Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda ryja strzępić, nie żeby moje narzekania na tego sezonową hujnie w ich wykonaniu nie dawały dużych szans na taki bieg wydarzeń. Widać czasami surowa ocena swojego ulubionego klubu jest dosyć kurde trafna, ech... Barca 1/8.

Odnośnik do komentarza

Nie powiem, ale to chyba to dziwne piękno futbolu. Dziś rano czytam w Wyborczej jak to PSG jest biedne w starciu z FCB, jak to będą się modlić i w ogóle to szans nie mają. Przychodzi 20:45 i wychodzi zupełnie odwrotny obraz. Sorry, ale nie dałem rady wytrzymać z tym meczem i wyłączyłem w drugiej połowie, poszedłem wkurzać się w Overwatcha. Enrique mówi papatki, to na bank. Może pora zakończyć erę sentymentów i zatrudnić normalnego trenera, który nie zajedzie ich w połowie sezonu i przy okazji wetknie im do głów nieco więcej ambicji? ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ostatni wywiad Enrique?

Trudno powiedzieć, ten facet wydaje się być wypalony od dobrego półtora roku, jechał na oparach tego co nagle wystrzeliło na 4-5 miesięcy w wiadomym sezonie (a co było wynikiem buntu w szatni) i później z każdym kolejnym miesiącem wyglądało coraz gorzej. Już to pisałem, ale napiszę jeszcze raz: ten zespół od dłuższego czasu ogląda się fatalnie (z perspektywy fana, bo wiadomo jakie notowania ma tiki-taka u reszty) i jak za Guardioli ludzie mówili, że takim piłkarzom wystarczy rzucić piłkę, tak tutaj serio to tak wygląda, jakby LE rzucał im piłkę i mówił coś w stylu "zróbcie coś z tym". Nawet za Taty nie było takiego haosu właściwie w każdej formacji. Nie wiem jak to wygląda statystycznie, ale właściwie zawsze Barca ma problem z pressingiem rywali,  wygląda tak, że dopóki błędy z tego nie wynikające nie zostaną wykorzystane przez rywali, dopóty Barca ma szansę wygrać. Nawet wysokie zwycięstwa nie oznaczają ostatnio, że Barca ma od początku do końca kontrolę nad meczem, męczarnie ( w senie, że Barca daje sobie wejść na głowę, a nie że cisną rywala i nic nie wpada) z jakimiś ligowymi ogórkami nawet przez krótki okres czasu raczej nie wróżą, że w starciu z dobrym rywalem będzie jakoś lepiej ( no i nie jest jak widać). Zupełny brak dostosowania ustawienia do piłkarzy jakich się posiada. Przecież taki Gomes w tym systemie jest po prostu nieakceptowalny, a facet gra sporo. Wolałbym byle jakiego młokosa z rezerw, Barca nic by na tym piłkarsko nie straciła. Forma reszty zawodników, to też jest temat rzeka.

Dzisiaj dobrze zagrał tylko Ney i Ter Stegen, Kareł i Gryzoń to był jakiś dramat, a reszta to standard z tego sezonu, więc no...

Odnośnik do komentarza

SEBdpTX.gif

Biedactwo :/

 

Kogoś naprawdę to śmieszy?

Jej naprawde to nie smieszy kibica barcelony? No niemozliwe.

 

Pieknie barca zaorana i messi jak dziecko we mgle, dobrze ze real nie da sobie dzis odebrac szans na awans juz w pierwszym meczu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...