Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fantastyczny mecz w Dortmundzie, aż mi tętno skoczyło. Real lepszy, bliżej wygranej, ale znowu bez szczęścia.

 

Leicester idzie jak burza, a Slimani kontynuuje świetny start w Anglii. Aż go szkoda na Leicester.

 

Sevilla kolejny mecz bardzo solidnej obrony i ważna wygrana z Lyonem, powinni teraz przejść dalej.

Odnośnik do komentarza

Jednak byl latwy pieniadz dobrze ze poszlo te 500 na sporting -1

 

Stowka na sporting -4 przepadla ale coz, zycie.

 

Choc troche szkoda bo gdyby nie wyszli po przerwie klony legii w zielonych koszulkach i te 4:0 by weszlo.

 

Ale moze i jest dobra strona, moze beda dzieki temu jeszcze jakies ludzkie kursy na real -4

Odnośnik do komentarza

Bartezoo jaka podjara że ktoś nietrzeźwo myśli, wydarzenie dnia dla niego. Akurat patrzyłem na inny mecz, odwróciłem wzrok jak się cieszył. Nawet nie dopuszczałem świadomości, że gol był z czegoś innego niż z dyńki z rożnego. Byłem ograniczony, nie doceniałem potęgi Glika. 

 

To jego pierwszy w karierze gol nie ze stałego fragmentu (przynajmniej na poziomie pierwszej ligi), i od razu kurna Zidane przeciw Leverkusen, Złota Piłka się należy.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Real już się coś tam ogarnia, Varane MOTM mimo samobója, w końcu dobry mecz Ronaldo, ale ten Benzema... jakbym widział Riquelme tylko że w ataku. Zero ruchu, snuje się po tym boisku, nawet się nie zastawia porządnie, mam nadzieję, że Morata będzie miał pierwszy skład w meczu z Eibarem.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Real już się coś tam ogarnia, Varane MOTM mimo samobója, w końcu dobry mecz Ronaldo, ale ten Benzema... jakby widział Riquelme w ataku. Zero ruchu, snuje się po tym boisku, nawet się nie zastawia porządnie, mam nadzieję, że Morata będzie miał pierwszy skład w meczu z Eibarem.

Benzema skonczyl gre w pilke w olympique lyon.

Odnośnik do komentarza

Wyczytałeś to w tygodniku Piłka Nożna ?

No ale trzeba powiedzieć, że Benzema wczoraj zagrał fatalnie. Zresztą od początku sezonu jest pod formą i naprawdę zaskoczyło mnie, że Zidane wprowadził wczoraj Moratę na 4 minuty xd Hiszpan w obecnej chwili daje dużo więcej też drużynie niż Francuz, no ale niech gra dalej, lepiej dla Barcy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...