Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chwila... Z tego co mi wiadomo, zarzad niejakiego poteznego milanu stwierdzil ze w tym roku priorytetem jest liga mistrzow, dziwnym zbiegem okolicznosci tuz po poczatkowych porazkach w serie A. Jak na ten moment milan zaczal radzic sobie w lidze wloskiej, jednoczesnie rozgrywajac zalosny mecz z potentatem europejskiej pilki noznej jakim jest Bate Borisov. Chyba im sie plany troche poku.rwily, albo moze jednak to zarzad milanu ktory wymysla w locie tlumaczenia marnych wynikow spotkan, ktore nie maja zadnego odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Cos a'la Obsolete.

Odnośnik do komentarza

Gdyby był tu jakiś ironiczny fan Realu, to by ciągle walił teksty o tym, że Królewscy są zdziesiątkowani. Dzisiaj nie zagrają Marcelo, Carvalho, Arbeloa i Kaka. Ramos na stoperze, Lass Diarra na prawej obronie. Jednak mam wrażenie, że Real może dać radę zagrać niezły mecz.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A sędzia znowu ustawił spotkanie pod Barcelonę. Czerwo z dupy to samo karny. Brak mi już słów na tych sędziów w LM.

Aż mi się już tego czytać nie chce, widać, że Mou wyprał wam mózgi, Czerwo rzeczywiście z dupy, ale karny jak najbardziej słuszny. A o tym, ze wcześniej powinien być karny na Fabregasie albo o tym, że sędzia podyktował spalonego gdy Alexix wychodził sam na sam z bramkarzem (którego nie było) to już nie wspomnisz.

Hahaha wy naprawdę wzięliście mój post serio? :sorcerer: To był czysta ironia z mojej strony. Nawet skrótu tego meczu nie oglądałem. Spokojnie moi drodzy Cule jaja sobie robiłem hehe :empathy2:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Zdziesiątkowany kontuzjami Real tak dla odmiany wygrał. Ech, oni są za dobrzy, naprawdę. Za trzy tygodnie szykuje się fajne widowisko Lyon-Ajax.

 

Basel zremisował w Lizbonie i zachowuje szanse na awans. Oprócz APOEL-u byliby chyba najmniej renomowanym zespołem w 1/8 finału.

 

Lille i Borussia dotykają trudy debiutantów. Niezła gra, złe wyniki. Mimo dwóch punktów na koncie, mistrzowie Francji w sumie mogą ciągle mieć otwartą drogę do awansu, muszą tylko pokonać w najbliższym meczu CSKA na wyjeździe. Borussii będzie trudniej, bo muszą wygrać z Arsenalem w Londynie.

 

 

Zero punktów na koncie mają Dynamo Zagrzeb, Otelul Gałacz i... Villarreal. Spodziewałem się ostatniego miejsca w grupie, ale baty, jakie zbierają Hiszpanie od każdego w tej grupie, są okrutne. Bayern na pewno awansuje. Szykuje się więc ostra walka o drugie miejsce w następnej kolejce - Napoli-City, kto wygra, ten awansuje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Lille chyba tym razem dociągnie 2-0 z CSKA. Tak więc tytuł najbardziej nieefektywnej drużyny LM wraca do Borussii.

 

Chociaż Lille wygrało po raz pierwszy, teraz ma już prostą drogę do awansu: muszą po prostu wygrać u siebie z drużyną Arka Głowackiego.

 

 

 

Już niedługo dwa hiciory o awans: Napoli-Man. City i Lyon-Ajax.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...