Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

przez te kurfy tracimy pkt w rankingu. W tych rozgrywkach grać wyłącznie powinny trio Lech, Wisła, Legia bo reszta to tylko pośmiewisko dla Polski.

 

Trudno nie zgodzić się z faktami. Lech, Wisła i Legia zawsze radziły sobie doskonale z eliminacjami Ligi Mistrzów.

 

Niestety jakimś totalnym przypadkiem weterani LM z Wisły nie byli w stanie na przestrzeni 30 kolejek zagrać lepiej niż te patałachy. Nie chciało im się z nadmiaru sukcesów? Przekupieni przez rywali sędziowie ich okradli? Jest tyle możliwości.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale chłop ma rację. Co z tego, że taka Legia była niżej niż ten Śląsk, skoro ograła go 0-4 i to jeszcze we Wrocławiu. Abstrahując od sympatii i antypatii klubowych, jestem przekonany, że każdy z tych zespołów zagrałby lepiej i miałby większe szanse do tej LM awansować. Niestety, potracili punkty i mistrz jest, jaki jest.

Odnośnik do komentarza

ogorek wez (pipi) no prosze cię, jakbyś miał honor to w tym temacie do sezonu 2028/29 nie powinieneś się udzielać ze wstydu przez twoją wielką drużynę.

 

ja (pipi)e xD ten Śląsk jest tak mierny że w sumie dobrze że odpadli, w fazie grupowej (gdyby się do niej cudem załapali) byłyby rekordy bramkowe w meczach. Barca czy Real dwucyfrówkę wbijały by bez niczego, do przerwy.

 

ja yebie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Odnośnik do komentarza

Brawo Slask, postawa przy bramkach dla szwedów wzorowa, byleby nie przeszkadzac xD Kolejny raz jednym z lepszych na boisku w druzynie Slaska byl Patejuk co tylko pokazuje jak bardzo zalosna jest ta liga, szykuje sie "najlepszy" sezon ever :D Jak przegraja dwumecz to spadaja do jakis eliminacji Ligi Europy, zeby jeszcze mocniej sie skompromitowac ?

Odnośnik do komentarza
' timestamp='1343854671' post='2660864']

Ale chłop ma rację. Co z tego, że taka Legia była niżej niż ten Śląsk, skoro ograła go 0-4 i to jeszcze we Wrocławiu.

 

No to z tego, że na przestrzeni sezonu była gorsza od Śląska, a w tamtym meczu była lepsza od Śląska. Coś w związku?

 

 

Abstrahując od sympatii i antypatii klubowych, jestem przekonany, że każdy z tych zespołów zagrałby lepiej i miałby większe szanse do tej LM awansować. Niestety, potracili punkty i mistrz jest, jaki jest.

 

Potracili punkty, ech, jakie to życie bywa dziwne. Spróbujmy udawać, że to nie miało nic wspólnego z graniem w piłkę. Ot, potracili punkty, z kieszeni wyleciały.

 

Zarówno Lech, Wisła jak i Legia mogły dostać punkty np. nie przegrywając ze Śląskiem. No ale podejrzewam, że mu odpuścili z litości. Tak samo jak odpuszczali rywalom z zagranicy, gdy sami grali w eliminacjach LM.

Odnośnik do komentarza

Pier.dolicie Hipolicie ;] Ten Śląsk odpadnie ze Szwedami i tyle go będzie w pucharach. Za to reszta ma duże szanse awansować do EL, o ile nie trafią na jakiegoś mocarza. Jestem przekonany, że każdy z reszty pucharowiczów by Szwedów odprawił, a przynajmniej zagrał lepiej, a nie się kompromitował na pustym molochu. Myślę jednak, że Solorz się ucieszy, mniejszy kłopot.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Ooo zaczyna się bronienie Slaska, bo na przestrzeni sezonu byl lepszy - tylko co z tego, skoro menedzer-trener-tata-dyrektor sportowy Lenczyk przeprowadza zalosne transfery, a z dobrymi zawodnikami jest w konflikcie, przez co w np ataku gra Gikiewicz, no ale to niewazne, lepiej cisnac na innych. Ciekawe, czy w drugim meczu bedzie 4 czy 5 w plecy.

Odnośnik do komentarza

ludzie po co się kłócić....czy Śląsk, czy Ruch, czy Lech czy Legia czy nawet reprezentacja ekstraklasy dowodzona przez Ferugosa lub Mourinho nic nie zmieni. Jesteśmy za słabi by awansować do LM i co roku ta przepaść do tych rozgrywek się powiększa. Obojętnie kto by mistrzem nie był i tak batalia o LM skończy się tak samo. Maks na co stać polskie zespoły to Liga Europy , sad but true

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Nasz krępy przyjaciel przyrównuje boje Legii w eliminacjach do LM z Szachtarem Donieck czy Barceloną do meczu WIELKIEGO ŚLĄSKA z drużyną której nazwy wciąż nie potrafię wymówić. Uroczy jest.

 

EDYTA: Dwaliszwili już przyleciał? <ok>

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

A ja współczuję kibicom wszystkich drużyn na zachód od Renu. Komercha, popcorn i hotdogi.

 

 

U nas poziom piłkarski jest dużo niższy, ale paradoksalnie czyni to piłkę bardziej eksytującą. No i tak fajnej stadionowej atmosfery nie ma w wielu pańśtwach w Europie.

 

 

Kibicować Realowi czy Manchesterowi może każdy pokemon. Ja jako warzawiak kibicuję Legii, a poza jej zgodami lubię Atletic Bilbao i West Ham. I dobrze mi z tym. A twoje współczucie spuszczam do kibla.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

E-klasa może jest i nieprzewidywalna i nigdy nic nie wiadomo do końca to może być jakis tam plus dla kogoś kto się lubi pocieszać ,ale dla mnie to raczej liga cyrkowa niż piłkarska .Piłkarsko padaka ,a szlagierowe klasyki to się tylko odbywają i nic poza tym.Z roku na rok niby powinno być lepiej a jest gorzej :D.w tym roku oczekuje jeszcze więcej cyrasów poziom będzie niższy niż w poprzednim sezonie ,mistrzem polski może zostać ktokolwiek :D.Następny rok przeleci ,przyjdą puchary i będą kolejne wstydy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Kibolsko jest dużo gorzej, gdyż płatfołma sobie obrała kibiców jako dobry target na hejting społeczny co by ciemnogród nie dostrzegał ich błędów i przewałek.

 

Piłkarsko nie wszędzie jest gorzej. Osobiście uważam, że na Legii jest dużo lepiej. Jest ultra nowoczesny stadion, który regularnie się zapełnie piknikami i kibolstwem. Jest świetnie funkcjonująca akademia, Legia sprzedaje wychowanków za przyzwoite pieniądze, i może sobie pozwolić na zatrudnienie piłkarzy znanych w całej Europie (Ljuboja, Novo).

 

Jest też klubem zarabiającym na siebie. Jej przychody wyniosły w 2011 r. ponad 76 mln. zl. przy budżecie na poziomie 40 mln. Z końcem tego roku prawdopodobnei klub skończy spłacać dług wobec patat(ITI)ju i będzie coraz klawiej!

 

 

Brakuje porządnego trenera.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Piłkarsko jest wszędzie gorzej, skoro Legii szkoda 100.000 na Dwaliwalili, to ra wychowankami bo jest bieda, jakby miala chociaz te 2 mln euro na transfery w kazdym okienku to te wszystkie Zyry, Wolskie i Koseckie siedzialyby dalej w Mlodej Ekstraklasie. Co do poziomu sportowego chyba watpliwosci nie ma, wystarczy popatrzec na dotychczasowe mecze w pucharach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Zamiast pieprzyć jak potłuczony to spójrz na statystyki. Na mecz Legii z głupim Metalurgsem przyszło kilkanaście tysięcy ludzi. W Poznaniu, ponad 20.000 przyszło oglądać mecz Lecha z jakimś szrotem z Azji Centralnej. Warto dodać, że bilety na mecze Legii są droższe niż na mecze niektórych klubów z twojej ukochanej ligi.

 

Bartg: spójrz na mojego porpzedniego posta; Legia spłaca dług Wołleterowi. Zresztą, jeżeli jest tak tragicznie, to skąd się biorą pieniądze na pensje Ljuboji, Novo, Blanco czy Sulera (300.000 e.; choć moim zdaniem ten piłkarz to totalna pomyłka).

 

A czy gra gorzej w europejskich pucharach? Nie wiem, parę lat temu fetowano przejście holenderskiego średniaka, a potem Legia odpadała z Shalke którego filarem był niejaki Hajto. A niedawno ogrywywała wcale nienajsłabszy Gazientepspor, odradzający się Spartak, wychodząc z grupy w Lidze Europejskiej.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Wiesz, z tamtej drużyny odszli Borysiuk, Rybus, Komorowski.

Wydaję się, że Łukasik i Kosecki są w stanie grać na podobnym jeżeli nie lepszym poziomie.

Gorzej z Komorowskim na którego miejsce ściągnięto nędznego Sulera.

 

Ja jestem ciekaw gry A. Jagiełły. Zapowiada się kawał piłkarza. Polecam jego filmiki na YT.

Odnośnik do komentarza

O zapełnianiu stadionów mówiłem o meczach ligowych. Ale w porządku, Legia prezentuje się najlepiej ze wszystkich polskich drużyn grających w pucharach więc szacunek. Za tydzień awansują.

 

No i tego, że ceny na Legię są wyższe niż na niektóre drużyny Bundesligi nie nazwał bym PLUSEM :)

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...