Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje się, że z tej czwórki najmocniejsze jest Atletico. Trafili na Bayern, który szczególnie nie błysnął z Benficą, a styl gry to niemal kopia Barcelony, także są duże szansę, że ich wyeliminują.

 

City jest czarnym koniem tych rozgrywek. Liga przeyebana dawno temu, trener się zmienia, słowem - nie mają nic do stracenia. Oni mogą, a nie jak Real, muszą. A że Real nie jest tym Realem, co rok czy dwa lata temu, to może być ciekawie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem kto mnie bardziej irytuje

ludzie, którzy piszą "my" odnośnie klubów, którym niby kibicują od kołyski

czy ludzie, którzy przy każdym losowaniu LM doszukują  łatwiejszej drabinki dla realu i jakiegoś oszustwa

 

dodalbym sezonowców atleti

Odnośnik do komentarza

 

nie wiem kto mnie bardziej irytuje

ludzie, którzy piszą "my" odnośnie klubów, którym niby kibicują od kołyski

czy ludzie, którzy przy każdym losowaniu LM doszukują  łatwiejszej drabinki dla realu i jakiegoś oszustwa

 

 

dodalbym sezonowców atleti

Ja tam im kibicuje jakos od 2005 roku jak jeszcze Ibagaza grał :sir: Pamiętam jak grałem w fm'a i wygrywalem nimi wszystko, a później wlaczalem pesa i sie dziwiłem czego oni tacy slabi są xd Podreperowałem im nieco statsy i do dziś pamiętam jak właśnie Arielem Miguelem Ibagaza ziomeczkowi pier'dolnołem brameczkę o poprzeczkę ze skromnych 40 metrów :obama:

Odnośnik do komentarza

nie wiem kto mnie bardziej irytuje

ludzie, którzy piszą "my" odnośnie klubów, którym niby kibicują od kołyski

czy ludzie, którzy przy każdym losowaniu LM doszukują  łatwiejszej drabinki dla realu i jakiegoś oszustwa

 

Ja kibicuje Realowi od 18 lat , ale nigdy nie napisałem "my". Bo.....to głupie?

Odnośnik do komentarza

City miało największych ogórków do tej pory w LM, myślę, że Real bardzo dobrze trafił, wystarczy, że piłkarze podejdą do spotkania na poważnie a Zizou wystawi pełny skład, który wygrał na Camp Nou a ostatnio złoił Wolfsburg 3:0.

 

Co innego Bayern i Atletico, tu będzie walka na śmierć i życie. Atletico to banda niesamowitych rzemieślników i drwali a Bayern przypomina Real sprzed 5-10 lat, gdy miał masę dobrych zawodników a trenerzy nie potrafili ich ogarnąć. 

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie był taki pewien co do City.

 

W całej tej czworce najmocniejsze wydaje sie Atletico a potem.... własnie City moim zdaniem.

 

Zauwazcie zmiane jaka w lidze zrobiło City. Odkad wrócił Rudy to jest to zupełnie inny zespół. A wg mnie to własnie on jest najlepszym piłkarzem City w tym momencie.

 

Real ma ostatnio dobry okres ale wydaje mi sie , ze jest to kruche. Nie widze tam az tak dobrej gry. Wyniki ma owszem, zle nie wydaje mi się aby to sie utrzymało. Wygrali z Barcelona , słaba Barcelona , ktora przez 60 minut nie dała im piardnąc. Potem przegrali w Wolfsburgu gdzie tak naprawde tylko na nich mocniej siedli i byli bezradni. Wygrane w lidze z ogorkami i potem znowu Wolfsburg , który był tak przestraszony mozliwym awansem ,ze zapomniał majtek z Niemiec wziac.

 

Nie widze tu silnego Realu

 

Stawiam na City i Atletico w półfinałach i Atletico w finale

Edytowane przez Welna
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...