Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Które wszystkie rekordy? Na razie słyszałem o liczbie straconych goli. Nie pobiją rekordu zdobytych punktów, bo ten wynosi 0. Ani strzelonych goli, bo ten wynosi 0. Jeśli chodzi o różnicę goli to wydaje się możliwe, że też go nie pobiją, musieliby przegrać siedmioma golami z walczącym o pietruszkę Sportingiem (który nota bene będzie miał kilka dni po tym meczu najważniejsze spotkanie sezonu, czyli mecz z Benficą).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Przeciez Real wyszedl podstawowa jedenastka...
To samo mozna napisac o 1 meczu Legi, gdzie pilkarze byli skloceni z trenerem - tez im sie nie chcialo! xD

Ja tam uwazam, ze mimo rekordow nalezy sie cieszyc, ze jak juz im sie chce to strzelaja naprawde ladne bramki najlepszym druzynom europejskim.

Hejty niesamowite, a tu remis z realem, 4 bramki (a przeciez moglo byc 6) strzelone w Dortmundzie - nadal ciezko mi uwierzyc w sukces ze Sportingiem, ale milo byloby gdyby nas na koniec jeszcze zaskoczyli!

Gdyby to sie udalo, to mimo tylu straconych bramek wystep Legii w LM niebylby zle wspominany.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nawet w brytyjskim radiu mówią o wyczynie Borussii  z Legią i jakoś szydery w tym nie ma, jakby tak policzyć bramki strzelone to Legia zapewne poprawiła wynik ostatniej polskiej drużyny w LM. Kibicem Legii nie jestem i nigdy nie byłem i nie będę. Ale szacunek się należy, pomimo że osiągnięciami to tego nazwać nie można, i jakby nie było to w  jakiś tam stopniu jest to sukces. Szkoda tylko że Magiera tak późno objął drużynę, no ale przerwa zimowa i okres przygotowawczy sprawdzą go, ale po takim doświadczeniu jakie zebrali piłkarze w LM to ekstraklasę powinni pyknąć na miękko 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...