Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę mi szkoda, że drużynie której wypalił jeden transfer udało się wygrać z teamem, który wygrał CL dzięki kolektywowi, a nie fartowi i posiadaniu w składzie jednego zawodnika robiącego różnice i któremu szkoleniowiec razem z właścicielem klubu po nocach pucowali buty w podzięce za tytuł. Wczoraj kolektyw Chelsea nie był w stanie dostać się pod bramkę, której pilnował Falcao.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zapraszam więcej ludzi do forumowej ligi UEFA FANTASY. Kod 1252696-432806. Jutro mecze. System graficzny jest inny ale zasady te same. Są punkty za odbiory. Jak zwykle staram się ułożyć skład, którego nikt inny za bardzo nie będzie miał.

 

 

(dalej próbuej zmienić skład)

 

 

Czasem niezbyt działa.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Udało mi się ułożyć zespół, w którym najpopularniejszym graczem jest Victor Valdes - 9,99% posiadania. Uff. W banku tyle kasy, że mógłbym i Messiego dokupić jako dwunastego zawodnika.

 

 

Aczkolwiek tylko kilku zawodników poniżej jednego procenta. Wśród nich jest Christophe Jallet. Z jakiegoś powodu dużo więcej osób bierze Thiago Silvę i Van Der Wiela (hm, bo grał w kadrze Holandii dwa lata temu?), którzy w tym sezonie na razie nie zagrali jeszcze meczu (no okej, dzisiaj Silva akurat zagra, bo Sakho doznał kontuzji...).

 

Oprócz tego nikt nie wierzy w Olympiakos. Może słusznie, ale prawie zawsze wychodzili z grupy. Ostatnio nie wyszli tylko przez przypadek. Długo zastanawiałem się, czy ostatnie miejsce w ataku zabrać Mchitarjanowi i dać D(pipi)ourrowi, tylko 0,4%, poczucie alternatywności byłoby zaspokojone.

 

 

To aż dziwnie brzmi, ale naprawdę, zawodnikiem grupy D, który najlepiej zaczął sezon, jest Jakub Błaszczykowski i chyba on będzie moim kapitanem na tę kolejkę, chociaż mówimy o grupie, w której są same czołowe defensywy Europy.

 

 

Jedynym graczem z ligi angielskiej będzie chyba u mnie Kieran Gibbs. Aczkolwiek znając Wengera, w zasadzie aż bym się zdziwił, gdyby Gibbs zagrał. Montpellier gra na razie bardzo źle i Cazorla słusznie jest najpopularniejszym pomocnikiem w tej zabawie...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kibicuje Realowi, więc ich szanse dramatycznie wzrastają. Borussia może to przegrać, chociaż skoro nie mają już szans w Bundeslidze, to może się zepną i ugrają coś w LM. Montepellier sądząc po wynikach w lidze idzie po Puchar. PSG może to wygrać. Anderlecht jest chyba za mocnym rywalem dla Milanu. Porto mnie nie interesuje. Malaga wygra grupę. Grecy wyjdą z drugiego miejsca.

Odnośnik do komentarza

Niestety Obso się wykruszył, jak i paru innych. Są na forum jacyś tam fani United, Bayernu i Barcelony, ale raczej niemożliwe, żeby te miały większe problemy w grupie. Z kolei Lech ani Legia wyjątkowo tym razem nie grają. Szykuje się ciężka faza grupowa dla osób żywiących się cudzym cierpieniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...