Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Remis po 45 minutach, mając przewagę w grze, w meczu praktycznie bez stawki - oj współczuję fanom, ja bym się już wieszał, sezon przegrany.

 

Te mecze to już trochę dożynki, dobre żeby sobie zobaczyć akrobatyczny gol Griezmanna albo posłuchać "i goooajezus, Robert!", gdy Lewandowski był blisko ale nie strzelił i w sumie tyle, przejmowanie się wynikiem to jakieś żarty.

 

 

Celtic na razie nie istnieje, co każe podejrzewać, że jeszcze coś strzeli w Gladbach. City raczej będzie zadowolone z remisu, na razie mecz chyba wyrównany. Kijów też grał ok do momentu, aż Vida zrobił chyba najnędzniejsze, co można, żeby zarobić karnego, czyli przepychanie przy rożnym. I 1-0, co znaczy tyle, że Benfica jest znowu blisko Napoli i Besiktasu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Co dzis robi Roberto to nie wiem...

Akurat do tamtego momentu grał dobrze, potem już tylko źle. 

 

Sędzia z dwóch metrów nie widział ewidentnego karnego dla City (ta osrana mina Umtitiego sporo mówiła o tej sytuacji), dobrze, że Barca oddała im tego gola, chociaż trzeba przyznać, że Anglicy znowu nie chcieli przeszkadzać Leo w strzeleniu im gola. Mecz przyjaźni.

Odnośnik do komentarza

wspólczuję fanom bardziej tego co prawdopodobnie nadejdzie w tym miesiącu, nawet nie chodzi o ten mecz który Arsenal i tak zaczął z grubej rury

 

http://www.telegraph.co.uk/football/2016/11/01/why-are-arsenal-always-so-bad-in-november/

 

choć oczywiście to tylko statystyka, może przełamią tą listopadową klątwę

Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje ze City to wygra, a w najgorszym razie zremisuje

 

 

Moim zdaniem wygrają u siebie z Barcelona

 

No i tak sie stało jak sie stac musiało. City teraz będzie walić w lidze wszystkich i na 100% będą liderem na koniec roku.

 

A ten wynik jest dobry własciwie dla obu stron. City aby złapac pewnosc siebie, Barca bo jak jesien maja ciezka to na wiosne napierdalaja wszystkich.

Odnośnik do komentarza

 

Mi sie wydaje ze City to wygra, a w najgorszym razie zremisuje

 

 

Moim zdaniem wygrają u siebie z Barcelona

No i tak sie stało jak sie stac musiało. City teraz będzie walić w lidze wszystkich i na 100% będą liderem na koniec roku.

 

A ten wynik jest dobry własciwie dla obu stron. City aby złapac pewnosc siebie, Barca bo jak jesien maja ciezka to na wiosne napierdalaja wszystkich.

 

Tak będzie XDDDDD

Odnośnik do komentarza

Świetny mecz City, jakoś przyzwyczajam, że w tym sezonie dosyć często Barca gra bez ikry, bez środka, bez pomysłu, a klepanie piłki pod własną bramką i tak kończy się długą lagą. Ter Stegen znowu dał popis, boczni obrońcy tragedia, Sergio... tak, to jest podsumowanie jego gry w tym sezonie, szkoda, że od paru lat nikt nawet nie próbuje poszukać alternatywy na jego pozycję, no ale tak (pipi)owo to on nigdy wcześniej nie grał. Mecz o tyle ciekawy, że wyjątkowo chciało się dzisiaj Leo, to było wręcz dziwne.

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie pewny awans, prowadzenie w grupie, w której jest PSG - współczuję. Ostatecznie wszystkie 4 ekipy wygrały (PSG dzięki rozbrajającej bramce Meuniera, Atletico dzięki kolejnej akrobatyce Griezmanna) i mają awans, koniec pieśni.

 

 

Gladbach oczywiście skrewiło i Dembele strzelił z karnego na 1-1. W ten sposób Manchester City jest już blisko awansu.

 

 

Benfica opowiedziała Dynamu własnym absurdalnie niepotrzebnym karnym, ale bramkarz obronił i w sumie tyle, Kijów odpada a pozostałe ekipy będą walczyć o awans w ostatnich kolejkach.

 

 

 

 

Śergio... tak, to jest podsumowanie jego gry w tym sezonie, szkoda, że od paru lat nikt nawet nie próbuje poszukać alternatywy na jego pozycję, no ale tak c(pipi) to on nigdy wcześniej nie grał

 

Po prostu Barca uwierzyła FM-owi, że Sergi Samper będzie niedługo najlepszym defensywnym pomocnikiem :reggie:

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No taki Zidane w okresie jego prime troche

Gorzej jednak jakby mu cos nie wyszlo i nie strzelil tego, no ale strzelil wiec daje mocne 9

Mam pytanie do uzytkownika oggozo.

 

Jak to jest ze wyciagasz wnioski z kazdego meczu, masz kilka monitorow w domu, masz ludzi ktorzy cie o tym informuja (mame,kota), wyciagasz wnioski po obejrzeniu 7 minut danego meczu i orzerzucasz na drugi, livescore, highlist na koniec pierwszej polowy z wszystkich spotkan.

 

Interesujace, opowiedz Pablo

Odnośnik do komentarza

Widziałem sporo głosów, że to jedna z najpiękniejszych bramek. Kwestia gustu. Jak dla mnie zręczny lob, ale ogólnie, ja wiem czy taki wyjątkowy ruch? Oezil nabił sobie na Bułgarach goli, ile nie miał w karierze.

 

 

Dziś mecz, na który wszyscy czekamy. Jak żartuje niejeden na Twitterze, trybuny już są gotowe. Spodziewam się kolejnego meczu typu "no przynajmniej walczyli". W końcu Real ma jeszcze mniej powodów, by się starać, niż ostatnio. Cóż dodać... zagrać ma Pazdan, Real z racji kontuzji nie ma dużego wyboru - pojawi się Nacho, pewnie Danilo, może Asensio.

 

 

Poza tym jednak zwracają uwagę mecze Dortmund-Sporting oraz Juventus-Lyon. W obu przypadkach goście mają ostatnią szansę: w razie porażki oficjalnie odpadają, remis zostawia im iluzoryczne szanse. Dlatego powinni walczyć o zwycięstwo, a coś tam umieją, mecze przegrywali dość pechowo. Może być ciekawie. W Dortmundzie wraca powoli część kluczowych graczy, pojawić się mogą np. Guerreiro, Schuerrle i Castro. Lyon będzie liczyć na potężny talent Alexandre'a Lacazetta, który w lidze zdobył w ciągu 500 minut gry aż 9 goli - ale w LM zagrał tylko jeden, słaby mecz. Nie strzelił karnego, a Juve wygrało 1-0.

 

 

 

Najciekawsze grupy, które nikogo nie obchodzą. W grupie E ostatnio same remisy i nadal różnice w całej grupie są minimalne. Zwłaszcza Leverkusen zanotowało 3 remisy mimo dużego potencjału. Myślę, że dziś Niemcy jak zawsze spaszczą, za to w meczu Monaco-CSKA Rosjanie muszą zaatakować, dlatego typuję wygraną Monaco 6-2.

 

Leicester mimo średniej grupy zaliczył ewenement, czyli 9 punktów i 0 straconych goli na półmetku. Dziś dobry moment, by wiatr zawiał w drugą stronę. Chociaż zapewne Kopenhaga walczy o tyle, żeby być tą ekipą w 1/8, na którą każdy chce trafić i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...