Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No, dobrze, że gra tam Olic, byłoby biednie. Klose do gazu, grać nie potrafi w ogóle.

A Arsenal tak jak myślałem, dzieciaki w składzie+emeryt na obronie, oj Wenger, kup kogoś poza Chamakhem.

Z tym do gazu to nie do końca, gola strzelił, Olic mu idealnie dograł, ale sam musiał do bramki trafić. Chociaż wcześniej Olic by strzelił gola gdyby mu Klose się nie w(pipi)ał, więc w sumie do gazu z nim.

Odnośnik do komentarza

Tego wolnego pośredniego być w ogóle nie powinno, dwa, nie powinni tak szybko ruszyć z nim, a trzy - sędzia ch.uj, widziałem tylko urywki i chyba zobaczyłem tam hałarda zj.eba. :D No nie wiem w każdym bądź razie jakim (pipi)a prawem oni zaczęli tego wolnego od razu? Bez gwizdka? Z zawodnikiem na plecach? KPINA, serio ale tu sędzia powinien dostać taki wpi.erdol, że szok.

 

 

 

 

Nie jestem kibiciem Arsenalu, nawet wolę już Porto od Arsenalu i na nich właśnie stawiałem (bo fajnie chopoki grajo), ale takie cuś to proszę ja was, ale ja wole już w pesa grać niż 'lige miszczuf' ogladac.

 

 

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej Fabiański kontynuuje polskie tradycje bramkarskie na wyspach - nie dziwie sie, ze w Premier League boja sie postawic na polakow - Dudek kiedys, Kuszczak czy Fabiański moga miec wspaniale mecze, by zaraz potem zawalic mecz totalnie, juz kij jak zawala jakas bramke w spotkaniu z Portsmouth czy Blackburn, ale najczesciej zaliczaja kaszanki w najwazniejszych meczach ( Puchary Ligi/Anglii, Liga mistrzow, mecze na szczycie ). Trenerzy wola solidnego bramkarza, ktory pusci to co ma puscic i obroni co ma obronic, niz takiego co wybroni mecz samemu, by zaraz potem zawalic totalnie. Sytuacja z druga bramka dla Porto pokazuje, jak niepewnie czuje sie na boisku Fabianski - wystarczylo wziasc pilke pod pache, wrocic do bramki, ustawic mur i by pewnie bramki nie bylo, a ten jeszcze kloci sie z sedzia po ewidentnym podaniu Campbella. Szkoda, ze pewnie juz w Arsenalu kariery nie zrobi, pewnie skonczy w Championship, albo pojdzie do jakies slabszej ligi.

Oran - wolny byl, Sol ewidentnie pilki dotknal, jesli sedzia nie pokazal ze gramy na gwizdek to mieli pelne prawo zaczac z tego miejsca, a Fabiański w tym czasie typowo po polsku machal do sedziego liniowego :angry:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem czy ja ślepy jestem, ale Campbell z czuba kopnął tą piłkę ledwo co, często-gęsto takie coś sędziowie puszczają, tym bardziej, że tamten ziomek za Campbellem już odpuścił. A tu ci (pipi)a zonk, w sumie powiedzmy, że pośredni był, ale sędzia mógł, ale nie musiał gwizdnąć tego.

 

 

 

 

Co nie zmienia faktu, że kino wielkie z samym wznowieniem (przeciwnik [w tym wypadku chyba campbell] stał praktycznie na piłce i łapał nawet gracza porto), gdzie w takiej sytuacji trzeba czekać na gwizdek którym sędzia przegonił by czarnucha od piłki, albo mordą nakrzyczał na niego, żeby już uciekał bo gramy na gwizdek (i nie ważne, że stał ZA zawodnikiem - była przerwa w grze do ch.uja, nie można magicznie wznawiać gry gdy zawodnik próbuje przeszkodzić, bo na tym polega idea stałego fragmentu gry, a zresztą ch.uj nie wiem jak to w LM jest, ale my tak w B-KLASIE musieliśmy grać xD Uważam jednak, że to jakieś och.ujałe zasady i tyle).

 

 

 

 

No ale ogólnie Łukasz chyba wraca do Legii, ale na rezerwę tym razem ;D

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Rzut wolny "na gwizdek" jest tylko wtedy, gdy chcą tego piłkarze drużyny wykonującej stały fragment gry. Grałem ku.rva to wiem.

lol? To dlaczego w niektórych sytuacjach, gdy zawodnicy drużyny wykonującej rzut wolny, wznawiają grę na szybkiego bez gwizdka (i powiedzmy że strzelają bramkę), to sędzia cofa akcję i pokazuje grę 'na gwizdek'?

Odnośnik do komentarza

Ch.uj z tym. Co zrobił boczny w Monachium przechodzi ludzkie pojęcie. Tego spalonego było widać zza bramki Butta, do ch.uja. I zaś kwadratowe łby dostają to na co nie zasłużyli. Fiorentina w ramach protestu powinna zejść w tym momencie z boiska i odwoływać się do UEFY, ewentualnie połamać obie nogi bocznemu (co zresztą Vargas chciał pewnie uczynić ;) ).

 

A na miejscu Fabiana bym się zaszył gdzieś w dżungli amazońskiej i nie wychodził przez jakieś 100 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Fabiański zaskoczył w najgorszy możliwy sposób. Jak można tak nie wykorzystać szansy w tak ważnym meczu? Nerwy? Kuźwa, piłkarz powinien sobie radzić z takimi rzeczami. To samo odnosi się do sędziego bocznego z meczu w Monachium...porażka.

Co wy od niego chcecie? Kiedy on ostatnio grał? Trzeba mu było dać szansę już wcześniej, kiedy był w formie, a nie teraz wszyscy z pretensjami.Trening to nie to samo co mecz LM.Szczerze, to szkoda mi go bardziej, niż gdyby w jego sytuacji podobną wpadkę miał jakikolwiek inny polski piłkarz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...