Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

No pamiętny mecz, Chelsea w szybkim tempie 3-0, potem Ronaldinho pograł jak z chłopcami na wfie, i Terry w końcówce na zwycięstwo. Wtedy to akurat Collina wyruchał Barcę, bo gdy byli bliscy wyrównania i na fali to nie odgwizdał kilku oczywistych fauli. Na szczęście, szmaciarskie Chelsea odpadło potem z Liverpoolem po szarpaninie i chyba 1 bramce w dwumeczu, jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Neymar jest znakomity w tym roku kalendarzowym, chyba nie miał żadnego słabego meczu w 2017. Skuteczność faktycznie szwankuje, ale patrząc na to, jak gra, to chuy mnie to obchodzi. To jak ciągnie grę, co chwilę stwarzając przewagę dzięki swoim dryblingom, wywalcza kluczowe karne plus zapie.prza w obronie - coś pięknego.

Odnośnik do komentarza

Reputacja w świecie futbolu działa z takim opóźnieniem, że nie wyobrażam sobie jakichś nagród w wielkich głosowaniach, dopóki Messi i Cristiano nie zaczną naprawdę cienko grać. Tak samo jak Casillas musiał, a Buffon czy Neuer będą musieli naprawdę spektakularnie obniżyć loty, by była dyskusja kto jest najlepszym bramkarzem.

 

Ponadto ludzie lubią ostatnimi czasy liczyć ludziom gole, a Neymar ich za dużo nie zdobywa. Jak dla mnie, jest jakaś dyskusja, ale w tym sezonie chyba meczów, gdzie Messi błyszczy bardziej, jest nadal jakoś tyle samo, co takich, gdzie Neymar. Akurat wczoraj mieliśmy taki wyjątkowy mecz, że Barca wygrała 6-1 i w sumie Messi jakoś STRASZNIE nie wymiatał, jak na swoje standardy. Wręcz chyba pokazał mniej, niż w przeciętnym meczu. Ale bywało i odwrotnie. Messi też strzela zawsze gole. To 0-4 z PSG to był dopiero drugi mecz od października, gdy nie strzelił gola, obok niego był jeszcze mecz z Realem. A, sorry, jeszcze z Betisem. Trzy mecze przez 4,5 miesiąca.

 

 

 

Jakby Barca odpadła, to by były ciekawe takie nagrody, ludzie czuliby potrzebę głosować na kogoś innego. To dość ciekawe, kogo by postawili. Hazard rozkłada najpopularniejszą ligę, ale jakoś nie ma estymy w świecie. Jeśli Bayern wygra LM, to i tak przecież masy nie zagłosują na ich lidera, Thiago. Lewandowski miałby szanse, gdyby Bayern miał wygrać, on sam miałby spektakularne mecze w LM, oraz Barca by wcześnie odpadła, a jak nie - będzie za Suarezem jak zawsze. Jeśli by wygrało Juve, to przecież ich najlepszymi piłkarzami są teraz boczni obrońcy, nie ma szans, jedyne liczne głosy od nich dostanie Buffon. Aubameyang dużo strzela, ale w zbyt małym klubie. 

 

Tylko jak Real wygrywa to wiadomo, na kogo głosować ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Najmocniejszy, bo Arsenalowi 10 bramek strzelił? Eee. Nawet w slbej bundeslidze nie maja jakiejs mega przewagi (7pkt). Jakies wewnetrzne problemy do tego. Nie ma faworyta w tym sezonie. Jedno chociaż pewne, Real wrzutkami nie wygra.

Nie no pewnie barcelona jest faworytem bo wygrala dwumecz 6:5.

Odnośnik do komentarza

Cóż, trzeba przyznać, że należą się wyrazy uznania Barcelonie za ten gwałt na PSG, pomijając żenujące fragmenty, gdy piłkarze łapali paraliż przy każdym najmniejszym kontakcie i padali bez czucia na murawę. Wstyd mnie ogarniał gdy to oglądałem, ale już dawno pogodziłem się, że piłka nożna tak właśnie wygląda i przestałem ten sport traktować poważnie. Niemniej emocji wczoraj z pewnością nie brakowało i dla takich bekowych meczów warto jeszcze czasem obejrzeć tych aktorów. Następny taki mecz, na takim poziomie pewnie za kolejne pięć lat.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że takie rzeczy dzieją się tylko po meczach Barcy.

Dobrze, że Clattenburg poszedł do Kataru czy chuy tam wie gdzie, bo jeszcze znowu by zaliczył gola po metrowym spalonym.

Bez spiny ale widzisz roznice w tym ze w meczu realu to nie mialo znaczenia a w meczu barcy zadecydowalo o awansie? Delikatna roznica.

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że takie rzeczy dzieją się tylko po meczach Barcy.

Dobrze, że Clattenburg poszedł do Kataru czy chuy tam wie gdzie, bo jeszcze znowu by zaliczył gola po metrowym spalonym.

Bez spiny ale widzisz roznice w tym ze w meczu realu to nie mialo znaczenia a w meczu barcy zadecydowalo o awansie? Delikatna roznica.

 

 

O awansie zadecydowało głownie to, że dali sobie wje.bać w rewanżu 6 bramek xd

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że takie rzeczy dzieją się tylko po meczach Barcy.

Dobrze, że Clattenburg poszedł do Kataru czy chuy tam wie gdzie, bo jeszcze znowu by zaliczył gola po metrowym spalonym.

Bez spiny ale widzisz roznice w tym ze w meczu realu to nie mialo znaczenia a w meczu barcy zadecydowalo o awansie? Delikatna roznica.

Miałem na myśli oststni finał LM.

 

 

Zresztą karny to jeszcze nie bramka, więc odbij.

Odnośnik do komentarza

Widziałem to tyle razy i uważam że jej nie dotknął, zresztą dotknął czy nie, absorbował uwagę bramkarza swoich ruchem do piłki. Dla mnie oczywiście dobrze, że gol został zaliczony, ktoś jeśli jest skrupulatny to powie, że był spalony, drugi powie że minimalny to mógł puścić.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...