Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

@onion - taki urok tematu fm3 pełno tu zaniepokojonych posiadaczy ps3 zaś w temacie gt5 przewinie się czasem 2-3 osoby posiadające tylko x360

 

Wiecej nic nie pisze bo nie chce bys wciagany w jakies zje.bane wojenki czy inne gadki ktore nic nie wnosza do tematu.

no nareszcie :P

 

 

http://profile.mygamercard.net/GR8%20modder

zobaczcie na sam dół listy, wy też go nie lubicie ? :no:

 

PS. dwa dni temu kupiłem klocka więc teraz jestem przygotowany na zimę z fm3.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Każdy broni swojego ogródka.

 

Nie każdy broni, tylko w tym konkretnym przypadku jest to szczera prawda. Brak animacji zmiany biegów to dodatkowy smaczek w dodatku podczas gry praktycznie niezauważalny bo i tak patrzy się na drogę i mało co się poza tym zauważa, natomiast tak jak miało być w GT5, że jedne samochody miałyby zniszczenia, a inne nie było zwyczajnym strzałem w stopę, gdzie w tych samych wyścigach jeździłyby samochody "normalne" i pancerniki.

 

Też go nie lubimy :) czemu skoro gra jest gotowa od paru tyg. nie ma już jej w sklepach ;( ?

 

Bo gra jest oddana do ostatnich testów, żeby wyłapać jakieś poważne bugi, ten etap jest bardzo ważny bo jak przeprowadzą go na odwal to mogą później wyjść nawet takie cyrki jak z ostatnią grą Terminator gdzie wersji na PC w ogóle nie dało się zainstalować i wycofano z rynku kilkadziesiąt tysięcy kopii gry :-)

Odnośnik do komentarza

27 października dostaniemy darmowe DLC Będzie 10 klasycznych bryczek oraz dwie nowe trasy. :thumbsup:

 

Auta:

'65 Alfa Romeo Giulia Sprint GTA,

'64 Aston Martin DB5 Vantage,

'81 BMW M1,

'60 Chevrolet Corvette,

'69 Dodge Charger,

'57 Ferrari 250 Testa Rossa,

'80 Fiat 131 Abarth,

'67 Lamborghini Miura P400

'71 Nissan Skyline 2000 GT-R

'65 Shelby Cobra Daytona Coupe.

 

Trasy

Benchmark High Speed Ring

Sidewinder Proving Grounds.

 

http://www.eurogamer.net/articles/free-legends-dlc-at-forza-3-launch

Odnośnik do komentarza

Pogralem dzisiaj troche w demo FM3. Zagralem Ferrari.

 

Na poczatek grafika... Samochod w menu wyglada ladnie. MASA poligonow, ale calosc wyglada znacznie mniej naturalnie niz w GT.

Samochody podczas wyscigu wygladaja calkiem niezle. Nie jest to liga GT ale... nie mozna im zbyt duzo mzarzucic (poza tym, ze wnetrza sa praktycznie czarne).

Sam widok ze srodka jest nienajlepszy. Wnetrze wyglada dosyc slabo. Tez nie ta liga co GT... zarowno wymodelowanie wnetrza jak i jego oswietlenie i oteksturowanie. Poza tym kamera jest zbyt blisko kierownicy i rece sa czerstwo animowane.

Otoczenie... sam tor i pobocze wyglada ok, ale zdecydowanie gorzej niz w GT. Dalsza czesc otoczenia trasy.. oczywiscie bije GT na leb.

 

Przejdzmy teraz do chyba najwazniejszego... Jazda ;)

Gra sie bardzo przyjemnie. Czuc mase auta, zawieszenie fajnie pracuje. Odwzorowanie pracy zawieszenia i kontaktu kol z droga jest lepsze niz w GT5:P. Kolizje to oczywiscie tez inna bajka, ale z tego co widac po filmikach w pelnym GT5 sa porownywalne. cnd

 

Model jazdy.. ten jest przyjemny, ale... duzo, tzn DUZO latwiejszy od tego z GT5:P. Oczywiscie wszystkie wspomagacze (oprocz ABS, w koncu Ferrari w realu ma ABS :P) na off. Jak juz napisalem jezdzi sie przyjemnie ale bardzo latwo i... niezbyt symulacyjnie. Ferrari, prawie 500 koni (o ile dobrze pamietam) i naped na tyl a w zakrecie na 2 beigu cisne gaz w podloge a ona nie ma zamiaru zarzucic tylem? Ogolnie auta sa bardzo stabilne i ciezko wyprowadzic je z rownowagi W Forza 2 gralem dawno ale jesli dobrze pamietam tam model jazdy byl duzo trudniejszy. Moze to wina dema... moze zrobili tak aby przyciagnac wiecej ludzi. Jak wyjdzie pelna wersja to sie okaze bo kolega (nie ten, u ktorego gralem w demo) kupuje nieldugo X360 :)

 

Niestety zagralem tylko Ferrari bo... X kolegi podczas proby wyboru drugiego auta sie zwiesil.... Kilka prob, artefakty na ekranie, zwiechy i w koncu X zaliczyl RROD :/

 

Ps. Do jakiegos moderatora: Prosze polaczyc ten post z poprzednim. Pisze z PS3 i nie dalo sie napisac tak dlugiego postu

 

Jeszcze tak po krotce... Dzieki sa bardzo dobre. Tez lepsze niz w GT.

Ogolnie gra sie fajnie i jakbym mial X360 to na pewno bym sie w Forze 3 zaopatrzyl zeby pograc do czasu premiery GT5 bo gra sie naprawde fajnie.

 

Ten post tez mozna dorzucic do poprzedniech dwoch ;)

Edytowane przez szczurek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy to bedzie w polskiej edycji :/ Z jednej strony takich kodów do gier wydawanych przez MS prawie zawsze nie ma (vide GoW2), ale np. rok tmeu w FIFA 09 był kod na ten season live czy jakoś tak, więc nadzieja jest.

 

W ogóle ciekaw jestem co to za tory, czyzby wymyslone? google nic nie pokazuje, zdjęć też brak.

Odnośnik do komentarza

No ja w końcu odebrałem konsolę tzn. 2 dni temu pierwsze co zrobiłem po podłączeniu xboxa to było zassanie demka Forzy. Wyszło tak jak wyszło, że od dwóch dni gram tylko w demko może nie mam nabite tyle godzin co Orion ale do premiery to się pewnie zmieni :wink: .

 

Praktycznie wszystko w temacie zostało napisane kilkukrotnie. Dodam tylko że, gra dała mi porządnego kopa w mordę. Że grafika niby słaba, haha przecież fury, trasa prezentują fuck no niesamowicie. O ile Forza 2 kulała pod względem grafy to trójka pod tym względem nadrabia i to podwójnie. Nawet rzeczonych ząbków nie uświadczyłem na samochodach podczas wyścigu co poniektórzy tak tutaj krzyczeli.

 

Druga sprawa widok ze środka no rzeczywiście nie porywa jakoś, wydaje się trochę "plastikowy" ale co z tego skoro jazda na tej kamerze to najlepsza z jaką miałem do czynienia. Tzn. po pierwsze nie przepadam za tym widokiem w wyścigach zawsze jeżdżę z widokiem zza samochodu a Forza to pierwsze wyścigi w które lepiej mi się gra od środka. Najlepszy przykład to nowy Nfs co z tego że, kokpity wyglądają zaje.biście, ruchy rąk kierowcy itd. skoro nie da rady grać tak. Widok na maksa ograniczony, ciężko coś zobaczyć a żeby czerpać jakąkolwiek satysfakcje to trzeba by było nauczyć się wszystkich tras na pamięć od A do Z. A w Forzy gra się WYŚMIENICIE !!! Tym bardziej że, w full wersji może upiększą kabiny.

 

Trzecia sprawa to która na początku od pierwszej zapowiedzi na E3 wydała mi się hmm śmieszna. To cofanie czasu; pierwsza myśl to WTF kolejny (pipi)y uśmiech dla casuali. Cofanie czasu w wyścigach startujących do symulacji. No nic jakie prymitywne było moje myślenie, kiedy sam skosztowałem tego bajeru. Teraz już po całkowitym obeznaniu, obadaniu demka uważam że, ta opcja to strzał w 10 ba w 100. Nie ma praktycznie wyścigu w którym bym nie skorzystał cofnięcia, cholernie przydatny patent.

 

Do GT:P nie porównuję bo w te niestety grałem tylko z 15 min. Jakby nie było szkoda mi kasy na rozszerzone demko. Z drugiej strony teoria stara jak świat mocna konkurencja w postaci Forzy3 dobrze zrobi GT. Co zresztą już widać. Zresztą po co porównywać te gry; obydwie zarządzą w swojej klasie.

 

Coś czuję że, Forza 3 będzie tym dla mnie co swego czasu GT3. Już to wiem...

 

Ostatnia sprawa premiera w sumie "za chwilę". Czytam, czytam i przypominam sobie cyrki z Gow2(zdrapki). Fuck co tu robić skąd zamówić praktycznie każdy sklep oferuje edycje kolekcjonerskie(swoją drogą dosyć tanio) ale co z tego skoro na 90 % nie będzie kodów, zdrapek. Wysłałem maila do Ultimy do Robsona ale jak na razie nic nie odpisują. Po za tym z Gow2 było tak że, w dniu premiery dopiero sklepy wiedziały że, będą miały okrojone wersje. Chciałbym w tym tygodniu złożyć zamówienie ale skąddd, chcę pełną wersję taką jak w opisie a nie bez połowy rzeczy. Stąd pytanie do was gdzie poskładaliście zamówienia? Czy macie wyrąbane w zdrapki? Chyba najlepszym rozwiązaniem było by zamówić zza granicy? Pytanie tylko czy gra będzie również spolszczona? Czy tylko gra kupiona w Polsce będzie po polsku?

Odnośnik do komentarza

Heh czyli jednak pora wziac preordera z zagranicy, niby DLC nieduze, ale sama idea tej trasy przekonuje mnie, ze musze go miec ;)

The Benchmark High Speed Ring is best described as an old airfield and hangar converted into a race track and automotive playground, perfect for all manner of creative ?Forza Motorsport? hoonage and multiplayer mayhem. The track is characterized by 3.96 miles of rough surfaces and huge open areas, featuring a massive oval, an 8-lane drag strip, and an airplane hangar that players can drive (or drift) through.

Krotko mowiac od razu kojarzy sie mi sie Ken Block i jego filmy :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...