Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Ale golfa to Mondelinio wysruwa aż miło . Mowię jak jest !

Rozumiem że to porównanie to mnie się tyczy? (chyba że nagle z czapy porównanie dwóch aut z innego segmentu). Jak tak to mocno nietrafione bo Golfa nigdy nie miałem osobiście. Przez jakiś czas miałem jako służbowe (no ale to nie własne c'nie) ale też już nieaktualne to primo, a primo secundo trochę nie fair jest wspominanie o roboczych firmowych wołach w temacie zdjęcia NASZYCH aut. Z drugiej strony kolego musisz mieć niezła pamięć albo zbierasz na mnie teczkę że pamiętasz jakie miałem poprzednie auto służbowe <fajna łapka której nie umiem mobilnie wstawiać>

 

Choć nie powiem bardzo miło wspominam kozacki układ jezdny tej siódemki i 150 konnego TDi, który idealnie pasuje do takiego autka.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Już tłumaczę. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na słówko "czy", które łączy równorzędne, ale wykluczające się wyrażenia. Sugeruje to również brak przecinka przed wspomnianym słówkiem.

 

Pierwsze wyrażenie dotyczy wersji flotowej, więc myślę, że tu wszystko jest jasne - zaś drugie sugeruje wyłożenie pliku Jagiełłów z własnej kieszeni i zakup auta do użytku prywatnego, z typową dla Michałelisa nonszalancją, no bo co z tego, że felgi jakieś małe, jak on ma pieniądze, płaci na miejscu i wnet wyjeżdża nowym fordem.

 

No, tak wystarczy, czy mam pięściami?

Odnośnik do komentarza

Za to w "pomocy przy kupnie auta " to juz mozna wybierac fury za hajs firmy :D

 

Balonoza w pełnej krasie.

A czy to jest ponoc w kupnie własnego auta czy pomoc w kupnie auta? Z tego co kojaże to w tamtym temacie auta dla rodziców wybieraliśmy, nie mówiąc już o służbowych.

 

Napisałbym też coś Cozanozie ale z niczego cię nie kojaże więc jedynie pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

No ja mysle, zawisc to bardzo niefajna cecha. Nalezy sie cieszyc ze kolega ma fajniejsze auto, lepsze.

 

Nie no ku.rwa zartuje, za dobrze ma je.bany niech mu chociaz ptak nas.ra na przednią szybe, najlepiej biocian.

 

Mieliscie ze wam bocian naje.bał? Raz tak mialem jak wyszłem to myslalem ze ktos mi białą farba chlusnął na pol szyby. Mało nie zeszlem 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...