Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy meczyk pewnie do przodu, bo z barcą grają
Dokładnie. Niech Jacek pokaże klasę :potter:

 

no to Panata o dobrym wyniku z Barcą może tylko pomarzyc. Trenerem Koniczynek został Jesualdo Ferreira.

 

he he he to się porobiło

 

Kurde szkoda. A już myślałem że zobaczę Jacusia w tv :/

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak chcecie zobaczyć Gmocha to włączcie mecz Panaty z Iraklisem, Gmoch w zielonym dresie na ławce, he he he. To pewnie ostatnia okazja by zobaczyć go w roli trenera.

 

EDIT: Gmoch cieszący się po bramce Cisse, bezcenny widok.

 

EDIT2: Zaraz po meczu jeszcze był wywiad z Gmochem po grecku.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Grupa F została jako pierwsza zamknięta. Marsylia wygrała 3-0 w Moskwie ze Spartakiem i, przy pierwszym meczu 0-1, zapewniła sobie awans do następnej fazy razem z Chelsea. Spartak zajmie trzecie miejsce, a Żylina czwarte.

 

Dobrze widzieć Francuzów znowu w formie, nowe nabytki coraz lepiej się zgrywają. Kapitalny mecz Azpilicuety zwłaszcza.

 

Obecnie Real prowadzi z Ajaxem grając na pół rezerwami. Benzema bardzo dobry, a asysta Ozila efektowna. Cristiano ciągle ma problem z udawaniem, że jest faulowany.

 

Natomiast Roma przegrywa u siebie 0-2 z Bayernem. Mario Gomez = forma, kolejne dwa gole czynią go w tym momencie drugim strzelcem obecnej edycji LM.

Odnośnik do komentarza

Powinny być 3 mecze odpoczynku za niesportowe zachowanie. Ale przepis to przepis, więc jest wykorzystywany.

Ale wracając do wydarzenia wieczoru...

 

Milan spokojnie rozjeżdża na wyjeździe Auxerre, dwie ładne bramki, zero zagrożenia pod polem karnym Abbiatiego i zapewniony awans do fazy, na której kończą się wyczyny Ramosa, Alonso i spółki, a w której to zaczyna odzywać się DNA Milanu i stare pryki dostają niesamowitego kopa.

Odnośnik do komentarza

Tehehe

UEFA dokładnie przyjrzy się sprawie kartek otrzymanych przez zawodników Realu Xabiego Alonso i Sergio Ramosa w końcówce meczu Ligi Mistrzów przeciwko Ajaxowi. Zawodnicy mogą zostać zawieszeni na więcej niż jedno spotkanie. Jednostka dyscyplinarna UEFA zbada sprawę tuż po otrzymaniu oficjalnego raportu od Craiga Thomsona, sędziego który prowadził to spotkanie.

Łącznikiem między Jose Mourinho a zawodnikami przebywającymi na boisku był Jerzy Dudek, który przekazał polecenia trenera Ikerowi Casillasowi stojącemu między słupkami "Królewskich".

- Dudek pytał mnie o moje problemy z brzuchem - twierdzi Casillas. Kapitan drużyny z Madrytu znajduje także usprawiedliwienie na szeptanie czegoś do ucha Sergio Ramosowi: - Powiedziałem mu, aby "miał oko" na jednego z napastników rywali, który bez przerwy stanowił zagrożenie dla naszej bramki - odpierał zarzuty pierwszy bramkarz Realu.

To mógł tylko Jose wymyślić :potter:

Odnośnik do komentarza
- Dudek pytał mnie o moje problemy z brzuchem
xddd

 

Nie no, bez jaj, UEFA zabiera się do tego dopiero po tym, gdy ktoś to zrobił tak szczerze i bezczelnie. Ciężko będzie im cokolwiek udowodnić, nie oszukujmy się ;]

Teraz tylko czekać, aż piłkarze będą z premedytacją kosić przeciwników, bo już w nieszkodliwy sposób kartki nie można zarobić.

Najlepszy w tym wszystkim był Suarez, który przeżywał te sytuacje jakby miał się obs'rać i w dwie minuty strzelić cztery bramki xd

 

"Skandal w Lidze Mistrzów".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...