Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Myślałem, że Real ma dobrze, bo Gareth Bale i Aaron Lennon kontuzjowani. Jednak Mourinho stwierdził dziś, że w meczu z Tottenhamem nie zagrają... Ronaldo, Benzema i Marcelo. Fakt, że z 20 ostatnich goli Realu ci zawodnicy strzelili aż 15, mówi sam za siebie dla rozmiaru osłabienia. Przy dobrej formie Ozila czy Di Marii nie można zupełnie skreślić ofensywnych szans Królewskich, ale Tottenham na pewno ma doskonałą okazję, by ich wyeliminować.

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że Real ma dobrze, bo Gareth Bale i Aaron Lennon kontuzjowani. Jednak Mourinho stwierdził dziś, że w meczu z Tottenhamem nie zagrają... Ronaldo, Benzema i Marcelo. Fakt, że z 20 ostatnich goli Realu ci zawodnicy strzelili aż 15, mówi sam za siebie dla rozmiaru osłabienia. Przy dobrej formie Ozila czy Di Marii nie można zupełnie skreślić ofensywnych szans Królewskich, ale Tottenham na pewno ma doskonałą okazję, by ich wyeliminować.

Już ja to widzę jak Mou tak oleje ten mecz :turned:

 

A i czy zwrot Prima Aprilis ci coś mówi? :potter:

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Lol, to nie było prima aprilis, normalny news.

 

Portugalczyk chyba jednak trochę się przeraził pierwszą od tysiąca lat domową porażką w lidze - Crisitano i Marcelo jednak mają zagrać (Benzema nie, widać dla Mourinho prima aprilis ciągle trwa). Wszyscy się zastanawiają, w jakiej będą dyspozycji, ale nawet w kiepskiej powinni być wzmocnieniem. Marcelo grywa na obronie bardzo różnie, a Aaron Lennon to nie byle skrzydłowy. Problem będzie też z atakiem, bo Ronaldo od jakiegoś czasu mało strzela, a Adebayor... cóż, średnio się sprawdza jako jedyny napastnik. Choć jako zawodnik Arsenalu nękał Spurs dość intensywnie. Mimo wszystko stawiam 1-0 dla Realu.

 

W drugiej parze myślę, że awansuje Inter, ale trochę się pomęczy. Nie sądzę, by Schalke miało receptę na Samuela Eto'o i to jedno powinno wystarczyć, jeśli wszystko inne zawalą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...