Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

juz jutro wielki final. na neutralnym boisku dalbym 55-45 na korzysc bajernu, a tak daje 65-35. bajern na pewno jest faworytem, ale wiadomo, ze w gruncie rzeczy niewiele to znaczy.

 

obie druzyny powaznie oslabione przed finalem. wydaje sie, ze chelsea jednak mocniej. bajern bedzie mial jutro duze braki z tylu. na obronie wystapi prawdopodobnie tymoszczuk i contento, takze drogba prawdopodobnie bedzie stwarzal tej dwojce mnostwo problemow. z kolei chelsea zagra bez swojego motoru napedowego - ramiresa. z tylu tez slabo - brak terrego i ivanovica to spore oslabienie.

 

nie spodziewam sie jakiegos wielkiego widowiska. raczej goli bedzie niewiele, chociaz zwazywszy na fakt jak wygladaja obrony obu tych ekip moze byc momentami wesolo.

 

gdyby bajern kupil dante z moenchegladbach w zimie, a nie dopiero po sezonie to pewnie bardziej optymistycznie bym do tego meczu podchodzil.

 

najbardziej obawiam sie olbrzymiej motywacji dziadkow z chelsea. lampard i drogba na pewno zagraja na 120% swoich mozliwosci.

Odnośnik do komentarza

Głodny jakiegokolwiek sukcesu Bayern, na swoim stadionie, podrażniony drugim z rzędu po raz pierwszy w historii oddaniem mistrza Niemiec w inne ręce - a do tego grający całkiem dobrze w LM (pokonał rozpędzony Real Madryt). Naprzciw drużyna będąca nadal w spuściźnie po Mourinho, która wygrała z będącą w kryzysie Barceloną i nierówno grająca w lidze. Na plus jej jedynie to, że Niemcy potrafią przeje.bać po prostu z urzedu, nieważne z kim - ot mają perk "grand random loss". Na plus także to, że Bayern walczył praktycznie do samego końca w lidze, a Chelsea mogła sobie od biedy przegrać z Newcastle, czy Liverpoolem, jako tako wygrywając z drużyną ze strefy spadkowej 2:1 .

Chciałbym aby wygrał Bayern, bo zasłużył na mistrzostwo bardziej niż Chelsea. Poza tym nie chciałbym widzieć, jak niemieccy kibice strzelają do swoich piłkarzy :(

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

wg. mnie do przerwy będzie 0-0, na początku drugiej połowy Bayern strzeli bramkę, pod koniec jeszcze dwie i skończy się 3-0. Ewentualnie Chelsea strzeli jakąś bramkę z dupy, ale to jest mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

To całe Chelsea zdobędzie gola i znowu "zamuruje" bramkę

 

Dzisiaj jestem za Bayernm bo nie chce aby Murarze wygrali CL

 

hmm..a już wiem, ty sympatyzujesz z tą ekipą, która chciała wjechac do bramki Chelsea a jej się to nie udało :) no tak, rozumiem :)

 

a , że oni nie mieli siły na uderzenie z dalej niż 16 m, to tez już ustalilismy. nasz najwybitniejszy strateg Oqozoo dodał nawwet, że pep nie grał w Futbol Menagera i nie wiedział jak się wyszukuję zawodników z silnym strzałem.

 

Ale to ostatnie to moze być ściema.

 

 

 

widziano tych panów dziś po południu...

 

 

bTN5u.jpg

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

dodam tylko, że to nie tak, że Chelsea nic nie pokazała.

 

Z Di Mateo rozbili Napoli 4-1 , ograli Benficę na wyjeździe i u siebie, pokonali Barcę 1-0 i zremisowali na Camp Nou 2-2.

 

 

marnw wyniki :D

 

 

ok, dziś może byc naprawdę różnie, czekam na meczyk zamiast strżepic tu ozór :)

Odnośnik do komentarza

Oba zespoly sa wg mnie obecnie bez formy co paradoksalnie moze stworzyc ciekawy mecz. Jestem neutralnie nastawiony, Czelsi nigdy nie lubilem, Bajernu w sumie tez. Zwisa mi kto wygra, milo jakby bylo duzo goli, dogrywka i karne. Tego sobie zycze i jeszcze zeby Torres bramki nie strzelil, nie moge na niego patrzec i wierze ze juz na zawsze zostanie nieudacznikiem. Ale jesli mam typowac to stawiam na Bawarczykow, gra na wlasnym stadionie, w ich miescie na 100% ich uskrzydli. Chociaz kusy bukow sa przegiete xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...