Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

codename>graham poll

Idz lepiej wylacz forumka bo Ci sie transmija na livescorze bedzie przycinac :F

To nie ja tylko przepisy ktorych ten gosc nie pamięta albo słabo mu idzie czytanie.

 

 

 

 

To nie ty, tylko twoja ślepota, wideo z tym faulem z dobrego ujęcia było z pięć razy wrzucane w temacie, faul był kontynuowany w polu karnym, wtedy dopiero Messi ostatecznie stracił kontrolę nad piłką. Ty zaś piszesz o jakimś "turlaniu się do pola karnego".

 

 

 

 

Bardzo dobry początek Arsenalu, który poszedł w otwartą wymianę ciosów i na razie nieźle mu to wyszło (gdyby nie obrona karnego, pewnie dłużej byśmy gadali o minimalnym spalonym, na którym był Oezil). Ciekawe, jak długo to wytrzymają, bo raczej nie są znani z wielkiej wytrzymałości. Dortmund dał radę przez jakieś 30 minut...

Odnośnik do komentarza

Łukasz Fabiański nowym Przemkiem Tytoniem ?

Hahahahah Alaba mistrzem świata jest, kto ma w fantasy ? :D

Ucieszyłem się jak Neuer obronił 1 karnego-myślę sobie że zapunktuje mi w fantasy.Nagle natchnienie-czy Neuer jest w podstawowym składzie.No i oczywiście- grzeje ławę.

Do drugiego karnego podchodzi Alaba-myślę sobie no to mi tego Neuera przynajmniej odbije.

Co za dzień...Aż boję się patrzeć na ten drugi mecz

Odnośnik do komentarza

Milan też na plusie, zdecydowanie groźniejsi od Atletico, sporo polotu i okazji, Courtois miał co pokazywać. Atletico miało swoje okazje, ale mniej. Musi coś zmienić i wziąć się do roboty, bo inaczej mój zakład "osiem dwójek" może dzisiaj paść.

 

W Bayern nie wątpię, chociaż Arsenal pokazał swoją wartość przez te 45 minut i może być z siebie dumny. Guardiola powoli zaczyna pokazywać się jako wspaniały trener i jestem aż ciekaw, jakie zmiany wprowadzi w drugiej połowie - stawiam na wejście Muellera i próba grania wyższym atakiem z Goetze, ponieważ Mandżukić przy tym tempie przesuwania gry w przód i w tył jest najbardziej bezużytecznym zawodnikiem (a mówimy o meczu, w którym gra Yaya Sanogo).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...