Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Zalosne te sedziowanie ale tak czy siak po 4:0 u sibie na tym poziomie awans powinien byc formalnoscia. Psg frajerem roku.

Ludwes nagle jaki wyrozumialy, takie rzeczy sie dzieja w futbolu, twoja druzyna jakby awansowala to bys nie skamlal a wystarczy wejsc do primera division i zobaczyc jak pruje majty jak sedzia realowi pomoze :D

Odnośnik do komentarza

No ale my wiemy i caly swiat wie. Moze Ci sie cos przysnilo, ale no tak jakby Barcelona bedzie grala w 1/4 LM a PSG nie. Deal with it.

 

Schabek - Zawsze szanowałem :lapka:

 

e89e90db14dcb38c1050236784ca639e.jpg

 

Tutaj sa WSZYSTKIE celne podania PSG od 85. minuty do końca meczu.

Słownie: CZTERY, z czego trzy to wznowienia ze środka po bramkach Barcelony.

 

Barcelona dokonała niemożliwego. Możecie się pruć ale to i tak nic nie da.

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Zalosne te sedziowanie ale tak czy siak po 4:0 u sibie na tym poziomie awans powinien byc formalnoscia. Psg frajerem roku.

Ludwes nagle jaki wyrozumialy, takie rzeczy sie dzieja w futbolu, twoja druzyna jakby awansowala to bys nie skamlal a wystarczy wejsc do primera division i zobaczyc jak pruje majty jak sedzia realowi pomoze :D

Narzekałem, jak popelniali błędy na korzyść Realu, ale narzekalem tez na Pique, który nie widzi błędów na korzyść Barcy.

Odnośnik do komentarza

Sędziowanie w LM od zawsze było uja warte, a wczoraj tylko to potwierdzono więc jako takiego odchyłu od "normy" nie uświadczyłem. To, że Suarez to boiskowy cham i cwaniak to wiem nawet ja (fan Barcy od początku lat '90), ale przekręty, symulacje i poyebani sędziowie bramkowi będą zawsze i nawet wprowadzenie do przepisów analizy powtórek niewiele by zmieniło bo interpretacja sędziów zawsze może się różnić od zdania milionów widzów.

Nie wierzyłem w to co widziałem. Mieszanka zażenowania z euforią i w końcu radość absolutna (wciąż z domieszką lekkiego wstydu za nura Suareza).

 

Jednak mimo tego, bądź co bądź, niesamowitego sukcesu chciałbym by to Robert wzniósł puchar. Bo to nasz chłopak, bo chcę by cieszył się przynajmniej jakimś sukcesem na scenie międzynarodowej no i zasłużył bardziej niż którykolwiek z zawodników grających w tej fazie.

Odnośnik do komentarza

No tutaj nie było Dante :)

 

Barcelona - Bayern. Piękny final. Ciekaw jestem tez Juve, chyba juz mocniejszego składu nie beda mieli. Barca juz wczoraj wygrała swój mały final, może to im dodać motywacji jeszcze większej, znów szanse na tryplet.

 

Jest jeszcze Dortmund, dla mnie czarny kon. W ataku rewelacja, tylko ta obrona...

Odnośnik do komentarza

http://www.thesportbible.com/football/take-a-bow-on-this-day-12-years-ago-ronaldinho-scored-one-of-his-greatest-goals-20170307

 

12 LAT!!!!!!!!!11111111111111 

 

a ja te mecze pamiętam jak wczoraj! Kibicowałem wtedy Realowi i Ronaldinho :) Ogladalem mecze Barcelony zeby popatrzec jak gra R10, ehhh jak on woził wtedy tych zawodników Chelsea, jak dzieci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...