Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na historię jestem wręcz pewien, że niestety eldorado jechania po Legii się skończyło i w fazie grupowej reakcja Polski będzie: "o wow, te mecze nie są takie jednostronne". Pewnie jakieś 5-0 się trafi, ale pewnie i jakiś remis, czy nawet 1-2 z Barceloną, które długo będzie miało postać 1-1. Napoli, Arsenal, Porto - remis z kimś takim mogę sobie wyobrazić. A nawet jak będzie 3-0, to "styl" będzie dużo lepszy, bo tak to działa.

 

Po prostu kwestia rozbieżnych z realiami oczekiwań. Tak jak teraz ludzie po nich jadą bo nie wiem, czego się spodziewali. Wygrali mecze? Wygrali, na luziku. 3-1 w dwumeczu. Byli lepsi od rywali? Byli. A reakcja w necie jakby to był jakiś Real Madryt, nie wystarczy wygrać, nie zadowala nas styl. Mdr. Jeszcze tak nie było w moim życiu, żeby polski rywal osiągnął obojętny wynik z rywalem uważanym za słabego i ludzie mówili "wow, dobrze grali". Musi być renomowany rywal.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Patrząc na historię jestem wręcz pewien, że niestety eldorado jechania po Legii się skończyło i w fazie grupowej reakcja Polski będzie: "o wow, te mecze nie są takie jednostronne". Pewnie jakieś 5-0 się trafi, ale pewnie i jakiś remis nawet 1-3 z Barceloną, które długo będzie miało postać 1-1.

 

Po prostu kwestia nierealnych oczekiwań. Tak jak teraz ludzie po nich jadą bo nie wiem, czego się spodziewali. Wygrali mecze? Wygrali, na luziku. 3-1 w dwumeczu. Byli lepsi od rywali? Byli. A reakcja w necie jakby to był jakiś Real Madryt, nie wystarczy wygrać, nie zadowala nas styl. Mdr.

ale tu nie chodzi o wyrównane mecze z Barceloną, tu chodzi o jakąś myśl przewodnią budowania niezłego polskiego klubu. Jak mam patrzeć na te no nejmy z całej europy którym chodzi tylko o to, by jak najszybciej z Warszawy wyjechać, to wolę nie oglądać Legii w europejskich pucharach wcale. 30 mln budżet, a ci oglądają każdą złotówkę po 20 razy, a potem przepier*alają bezsensu kilka baniek na kolejnych trenerów, którzy są tacy sami jak poprzedni. Nawet Guardiola nie zrobi z tej drużyny nic więcej po za zbieraniną kopaczy 4 sortu z takim podejściem prezesa i właścicieli. Trzeba przytrzymać kilku polskich utalentowanych piłkarzy i kupować z głową, a nie z myślą, żeby po 25 prostych podaniach, sprzedawać zawodnika gdzie popadnie. 

Odnośnik do komentarza

O kur.wości doczekałem się bo jak ostatnio Widzew grał w LM to jeszcze smarkalem w rękaw. Obejrzę Polski klub w szampions lig. Niby wszystko fajnie, ale jednak ile lepiej by to wtedy smakowało gdyby Wisła dotrzymała wynik z panatą...

 

Co jednak legia dziś pokazała kwalitet to ja już nie wiem co myśleć o tej drużynie. Masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza

ale tu nie chodzi o wyrównane mecze z Barceloną, tu chodzi o jakąś myśl przewodnią budowania niezłego polskiego klubu. Jak mam patrzeć na te no nejmy z całej europy którym chodzi tylko o to, by jak najszybciej z Warszawy wyjechać, to wolę nie oglądać Legii w europejskich pucharach wcale. 30 mln budżet, a ci oglądają każdą złotówkę po 20 razy, a potem przepier*alają bezsensu kilka baniek na kolejnych trenerów, którzy są tacy sami jak poprzedni. Nawet Guardiola nie zrobi z tej drużyny nic więcej po za zbieraniną kopaczy 4 sortu z takim podejściem prezesa i właścicieli. Trzeba przytrzymać kilku polskich utalentowanych piłkarzy i kupować z głową, a nie z myślą, żeby po 25 prostych podaniach, sprzedawać zawodnika gdzie popadnie. 

 

 

No w trybie gdybającym zawsze budowanie ekipy piłkarskiej, która wygra, jest super łatwe. Są trenerzy, którzy jak na poziom polskiej ligi są wręcz bardzo renomowani - nie, beznadziejni. Kto byłby lepszy? Ktokolwiek inny. Łatwo mówić. Gracze, którzy są - beznadziejni. Inni na pewno byliby lepsi. I tańsi. Transfery, czyli Legia sprzedaje dość drogo, kupuje dość tanio - beznadziejne, bez głowy, każdy kibic by to zrobił lepiej. Jak się wszystko opiera na gdybaniu to myśl przewodnia jest super prosta. Tak samo jest u fanów Arsenalu, Liverpoolu, Real Madryt i polskich drużyn też. Zawsze ktokolwiek inny by był, na pewno byłby sto razy lepszy niż ten, kto jest.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

ale tu nie chodzi o wyrównane mecze z Barceloną, tu chodzi o jakąś myśl przewodnią budowania niezłego polskiego klubu. Jak mam patrzeć na te no nejmy z całej europy którym chodzi tylko o to, by jak najszybciej z Warszawy wyjechać, to wolę nie oglądać Legii w europejskich pucharach wcale. 30 mln budżet, a ci oglądają każdą złotówkę po 20 razy, a potem przepier*alają bezsensu kilka baniek na kolejnych trenerów, którzy są tacy sami jak poprzedni. Nawet Guardiola nie zrobi z tej drużyny nic więcej po za zbieraniną kopaczy 4 sortu z takim podejściem prezesa i właścicieli. Trzeba przytrzymać kilku polskich utalentowanych piłkarzy i kupować z głową, a nie z myślą, żeby po 25 prostych podaniach, sprzedawać zawodnika gdzie popadnie. 

 

 

No w trybie gdybającym zawsze budowanie ekipy piłkarskiej, która wygra, jest super łatwe. Są trenerzy, którzy jak na poziom polskiej ligi są wręcz bardzo renomowani - nie, beznadziejni. Kto byłby lepszy? Ktokolwiek inny. Łatwo mówić. Gracze, którzy są - beznadziejni. Inni na pewno byliby lepsi. I tańsi. Transfery, czyli Legia sprzedaje dość drogo, kupuje dość tanio - beznadziejne, bez głowy, każdy kibic by to zrobił lepiej. Jak się wszystko opiera na gdybaniu to myśl przewodnia jest super prosta. Tak samo jest u fanów Arsenalu, Liverpoolu, Real Madryt i polskich drużyn też. Zawsze ktokolwiek inny by był, na pewno byłby sto razy lepszy niż ten, kto jest.

 

ale bzdety

Odnośnik do komentarza

Prosty fakt - za mojego życia nigdy nie było tak, żeby polski klub grał z kimś uważanym za słabego i nie było narzekania. Nikt nigdy w historii nie miał planu, nie znał się na piłce. Poza Nawałką, ale tylko od meczu z Niemcami, bo wcześniej też nie miał planu, i dla każdego komentatora było oczywiste, że jest debilem, który zamiast po prostu wywalić X i grać kimkolwiek innym, to się miota. Wisła miała plan przez dwa lata, raz przegrali z kimś słabym to już nie mieli planu, każdy piłkarz był leniwym beztalenciem, a trener pajacem. Kilkanaście lat tej samej reguły. Ale nie, nie jest to

żadne poparcie tego, co mówię.

 

Zresztą, whatever. Oczywiście nie. To samo słyszałem przed meczem z Niemcami, gdy wszyscy tu licytowali się, czy będzie 4-0, czy 5-0 (dla Niemców) i żeby wszystko zaorać, bo każdy widzi jasno, że nie ma planu Nawałka cep. Tak samo to były bzdety w 2010 roku, gdy Lech był objeżdżany po eliminacjach wymęczonych z Azerami, a chwalony potężnie za grę przeciw Juventusowi i Manchesterowi. Przypadkowo, teraz jesienią będzie podobnie. Nikt nie będzie narzekał na Legię. Nagle plan trochę będzie. Która to już taka dyskusja.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Hasi jest dramatyczny. Drużyna słaba fizycznie jak i psychicznie. Jeżeli trener utrzyma się do zimy to Legia wyląduje poza pudłem. Liczę, ze Boguś zareaguje.

to by bylo jedyne sensowne posuniecie przy tym co sie dzieje ale nie wierze, ze hasi dal awans i jutro karza mu sie spakowac, pewnie beda go mieli na celowniki ale dzisiajszym historycznym awansem niestety zyskal wg mnie sporo czasu 

 

ciekaw jestem tez niedzieli i meczu z ruchem by zobaczyc czy awans ich odblokowal psychicznie

Odnośnik do komentarza

Awans na luzaku :potter: Nie wiem co niektórzy ćpają, po czerwonej dla Hlouska widać było (pipi)zkę w oczach piłkarzy i trenera, potem zdjęcie Nikolicia i Bereszyński to the rescue, byle utrzymać to 0:1. W pierwszym meczu niby byli lepsi, ale pamiętajmy w jakich okolicznościach był karny (słuszny, ale obrońca goty) + bramka po klepce życia Jodłowca. Widać, że jakąś jakość może i mają Ci wszyscy Odzidzie, Muliny, ale przygotowanie fizyczne i waga :teehee: Widać, czemu nowe nabytki głównie siedziały na ławie albo na trybunach w poprzednich klubach. Teraz jeszcze sprzedać Nikolicia, czekać na przelew od UEFA i można balowac.

Mam wrażenie, że ta Legia w meczu z Celticiem teraz to by konkretnie zebrała, do tej z najsłynniejszego dwumeczu im. Marty Ostrowskiej to jej równie daleko, jak Kucharidze do Riberiego.

Odnośnik do komentarza

mnie rozwalają takie Pazdany i Nikolice, tu niby awans do LM, a oni zero ambicji, czekają na transfer do jakiegoś kolejnego gów*ianego klubu, który da tylko parę euro więcej

No na bank byś chciał pracować za mniejsze pieniądze jak możesz za większe.

Odnośnik do komentarza

 

mnie rozwalają takie Pazdany i Nikolice, tu niby awans do LM, a oni zero ambicji, czekają na transfer do jakiegoś kolejnego gów*ianego klubu, który da tylko parę euro więcej

No na bank byś chciał pracować za mniejsze pieniądze jak możesz za większe.

 

miałem okazje robić chałtury związane z moim hobby, wybrałem mniejszy hajs, a robienie czegoś co mnie spełnia, po drugie oni zarabiają dużą kasę w Legii więc trochę ambicji by im nie zaszkodziło, no ale są ludzie i ludzie. 

Odnośnik do komentarza

Łatwo rzadzic czyims zyciem prawda? A moze to ostatni kontrkat Pazdana, i on wie ze po 35 roku zycia bedzie musiał sobie szukac innego zajecia. Kariera sportowca jest krotka, i akurat jego moge łatwo zrozumiec jesli wybierze wieksza kase na ostatnim kontrakcie. TO nie jest (pipi) Neymar ze nie musi pracowac po karierze jesli nie roz(pipi)i kasy. 

PS kontrkat Pazdana w Legii to jak sie nie myle 650 tys zł rocznie ( a nie miał przez 10 lat takiego kontraktu tylko przez ostatni rok)

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Co do Nikolica to nawet nie chodzi o zarobki, po prostu dla jednego ambicją jest pograć w LM, dostać pewnie wpier'dol i tyle, a u kogoś innego ambicja to regularna gra co tydzień w Premier League zamiast w eklapie, więc w ogole mnie nie dziwi że Nikolic odchodzi. Sam gdybym był piłkarzem stawiałbym grę w prestiżowej lidze nad jednorazową grę w LM w chu'jowym zespole.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wywalczony ledwo co awans półamatorami, swoją drogą ciekawy jestem ile ci piłkarze Dundalk zarabiają. Trochę szkoda mi Legii, bo w LM będą dostawać straszne baty, ale przynajmniej kasa będzie się zgadzała.

Pamiętam jak za małolata oglądałem mecze Legii w LM, wówczas to była paka, Pisz, Podbrożny, Staniek, Ratajczyk, pamiętam ten skład do dziś. No i kiedyś to była LM, tylko mistrzowie krajów, cztery grupy po cztery drużyny, a nie jak teraz w pierwszej fazie jacyś paraolimpijczycy.

Odnośnik do komentarza

Koszyk 1:


Real Madryt, Bayern Monachium, FC Barcelona, Benfica Lizbona, Paris Saint-Germain, Juventus Turyn, CSKA Moskwa, Leicester City


Koszyk 2:


Atletico Madryt, Borussia Dortmund, Arsenal Londyn, Manchester City, Sevilla FC, FC Porto, SSC Napoli, Bayer Leverkusen


Koszyk 3:


FC Basel, Tottenham Hotspur, Dynamo Kijów, Olympique Lyon, PSV Eindhoven, Sporting Lizbona, Club Brugge, Borussia Moenchengladbach


Koszyk 4:


Celtic Glasgow, AS Monaco, Besiktas Stambuł, Legia Warszawa, Dinamo Zagrzeb, Łudogorec Razgrad, FC Kopenhaga, FK Rostów


 


 


CSKA, Arsenal, Club Brugge i WYCHODZIMY z grupy panowie.


Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...