Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

FOV.jpg

 

lecz z tego co wyczytalem to gdy przestawimy odleglosc nie mozna sie na boki rozgladac ;/

 

To chyba jakiegoś większego znaczenia nie ma dla tych, co jeżdżą na kierownicy :) I tak by się nie dało rozglądać i tak.

 

To najlepsze info od dawna. Screen nr 2 wygląda wreszcie tak jak powinno to być. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Zaczynam być spokojny o tą grę. Screen nr. 2 wygląda za(pipi)ście.

A demo zaczyna mi się podobać coraz bardziej i myślę, że na kierownicy to będzie to ;)

I mam nadzieję, że samochody w demie są na oponach typu super soft i dlatego tak ciężko stracić nad nimi panowanie. Zresztą w GT5P po założeniu takich opon fury też za bardzo trzymają się asfaltu.

Odnośnik do komentarza

Dorwalem Forze 3 i musze Wam powiedziec ze mam mokro. Siedze w pracy i mysle zeby tylko wrocic do domu i pykac dalej. Grafika straszliwa, gameplay taki jak lubie najbardziej. Przeciwnicy sa zroznicowani. Wiele razy zdazylo mi sie leciec ile fabryka dala przed zakretem, bo gracz konsolowy tak lecial przedemna wiec myslalem ze sie wyrobie :D Jakie bylo moje zdziwienie jak w(pipi)alem sie za nim w sciane, bo on tez nie wymierzyl predkosci :D Jak najszybciej kupilem BMW e36 coupe, takie jak mam w realu i musze powiedziec ze jak bym tak moja niunie katowal na zakretach, to tak wlasnie by sie zachowywala :D No gra jest swietna, zona siedzi i patrzy co sie dzieje na ekranie, bo jak to baba lubi popatrzec sobie na tecze kolorkow i sliczne niebo, czego w tej grze nie brakuje. Jedyne co mnie zastanawia to mam 2 plyty i narrator mowi ze bez zainstalowania drugiej nie bede mogl sie cieszyc wszystkimi bajerami. Czy to znaczy ze musze sobie zapodac twardziela? Chyba na to wychodzi ze nadszel juz czas :D

Odnośnik do komentarza

^ sądzisz, że screeny są sfabrykowane ?

Nie no... Dla mnie w demku wlasnie ta kamera to byla wada numer 1..zwlaszcza po ograniu Shifta. Screen nr.2 Jarkena to dla mnie ideal w tej kwestii.

Po prostu dziwi mnie ze po tylu narzekaniach ze strony graczy co do kameru umieszczonej zbyt blisko szyby, nikt...ani T10 ani ludzie recenzujacy ta gre nie wpomnieli o mozliwosci jej regulacji. Jesli rzeczywiscie to jest prawda to bede wniebowziety. Lucek...jako ze miales juz stycznosc z werja przeznaczona do recenzji..mozesz potwierdzic te rewelacje? :)

 

Edit. Ok wychodzi na to ze to prawda....fov ustawiamy w opcjach dla 3 Telewizorow.

http://www.hothitter.info/images/gaf/multi.jpg

Ponizej wideo porownujace 80 stopni (poczatek) vs default....

Jak dla mnie bomba...wydaje sie ze 70-80 stopni to bedzie idealne ustawienie :)

http://www.youtube.com/watch?v=9CkjakEd8ek

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Ktoś ogarnia dokładnie o co chodzi z tym DLC w którym są te dwie trasy? http://forzamotorsport.net/en-us/forzapitpassreport/benchmark.aspx

 

Czy ja cos nie kumam, czy to bedze do sciagniecia pierwszego dnia, czy za darmo bedzie to pierwszego dnia?

Odnośnik do komentarza

"Now you can join in the madness with this free Day 1 Downloadable Content!" wychodzi na to, że będze to darmowy DLC ale tylko pierwszego dnia ? Jeśli tak to straszna kapa bo ja moją kopie dostane parę dni później w najlepszym wypadku(zamówienie z UK).

 

 

Edit

 

średnia ocen z 29 recenzji to 93/100(źródło Metacritic)

http://forzamotorsport.net/en-us/ForzaMotorsport3_Reviews.aspx

Edytowane przez Cr@sh
Odnośnik do komentarza

Jeszcze tydzień nie wiem jak wytrzymam. Na jednej stronie jest już filmik z wersji PL,ale nie pamiętam. Kosmos po prostu. To będzie najdłuższy tydzień w moim życiu, w przyszły piątek od razu po lekcjach zasuwam do sklepu po egzemplarz. Może już w czwartek rzucą stuff :)

Odnośnik do komentarza

O piratach.

 

"You know, when you play a pre-release title on LIVE when I know you shouldn?t have it, it?s not hard for me to figure out".

"Don't worry folks, anyone who bought a copy early is ok. In general, if you got a receipt, play away. These are illegit copies we're hitting"

Director of Policy and Enforcement for Xbox LIVE

 

Oby coś wreszcie zrobili.

 

EDIT:

banned1y.png

Szkoda, że nie banują permanentnie.

 

 

Strajk poczty w UK rozpocznie się w środę i potrwa do czwartku... Może być problem, o ile sprzedawcy nie wyślą przesyłek wcześniej.

 

 

I jeszcze jedna rzecz: 3 darmowe malowania samochodów za złożenie preordera:

http://forums.forzamotorsport.net/blogs/turn_10s_forza_motorsport_blog/archive/2009/10/16/forza-motorsport-3-pre-order-car-giveaway.aspx

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

Czy będzie tylko jednodniowy, darmowy DLC? Jak tak, to kiedy? Na PGA można było sobie ograć tę giercę na miliony sposobów, chyba nawet kariera była dostępna. Najlepsze było stanowisko z niedziałającą kierownicą M$, gdzie obok leżał pad. Każdy, kto usiadł do tej kiery (w tym ja) od razu się przekonał, do czego ten pad tam był ;].

Odnośnik do komentarza

Czy będzie tylko jednodniowy, darmowy DLC? Jak tak, to kiedy? Na PGA można było sobie ograć tę giercę na miliony sposobów, chyba nawet kariera była dostępna. Najlepsze było stanowisko z niedziałającą kierownicą M$, gdzie obok leżał pad. Każdy, kto usiadł do tej kiery (w tym ja) od razu się przekonał, do czego ten pad tam był ;].

 

Opisz lepiej wrażenia. ja mam takie ciśnienie, że szok. Nie wiem jak doczekam piątku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...