Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem jeszcze zasadę "nie psujmy meczu uznając "miękkie faule"" (jeśli odpowiednia drużyna je robi), ale uznanie tego za zagranie ręką to lekka przesada. Nie wiem, czy widziałem piłkarza, który bardziej wyraźnie pokazywał tak ładnie wprost do kamery, że trzyma blokującą rękę przy ciele.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mam na pół ekranu Londyn i dość ciekawie (PSG stłamszone kompletnie, choć Moura świetny), ale jednak co się dzieje w Dortmundzie, to coś niesamowitego. Dawno nie miałem takich ciar, oglądając mecz piłki nożnej. Dortmund zagrał fenomenalnie. Nie wiem, czy widziałem w życiu ekipę grającą 45 minut tak szybko i tak dobrze. Non stop biegają i robią to w doskonałej organizacji, komukolwiek Real nie poda, nawet już 10 m za polem karnym, zaraz jest dwóch przy nim, rzucają się, Real nie może nic podać, Dortmund ich prześladuje jak Żydów w Warszawie '41... a jednocześnie nigdy Real nie ma znalazł wolnego miejsca na podanie, nie wymusił jednego błędu, Dortmund przecina wszystkie podania. Wszystko na wysokim ryzyku i wszystko im wychodzi, w typowym meczu Bundesligi już by ze dwa razy z pośpiechu podali do napastnika rywali. Absolutnie niesamowite 45 minut, fizyczny fenomen. Niby rok temu z nimi wygrali 4-1, ale to nie było blisko takiej dominacji, jak tutaj, poza śmiesznym karnym Real nie powąchał okazji bramkowej.

 

Co gra Oliver Kirch to głowa mała, koleś gra trzeci mecz w sezonie, na co dzień w rezerwach, a rządzi w środku pola gdzie Real ma trzech piłkarzy łącznie za 100 mln euro. Jeszcze lepszy Piszczek, koleś normalnie za każdym razem, gdy gra z dobrym skrzydłowym na swojej flance, gra jak najlepszy prawy obrońca świata. Reus cały czas schodzi do środka, a Piszczek samodzielnie rządzi flanką kompletnie. 21-letni Durm na lewej zresztą też gra jak nigdy.

 

 

Ciekaw jestem szalenie drugiej połowy, bo nie wierzę, że ten stan się utrzyma, raz, że piłkarze BVB by chyba umarli z wycieńczenia, a poza tym Real jak wprowadzi pewne poprawki to przecież nie może tak się dawać dalej. A mogło być spokojnie 3-0, bo jaką patelnię zmarnował Mchitarjan, to głowa mała. Chyba jedyne złe zagranie BVB w całej połowie i akurat jak koleś dostał wyłożoną piłkę 5 m od bramki. No ale teraz BVB musi strzelić tylko jednego i nie stracić, więc dopóki Real nie strzeli, napięcie będzie rekordowe.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...