Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Valdes i w LM gra swój najlepszy futbol ever. Bezbłędny od początku do końca i bodajże drugi obroniony karny w tym sezonie :). Busi :wub: . Mesjasz wiadomo, trzy ładne bramki, cyborg. Sanchez zawalił setkę, ale oprócz tego pięknie zgrywał, odgrywał. Pożyteczny. Neymar znowu dobry mecz i tytuł boiskowego altruisty ląduje u niego. Masche zaspany, tym razem było sporo do przodu, więc strachu nie było, ale nie może tak grać.

Odnośnik do komentarza

 

 

Swoją drogą, pamiętacie czasy (kilka miesięcy temu), gdy nasza ulubiona stronka obśmiewała plotki o zainteresowaniu Realu Lewandowskim, bo przecież Higuain to zupełnie inna klasa, a napastnik Dortmundu "nie łapie się do dwudziestki najlepszych w Europie" (inny cytat: "Lewandowski w Liverpoolu nie wstawałby z ławki")? Dzisiaj obaj stają naprzeciwko siebie i raczej nigdzie na świecie nie widzę podzielania tej opinii, ale zobaczymy, co wyjdzie na boisku.

wyszlo, ze higuain > lewy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziś bez wątpienia był górą. Jednak ostatecznie żaden z zawodników Dortmundu nie może być zadowolony z występu. Ciekawe, bo mecz przez pierwsze 45 minut był co najmniej wyrównany, a choć przez drugie Napoli przeważało, okazje w sumie mieli tak samo dobre, jak Borussia, albo i gorsze. Jednak trudno powiedzieć, by ktokolwiek w Dortmundzie zagrał dobrze, może poza Sahinem, który był niezmordowany w obronie i powoli... hm, wyrasta na najlepszego zawodnika BVB w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

 

Fajnie było usłyszeć gwizdy, bo Ajax za długo utrzymywał się przy piłce. Może kibice farsy już mają dość antyfutbolu i rozgrywania piłki na własnej połowie przez połowę meczu, dzięki czemu mecze fcb będą zjadliwe dla oczu

 

A może jak inni lubią, jak ich ekipa ma piłkę, a nie lubią, jak nie ma. Coś mi mówi, że to może być bardziej racjonalny wniosek...

 

 

To prawda, że Barca nie miała wiele sytuacji, ale to jest klub z Messim. Okazje Messiego liczą się inaczej niż normalnych piłkarzy.

 

Akurat na wlasne oczy, siedzac obok sektora kibicow Ajaksu widzialem, ze gwizdy ze strony kibicow Barcelony zaczynaly sie rowniez bardzo czesto, gdy holenderscy kibice co 10min skandowali "puta, puta Barca!" biorac jednak pod uwage bezplciowosc 95% kibicow Barcelony na Camp Nou, mogli sobie na takie wybryki pozwolic na luzie i bez obaw he he

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

wbilem na blog ogorka z jego sygnatury o pilce noznej. i co? niespodzianka, pisany na goraco po meczu bol du.py i wyliczanie jakiego pecha miala borussia i co by bylo gdyby xD

 

Kiedy pisałem podobne rzeczy tysiąc razy, np. o przegranym przez Bayern finale LM z Chelsea, to jakoś nie wbijałeś na mojego bloga tak chętnie. Jak jest okazja do pojechania po jakiejkolwiek opinii o meczu Dortmundu to, no popatrz, nagle to samo zdanie robi się ciekawe.

 

 

Wszyscy po tym meczu pisali, że Borussia miała pecha. Nie wiem, co chcesz dokładnie przekazać. Jeśli to, że jestem jak wszyscy, to w sumie czuję się schlebiony.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już dziś wraca LM. Znowu największe hiciory w grupie F. Arsenal i Napoli to, w obecnej formie, jedna z najlepszych par, jakie mogą być w Europie. Mecz szykuje się nie gorszy niż ten w Dortmundzie, choć przy brakach kadrowych Kanonierzy raczej faworytami nie są. Dortmund tymczasem zagra z Marsylią, która dwa razy ich pokonała dwa lata temu, choć była słabszym zespołem. Jeśli to się teraz powtórzy, Dortmund będzie na skraju wypadnięcia z grupy.

 

 

Poza tym, kolejny hicior w postaci Porto-Atletico. Portugalczycy ostatnimi czasy raczej zawodzą w Europie, więc Atletico wydaje się faworytem. Znów, zapowiada się jeden z lepszych meczów jesieni w Europie.

 

 

Ciekawie może być w meczu Milan-Ajax, gdzie niby Włosi są faworytami, ale wyniki pierwszych meczów nie oddają do końca jakości obu zespołów. Celtic spróbuje znowu zaskoczyć Barcę, która zagra bez Messiego. Mourinho zawalczy o życie i honor (kiedy ta Chelsea zacznie coś grać?) w Bukareszcie, a Basel ma doskonałą okazję, by znowu być dla mediów "sensacją", dostając na swoim stadionie będące w kiepskiej formie Schalke.

Odnośnik do komentarza

Porto ładnie gniecie Atletico, dawno nie widziałem, żeby ktokolwiek tak ich cisnął. Chelsea jednak bez wydarzeń, Georgiewski zadbał, by mieli jedno łatwe spotkanie.

 

 

Arsenal zaczął naprawdę efektownie, niepewność defensywna Napoli tylko im pomogła i są blisko kolejnego zwycięstwa z rzędu. Co Ramsey gra, nie mam pytań. Dortmund też ciśnie i powinni tylko powiększyć przewagę, skoro Marsylia pozwoliła nawet Durmowi się do czegoś przydać.

Odnośnik do komentarza

W sensie że kiedy była przerwa? Dobry mecz Dortmundu, choć Marsylia się w obronie momentami nie popisała. Oczywiście, wynik w pełni oddaje przebieg meczu i tak. Borussia zaczęła sezon wygrywając, ale nieprzekonująco, potem zaczęła tracić punkty, ale dzisiaj zagrali najlepszy mecz w sezonie. Fascynująco zapowiada się starcie z Arsenalem.

 

Milan dostał kontrowersyjnego karnego w doliczonym czasie i zremisował z Ajaxem. Z kolei Atletico poprawiło swoją grę w Porto i wygrało 2-1 po również kontrowersyjnej bramce - wydaje mi się, że Turan był na minimalnym spalonym.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj słabszy dzień. Real i Juve wygrają na luziku. Ciekawe powinno być starcie PSG z Benficą, choć Blanc nie zmienił podejścia na tyle, bym oczekiwał spektakularnego widowiska. 1-0 dla Francuzów, może jakieś 3-1 jak wyjdą stałe fragmenty, tego się spodziewam.

 

Czy City pod wodzą Pellegriniego sprawdzi formę Bayernu? Bawarczycy nie powalają w lidze, ale w ich przypadku znaczy to zupełnie co innego, niż w przypadku City. Nadal choćby wyrównana walka i przegrana jednym golem byłaby zaskakującym osiągnięciem City. Na pewno jednak mają talenty, kiedy powraca kluczowy Aguero, a być może i Silva pojawi się na boisku.

 

No i ciekawie w grupie A. United zagra na wyjeździe z Szachtarem w Doniecku i będzie chciało potwierdzić dobrą dyspozycję w Europie. Moim zdaniem mogą wygrać, bo wynik Szachtara był w pierwszym meczu lepszy niż gra. Z tego samego powodu jestem nadal ciekaw Realu Sociedad, choć z meczu na mecz wydają się coraz bardziej niegotowi na wyzwanie powtórzenia poziomu gry z zeszłego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...