Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Welna

 

 

 

 

Miszczu, nie ma czegoś takiego jak ręka przy ciele, nie mówią czegoś takiego - jedynie gdy ręka w obronie oberwie a nie było ruchu to sędzia może nie uznać tego jako zagranie na rzut karny, poza polem karnym zawsze gwizdnie takie coś, ale nie, że przy ciele - nic takiego nie ma.

 

 

 

 

A czy ja pisałem o spalonym tylko? Czy może napisałem, że pokazali klatke jak już piłka została odbita, prosto pod jego nogi?

 

 

Odnośnik do komentarza

@Welna

 

 

 

 

Miszczu, nie ma czegoś takiego jak ręka przy ciele, nie mówią czegoś takiego - jedynie gdy ręka w obronie oberwie a nie było ruchu to sędzia może nie uznać tego jako zagranie na rzut karny, poza polem karnym zawsze gwizdnie takie coś, ale nie, że przy ciele - nic takiego nie ma.

 

 

 

 

A czy ja pisałem o spalonym tylko? Czy może napisałem, że pokazali klatke jak już piłka została odbita, prosto pod jego nogi?

 

Mozemy to ciagnac w nieskonczonosc. to jest "interpretacja sedziego" i niech tak pozostanie. Zrobil co zrobil, Brawo Inter, Brawo Barcelona. Moze w nastepnym sezonie

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Barca zasłużenie przegrała dwumecz, nie ma o czym dyskutować. Grali fatalnie, bez pomysłu, bez nadziei,zaangażowania. Tego starczyło im tylko na ostatnie minuty wczorajszego meczu. Nie widzę też szans na to, że w Katalonii zostaną wyciągnięte jakiekolwiek wnioski z tej porażki. Tak było, jest i będzie. Mi to pasuje (taki już urok tego klubu) i czekam z niecierpliwością na przyszły sezon. W finale kibicuje amatorom kiełbasy, więc wygra pewnie Inter.

 

Edit. Nie zmienia to faktu, że Mourinho ma trochę nierówno pod kopułą.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Zamilcz lepiej...kibice Barcelony mogli tamte wydarzenie komentować i naśmiewać się z niego,a my wg. ciebie nie możemy robić tego samego w przypadku sytuacji aktorka Busketa i innych ekscesów? :) Daj se spokój...inni się śmieją my także :)

To ty zamilcz. Jak twój śmieszny klubik znany jako Real Madryt w końcu za 70 lat przejdzie 1/8 to będziecie mogli się posmiać. Póki co z Barcy śmiać możemy się my.

 

:turned: Ty ustalasz tu jakieś prawo?

 

sedzia.jpg

 

to by bylo n tyle jesli chodzi o 2ga bramke

 

sedzie ukradl awans Barcelony (w tej sytuacji)

 

No to się wyrównało moim zdaniem...rok temu pewien sędzia odebrał ten awans Chelsea ;P A spalonego nie ma....popatrzcie gdzie jest Zanetti a gdzie Bojan :) Ręka może być ...nie wiem :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ej, nie chce bronic Mourinho czy cos, ale on przypadkiem nie podbiegl do kibicow Interu, ktorzy znajdowali sie na tym podwyzszeniu bo chyba tylko takie miejscowki dostali ???

No i ten palec ku gorze, gdy juz sie kapnal, ze kibice Barcy (ci na dole) moga to odebrac za prowokacje w ich strone. Jakby chcial pokazac "do tamtych na gorze sie ciesze, c'nie". Mi sie wydaje, ze to bardziej tak bylo no, ale co ja tam moge wiedziec skoro sympatyzuje za Realem, wiec NIE MAM PRAWA WYPOWIADAC SIE NA TEMAT 1/2 FINALU bo przeciez moja druzyna odpadla w 1/8 i wogole to bylo 6:2, a reka juz tam byla. xD

Odnośnik do komentarza

Przecież spalony to był przy golu Pique, wcześniej wrzucałem tą akcję. Był niewielki, ale jednak.

 

Natomiast co do ręki Yaycarza to słusznie niektórzy zauważyli, że to pojedyncza klatka i nic z tego zdjęcia nie wynika. Trzeba zobaczyć całą akcję i wtedy będzie wiadomo.

 

Edit:

 

http://www.youtube.com/watch?v=UMgi9-o60HY

 

37 sekunda, Pique nie zdążył wrócić.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Jak bardzo trzeba być smutnym i zirytowanym kibicem, by tworzyć .jpgi, gdzie próbuje się przekonać cały świat, że ręki nie było. Już jest mleko po obiedzie, musztarda się wylała, składu finału nie zmienisz, nikogo nie zmotywujesz do zmiany opinii, pogódź się z tym. Nieważne w jakich okolicznościach, sędzia mógł nawet nie uznać Balceronie 16 poprawnie strzelonych bramek, to nikogo nie interesuje, bo ubaw jest z samego faktu ODPADNIĘCIA BALCERONY i frustracji ich fanów. Podobnie było z brakiem Oskarów dla Avatara. Real 1/8 Madryt był śmieszny, ale z każdym rokiem jest coraz mniej. Po prostu ten sam żart powtarzany wielokrotnie przestaje być śmieszny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...