za 3,5 tys złotych. Dodatkowo typek dorzucił komplet opon na alufelgach i zimowe opony nówki praktycznie.

38866130.jpg72817559.jpg

 

Fura kupiona w lutym, tygodniowo jakieś 700km wychodzi. Do tej pory trafiła się jedna awaria, wymiana wężyka paliwowego bo się posypał i wyciekała waha. Dodatkowo wymienione bębny z tyłu i łożysko bo huczało trochę. Świetny samochód, polecam każdemu

Odnośnik do komentarza

Jak masz 6-7k to nawet nie myśł o E46.... O dobrym E36 też nie. Zasada jest prosta. Chcesz E36 to nic poniżej 323. Silniki 2.0 palą tyle co 2,5 czy 2,8. Za 7k to też cuda nie kupisz z dobrym silnikiem. Ja za te dałem 9000 (warte może 8000 ale miałem pod nosem i nie chciało mi się szukać okazji) a włożyłem w nie jeszcze 3000 + 1200 ubezpieczenie. A nie mam nawet M-pakietu ani żadnych bajerów. Po prostu jest w dobrym stanie mechanicznym i wizualnym. Za 7k znajdziesz 1.6 spokojnie całkiem przyzwoite. Z silnikiem 1.8IS w dobrym stanie to będzie naprawdę ciężko. Sam taką miałem jako moje pierwsze auto i dałem okazyjnie od znajmego 6500 za rocznik 92 ;) BMW pali dużo. Baaaardzo dużo. Lepiej kup Golfa w dieslu.

 

 

wiadomo że e36 post wyżej się pomyliłem ;d przeciez te e46 to stoją po 15k przed liftem jakieś znośne 

Odnośnik do komentarza

 

1200 ubezpieczenie? dużo.

Ja raz 1600 płaciłem :D Na szczęście teraz już 400-500.

 

Mi teraz w maju za dwulitrową benzynę wyszło 420zł samego oc, do tego jakieś ubezpieczenia itp to do 500zł dobiłem. Bez żadnych zniżek za kolege, poleć znajomemu czy dziadka w dowodzie. 25 lat, 6 lat prawo jazdy, 0 stłuczek/wypadków - w AXA, ale byli też inni co dawali jakieś chore kwoty.

 

btw. jak by ktoś chciał to mam gdzieś chyba te -50zł kupony ;)

Odnośnik do komentarza

E36 to bardzo problematyczny model moim zdaniem. Ciężko trafić coś w dobrym stanie za rozsądną cenę, a żeby się nie psuło co popadnie to trzeba mieć farta. Większość znawców twierdzi, że to najgorszy model z serii 3, lepsze już są E46, albo jak ktoś lubi klasyki to E30, z małymi silnikami wręcz nie do zajechania. A wszystkie BMW z większymi silnikami mają ceny z du.py

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...