Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no cóż, finał dla mnie bez emocji. Drużyna której nienawidzę Bayern wygrała z drużyną której nie lubie, aczkolwiek kibicowałem świętej trójcy. Niewiem tylko po co Bayern miałby sprowadzać Lewandowskiego, przecież są wyraźnie lepsi i to z nim grającym po przeciwnej stronie. Słaby mecz Lewego, znów wrócił do sytuacji posiadania mnóstwa okazji i braku wykończenia. 

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie dla znawców bo to pierwszy mecz Bayernu jaki obejrzałem w tym sezonie.

 

Ten Ribery to zawsze gra jak taka pizda? co walka bark w bark to ten leży, płacze i macha łapami. No kierwa;/

 

Kopacze Borussi to chyba wszyscy do jednego fryzjera chodzą, oryginalne hipstery :D

 

Szpaku w formie. LLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEWWWWWAAAAAAANNNNNNNDDDDDDDOOOOWWWWWSKKKKKKIII...a nie ręka... i łzy w oczach :D

 

--------------

 

979813_576799239020546_1694260565_o.jpg

 

Ciekawe czy ktoś za te race będzie miał wjazd na chatę o 6 nad ranem.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

gdzie jest wojewoda ja się pytam? i w ogóle to kto wybrał te drużyny do tego meczu?

 

W sumie  z tego co mi wiadomo to pismo od wojewodów i milicji o prośbe  o powtórzenie tego finału zostało juz wysłane do merów  .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

mecz byl zaje.bisty, emocji mnostwo.

 

poczatek dla dortmundu, ale potem bajern sie obudzil i juz do konca grali lepiej.

 

kartka dla dante powinna byc, ale z drugiej strony powinno tez by czerwo dla lewego.

 

nie jestem fanem robbena, ale ten gol mu sie nalezal za ten zeszly sezon.

i za to:

untitled-1256ydw.gif

 

wazne, ze przez najblizszy rok mam "na papierze", ze bajern jest najlepszy.

 

ku.rwa ten sezon to zemsta idealna na bvb za poprzednie dwa sezony. zmiazdzyli ich w wyscigu po mistrzostwo osiagajac kosmiczna przewage, ani razu nie dali sie pokonac (bilans 3-2-0), wyrzucili ich z pucharu niemiec, ich najwieksza gwiazda i idol kibicow wybral bajern, teraz to samo zrobi ich najlepszy napastnik, a na koniec jeszcze wygrali z nimi w najwazniejszym mozliwym meczu.

 

 

 

mysle, ze bvb wyjdzie z grupy z przyslowiowym palcem w du,pie bo w sumie z calej czworki gra najlepiej. dzieki temu nabija punktow do rankingu uefa dla niemcow, wciaz beda cieniowac w bundeslidze i przegraja final LM z bajernem.

hehe, juz 7 listopada przewidzialem caly sezon.

 

Edytowane przez Ölschmitz
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Takie pytanie dla znawców bo to pierwszy mecz Bayernu jaki obejrzałem w tym sezonie.

 

Ten Ribery to zawsze gra jak taka pizda? co walka bark w bark to ten leży, płacze i macha łapami. No kierwa;/

 

Tak wygląda teraz piłka nożna.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nudzę się w robocie i oglądam te losowania.

Pierwszego rywala jedynego polskiego teamu w kwalifikacjach LM już znamy.

 

The New Saints F.C. (Walia) - Legia Warszawa

 

 

Pozostałych par nie wklejam, bo zespoły rozstawione podostawały jakieś nie-wiadomo-co z Albanii, Malty i Macedonii.

Edytowane przez Royal
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Rusza powoli kolejna Liga Mistrzów. Legia pokonała coś tam 3-1 na wyjeździe w swoim pierwszym meczu kwalifikacyjnym. Nie oglądałem, ale z opisu na Weszło wynika, że wypadli nieźle:

 

 

Dzisiaj po pierwszych 45 minutach wszyscy piłkarze mistrza Polski powinni się poddać eutanazji, bo takiego antyfutbolu nie widziano od czasów, kiedy karierę zakończył Janusz Kaczówka. Jak można prezentować się aż tak żenująco? - to pytanie zadawali sobie nie tylko przypadkowi telewidzowie, nie tylko takie tuzy jak Stevanović czy Kelemen, ale nawet piłkarze, którzy dostawali lata wcześniej baty od Levadii czy Karabachu. Niewykluczone, a wręcz całkiem możliwe, że oglądaliśmy najgorszą połówkę w historii polskich popisów na arenie międzynarodowej.

Amatorzy z The New Saints - jak twierdził Michał Listkiewicz, najbardziej fatalna drużyna, jaką kiedykolwiek widział na żywo (a widział więcej ogórków niż przeciętny działkowiec z Grójca) - w pierwszej połowie byli lepsi, pewniejsi i tylko dzięki odrobinie szczęścia legioniści nie przegrywali wyżej.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...