Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

 

 

Transfer Berszyńskiego chyba się Lechowi zwrócił :) No frajerzy stulecia.

 

 

W jakiż to sposób? 

 

Czekam na odpowiedź. 

 

Pisałem to pół żartem. Bereszyński jako ten nieszczęśliwy piłkarz pauzujący za kartki wchodzi i przekreśla szanse Legii na zarobienie grubego hajsu z LM. I to mnie cieszy.  Wziąłeś te słowa dosłownie to następnym razem będę specjalnie dla Ciebie umieszczał z 5 emotek na końcu zdania byś wiedział z jakim dystansem podchodzić do niektórych moich postów.

 

A w mediach nadal ból dupki warszawskich dziennikarzy :D Obstawiamy: do września będą płakać?

 

 

Nigdy nie rozumiałem tego umierania za klub i nienawiści wobec innych ludzi, którzy kibicują innemu klubowi. Przecież to jest chore. :sorcerer:

 

 

Żadne tam chore. Zwykły kompleks. 

Odnośnik do komentarza

Hahaha :D Maiden to jest jednak przechuj :) Zakręcony jak słoik.

 

Trzymam się Twojej wersji - obawy, że Legia się dostanie do LM. Że dzięki temu uzyskała by dostęp do dużych środków finansowych które uniemożliwiły by jej zdominowanie ligi na lata (Twoje słowa).  Brakiem wiary w możliwości własnej drużynki; bo dlaczego wielkopolska drużynka miałaby nie wygrać ligi w 2015 r. i nie powtórzyć (potencjalnego) sukcesu Legii? Dlaczego jesienią 2015 r. miałaby ona nie grać w LM? 

 

Takiego scenariusza nawet nie bierzesz pod uwagę.

 

A dlaczego?

Z powodu waszej maleńkości, brakiem wiary we własne umiejętności. 

 

Spoko; My już w tym błotku nie tkwimy. Odsyłam Cię do Twitera Prezesa Leśnodorskiego który jeszcze w środę wrzucił życzliwy wpis adresowany w stronę wszystkich klubów reprezentujących Polskę w europejskich pucharach. 

 

Wy za to jesteście pod tym błotkiem - w krainie podziemnej pomarańczy. Co udowodniłeś swoim postem. 

Amen.

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Chore jest to, że kibicując swojemu klubowi cieszy mnie to, że inne kluby w tym przypadku Legia nie zarobi pieniędzy i zdominuje ligi? Za Legię wstaw sobie Wisłę, Śląsk czy nawet Piast Gliwice(jeżeli kiedyś uda im się zagrać w el. do Lm i odpadą szybko to również będę się cieszył). Ja nie jestem kibicem polskiej piłki kopanej i w (pipi)e mam te punkciki UEFA. Dla mnie chore jest to, że jeden Janusz z drugim podczas potyczek ligowych ciśnie po Legii, Wiśle czy Lechu a w pucharach trzyma za nich kciuki. Hipokryzja do kwadratu.

 

 

Wrzuciłem jeszcze raz to co napisałem wcześniej bo chyba masz problem z czytaniem. 

 

 

 

Brakiem wiary w możliwości własnej drużynki; bo dlaczego wielkopolska drużynka miałaby nie wygrać ligi w 2015 r. i nie powtórzyć (potencjalnego) sukcesu Legii? Dlaczego jesienią 2015 r. miałaby ona nie grać w LM?

 

Temat rozmowy nie dotyczył kto będzie reprezentował timobajl ekstraklapę w LM w 2015 roku tylko tego dlaczego cieszę się, że ostatecznie Legia nie dostała się do LM.

 

 

Maiden już w tej swojej główce uknuł jakiś plan i sam siebie próbuje lizać po jajcach i rozkoszować się tym jakie to mam kompleksy względem Legii.  A prawda jest taka czy to Legia czy Szczakowianka Jaworzno, wy(pipi)ane mam tak samo.

 

 

 

 

Spoko; My już w tym błotku nie tkwimy. Odsyłam Cię do Twitera Prezesa Leśnodorskiego który jeszcze w środę wrzucił życzliwy wpis adresowany w stronę wszystkich klubów reprezentujących Polskę w europejskich pucharach. Wy za to jesteście pod tym błotkiem - w krainie podziemnej pomarańczy. Co udowodniłeś swoim postem. Amen
 
 
Odsyłam Cię do oficjalnego konta Lecha Poznań na TT gdzie po decyzji UEFY pojawił się wpis o współczuciu dla całego zespołu Legii oraz gratulacje po awansie Ruchu. Więc nie tylko wasz prezes celebryta jest taki "Modern Footbal"
 

Serio Maidenku już widzę, jak siedzisz  w domu i trzymasz kciuki za Wisłę, Lecha lub jeszcze inny klub który ma szansę wejść do LM. Hipokryta. 

Edytowane przez _lukas_
Odnośnik do komentarza

 

Maiden już w tej swojej główce uknuł jakiś plan i sam siebie próbuje lizać po jajcach i rozkoszować się tym jakie to mam kompleksy względem Legii. 

 

Ordynusie jeden, takie przyjemności, to może u Ciebie w domu lub na podwórku, pardon, "na polu" z kolegami. 

 

 

 

 

A wracając do wątku: 

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ojej Weszlo cos zrodla ostatnio nie sprawdzaja sie za dobrze, nie bylo zadnego tematu Legii, mecz z Fiorentina tak jak planowano. Nie będzie sukcesu :(

 

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,oficjalnie-real-madryt-zagra-z-fiorentina-tematu-legii-nie-bylo,artykul,492096,1,721.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Weszło podaje, że "sprawa wydawała się załatwiona", po czym... co stanęło na drodze? Taki detal jak to, że... Fiorentina nie chciała odwoływać meczu i nigdy nie było tak, żeby to rozważali, a bez tego nie można było po prostu im tego zabrać bez płacenia milionów odszkodowania. Heh, detal, sprawa wydawała się załatwiona. Oj, Krzysiu chyba po tej sprawie z Bereszyńskim pogrąża się w odmęty szaleństwa.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

"Jakie są szanse stołecznego klubu na powodzenie? - Patrząc realnie, myślę, że szanse są fifty/fifty. Wszystko zależy od tego, jak UEFA potraktuje argumenty zawarte w odwołaniu Legii, a są pewne, które przemawiają za tym, żeby to odwołanie rozpatrzyć pozytywnie - powiedział na łamach serwisu sport.tvn24.pl Kazimierz Oleszek, delegat UEFA."

 

No zaraz się okaże że Legia gra dalej  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

UEFA ogłosiła na razie tyle, że... podjęła decyzję, ale ogłosi ją wieczorem. Na Twitterze i stronkach futbolowych warszawiacy dostają szajby, jedni już czują, że Liga Mistrzów powróci (w końcu gdyby odrzucili, to by powiedzieli od razu, a skoro przyjęli, to trzeba coś zrobić z faktem, że było już losowanie, z innym rozstawieniem itp., więc teraz myślą nad tym!). Inni krzyczą o skandalu, UEFA to złodzieje, jak to, aż jeden dzień rozpatrują odwołanie, specjalnie żeby nie było czasu na zwrócenie się przed kolejną rundą wyżej do Lozanny (ciul, że UEFA może kontrolować swoje rozgrywki i jeśli skreśli Legię dzisiaj, to przecież potem może po prostu powiedzieć coś w stylu "wy idziecie do Lozanny, to my wykreślamy was z naszej organizacji i grajcie sobie sami", ale Leśnodorski już się wczuł w powstańca warszawskiego i czuje potrzebę walczyć do końca).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...