Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

bo mourinho mial inny material ludzki, wielkie nazwiska, nieskonczenie kasy na transfery, napadziorow od wyboru do koloru, a stawial autobus

 

simeone robi cos z niczego, niestety taka specyfika tego sportu, ze przy tym potencjale ludzkim jakim dysponuje by cos osiagnac trzeba postawic na defensywe, zaangazowanie i gryzienie murawy

Odnośnik do komentarza

Nawet nie tyle chodzi mi o autobus, ale też o zachowania na boisku (jakby Mourinho tak podskakiwal do sędziego to zaraz że idiota i gbur, jak Simeone tak robi to są głosy że co za charyzma). No i Mou podobnie jak Simeone wymaga pełnego zaangażowania, wybiegania i harówy w obronie - dlatego pozbył się Maty, a Oscar i Willian musieli biegać od obrony do ataku przez cały mecz. Tylko Hazard był zwolniony z pracy w obronie.

 

Także obaj, i Mou i Simeone, są do siebie bardzo podobni, a opinie na ich temat tak skrajnie inne.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

No nie, bo ja szanuję i Cholo i Mou, bo kur.wa przynajmniej jakoś reagują, żyją zespołem, a nie jak Ancelotti co żuje gumę turbo cały mecz na ławce. 

 

Porównania drużyny Atletico i Chelsea 'autobusowej' są żałosne, także to przemilczę. 

Odnośnik do komentarza

Przecież ja nie porownywalem Atletico i Chelsea, tylko na ich przykładzie podałem podobieństwa Mourinho i Simeone. Aha, jeszcze jedno ich łączy - obaj za bardzo nie stawiają na młodzież (Zouma i Gimenez, ok) choćby ze szkółek swoich klubów. Założę się że Cholo gralby cały sezon 35 letnim Tiago w środku pola gdyby ten był zdrowy.

Odnośnik do komentarza

cOr rozlach jest chyba nayebany daj mu spokoj, pierw z dupy wyciaga porto, teraz ze niby ktos porownuje chelsea i atlectico 

 

mi sie wydaje ze roznica w odbiorze po czesci bierze sie z tego co wczesniej pisalem - gdy obejmuje sie klub z infinite cash sila rzeczy oczekuje sie gry ladnej dla oka, tym bardziej majac taki potencjal w skladzie, w teoretycznie slabszych" zespolach takie taktyki defensywne predzej znajduja uznanie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Saul, Partey, Koke, Gimenez to strasznie starzy piłkarze i zawodnicy wielu klubów. Weterani. c0ru, przed postowaniem, zapoznajmy się z tematem.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

ja w sumie zycze im wygranej. biorac pod uwage, ze zagraja z realem lub city to nie ma zbytnio wyboru. moze nie graja przyjemnie dla oka, ale jednak fajnie sie oglada jak walcza.

 

inna sprawa, ze jak slysze jak mowia o nich armia albo zakapiory to chce mi sie smiac. powinni wtedy w tle puszczac te wszystkie symulki, wybijanie pilek i gre na czas.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja piec minut po napisaniu "barka" dostałem warna, a tu od wczoraj wiszą posty, ze Atleti to śmiecie i kiepy i (pipi) nic? Dlaczego ten grubas bez palca i mózgu jest jeszcze moderatorem? Xd

CO XDDD

 

To musi być jakiś trollink w słusznej sprawie. 

Odnośnik do komentarza

Ja piec minut po napisaniu "barka" dostałem warna, a tu od wczoraj wiszą posty, ze Atleti to śmiecie i kiepy i (pipi) nic? Dlaczego ten grubas bez palca i mózgu jest jeszcze moderatorem? Xd

 

Przeciez mendrek to kibic Barcy, nie wiedziałes? Gardzi atletico i realem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...