Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Wnetrze jak spoko przynajmniej dla mnie po przesiadce z starszego civica (6gen) Fotele fajnie trzymaja i sa wygodne, kiera i zegary eleganckie. Nic nie trzeszczy. Na zdjeciach wyglada moze i srednio, w praktyce lepiej sie odbiera srodeczek. Wrzuce troche wiecej fotek wnetrza w wolnej chwili. 

Auto sprowadzone z niemiec z serii niemiec plakal jak sprzedawal. Przebieg auta 220tys. km. Zapłaciłem 23tys z wszystkimi oplatami

Odnośnik do komentarza

Bardzo spoko cena za taki stan.

 

Pomysl o gwincie. Nawet najtandzy Ta-Technix za 800zl bedzie lepiej trzymal auto w zakretach, a do tego masz mozliwosc regulacji. Bedziesz mogl ustawic te -30mm,albo wiecej jak bedzie Ci za malo. Sprezyny to koszt ok.550zl,wiec ja wolalbym doplacic do gwintu.

 

Rozporka w VII genie robi kolosalna roznice w prowadzeniu. Zdejmij ja kiedys dla samej ciekawosci, to zobaczysz o czym mowie ;)

 

Dokladka mugena imo srednia jest.

Odnośnik do komentarza

Pisalem ze to 2001r, pierwsza rejestracja 2002r. 

Co do gwintu, chetnie bym przygarnal ale te niemieckie badziewa typu mts czy ta-technix to robili gwint do 4,5,6 gen a do 7 gen nie ma. W 6 genie mialem gwint ap i taki tez bym przyjal do 7 gena ale tez nie produkuja ;( Gwint zaczyna sie w ep3 w cenach okolo 3tys co jest dla mnie za duzo. 

 

Z ciekawostek, to wczoraj zauwazylem ze mam jeszcze rozporke gorna tylna w bagazniku XD 

Odnośnik do komentarza

Redmitsu gratuluję kultowego wozidła!

Wszelkie chińskie gwinty odpuść. Daj springi niższe i twardsze (choćby i popularne eibachy pro kit) do tego bilsteiny b6 lub b8 jeśli chcesz mieć jeszcze twardziej, wtedy będzie gitara. Tani gwint wysiada jeśli chodzi o wybieranie nierówności.

 

Ps. Rzuć mi na pm linka do wątku na ck.pl :-)

 

Wypalcowano tapatalkiem

Odnośnik do komentarza

Narazie zakupilem sprezynki apexy -30mm i czekaja na montaz, ale bede je wymienial z amorami bo one juz nie sa w najlepszym stanie. Generalnie sprezyny musze kupic dedykowane do EP3 bo jak kupilbym "uniwersalne" to przod mi usiadzie nizej z powodu ciezszego silnika. 

 

Podwozie sprawdzalem i nie ma tam zadnych rozporek, z przodu seryjnie nie ma rozporki, ale z tylu to nie mam pojecia czy bylo to seryjnie czy nie. 

Odnośnik do komentarza

Podstawowy 1.6 135KM. W spoiler wrzucam całe wyposażenie:

 

 

 

- 6 poduszek powietrznych: dla kierowcy i pasażera, poduszki boczne, kurtyny powietrzne

- dezaktywacja przedniej poduszki powietrznej

- pasy bezpieczeństwa z czujnikiem obecności pasażerów

- system bezpiecznego mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX, blokada otwarcia drzwi, automatycznie włączane światła awaryjne w przypadku gwałtownego hamowania

- aktywne zagłówki z przodu

- ESP – układ stabilizacji toru jazdy

- EBD – rozdział siły hamowania

- TCS – system kontroli trakcji

- ABS

- BAS – system wspomagania awaryjnego hamowania

- HAC – system wspomagania ruszania na wzniesieniu

- VSM – system podpowiedzi ruchu kierownicą

- DBC – system kontroli zjazdu ze wzniesienia

- Immobiliser

- światła do jazdy dziennej wykonanej w technologii LED

- autoalarm

- przednie lampy przeciwmgielne z funkcją doświetlana zakrętów

- automatyczne wycieraczki z czujnikiem deszczu

- przednie reflektory typu projekcyjnego z funkcją oświetlania drogi do domu

- przednie i tylne szyby sterowane elektrycznie

- centralny zamek zdalnie sterowany, składany kluczyk

- elektryczne, progresywne wspomaganie kierownicy

- komputer pokładowy

- Radio CD/MP3

- 6 głośników

- wejścia AUX-In, USB

- wykończenia wewnętrznych klamek drzwi materiałem imitującym metal

- 17” felgi aluminiowe z oponami 225/60 R17

- wielofunkcyjna kierownica;

- sterowanie radiem

- tempomat

- zestaw głośnomówiący Bluetooth

- kolumna kierownicy regulowana w dwóch płaszczyznach

- manualna regulacja wysokości fotela kierowcy

- regulacja podświetlenia zegarów

- kieszenie w oparciach foteli

- podłokietnik z przodu i z tyłu

- uchwyty na napoje w konsoli środkowej

- gniazdo 12V w konsoli środkowej i bagażniku

- lampka do czytania w podsufitce dla pasażerów przednich i tylnych siedzeń oraz podświetlanie przestrzeni bagażowej

- spoiler dachowy

- ochronne nakładki na progi i nadkola

- oparcie tylnej kanapy dzielone w proporcjach 60:40, uchwyty do składania od strony bagażnika

- roleta przestrzeni bagażowej

- wskaźnik optymalnego przełożenia skrzyni biegów

- pełnowymiarowe koło z felgą aluminiową

- osłony przeciwsłoneczne z podświetlanymi lusterkami

- relingi dachowe w kolorze srebrnym

 

 

 

Wersja LIMITOWANA: dodatkowe wyposażenie dla wersji M

System nawigacji satelitarnej KiaNaviSystem z obsługą w języku polskim, 7 letnim planem darmowej aktualizacji, 7 calowym kolorowym ekranem dotykowym, zintegrowany z systemem audio, zestawem głośnomówiącym do telefonu, kamerą cofania oraz zewnętrznym wzmacniaczem z subwooferem, klimatyzacja automatyczna, dwustrefowa z funkcją chłodzenia schowka oraz filtrem przeciwpyłkowym, Skórzane wykończenie kierownicy, drążka zmiany biegów, przyciemniane szyby tył.

 

 

 

Weekend będzie się pewnie dłużył jak nigdy, a w poniedziałek to już w ogóle umrę zapewne :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=uGlwL1dk1oM

 

:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...