Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie, idzie, pytanie jak z trwałością "wszystkiego". O Alfach ogółem opinie nie są najwyższych lotów, czy to na necie czy wśród znajomych (którzy oczywiście opinie powielają od innych znajomych itp itd.). Już teraz mam do zrobienia przegub prawy- aczkolwiek wiedziałem o tym przed zakupem więc odpowiednio zeszliśmy z ceny samochodu, natomiast reszta póki co wydawała się okej. Zobaczymy co pokaże czas. Narazie cieszę się jak dziecko:D

 

W tej wersji z tego rocznika- 34000-36000 pln

Edytowane przez Jakim
Odnośnik do komentarza

Kozak autko ale taki motor i tylko jedna rurka? Idealnie by wyglądała druga po prawej stronie.

Z dwóch stron jest w 2.4 JTD.Zresztą można kupić wydech od 2.4 i przełożyć, ale czy to ma sens....?Mnie np. rozwala podwójny wydech przy standardowym  silniku, albo czerwone zaciski przy zwykłych tarczach.

Odnośnik do komentarza

 

Kupowalismy dzisiaj fiata freemonta dla kolegi( kozak fiat ku.rwa typy) i pokusilem sie o obmacanie Giulii....ale sraka xd Srodek - ok, skrzynia super pracuje, pozycja jak w BMW, ale ten tyl....daleko jej do mazdy 6. Zazwyczaj alfy co by nie mowic to byly ponadczasowe, co tu daleko szukac - giulietta, klepana juz chyba dekade i dalej dzielnie designem walczy w czolowce.

A Fiat Freemont w dieslu czy benzynie? Ja ostatnio też kupiłem I faktycznie ciężko znaleźć coś innego w tej cenie z takimi możliwościami ;)

 

 

3.6 V6 - nawet ladnie brzmi na seryjnych wydechach. Ogólnie to pierwsza myśl była taka, że jedzie się czołgiem, ale po kilku minutach skacze sie po pasach jak pantera. No i zawieszenie typowo europejskie, bez amerykanskiego bujania na rondzie.

Odnośnik do komentarza

Spalanie kompter pokazywał na poziomie 11-13 litrów po mieście przy automatucznej skrzyni i AWD, więc nie ma tragedii, na trasie wyjdzie dużo mniej. No fakt, samochód swoje waży, ale ku.rewsko fajny jest wewnątrz i pełnowymiarowe kanapy na 7 osoób robią robotę ( ostatnie 2 składane w bagażniku na płasko). Jeden z fajniejszych fiatów, szkoda, że następce zobaczymy dopiero na przełomie 2017/2018. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...