Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nic zdrożnego w tych sytuacjach. Od każdego poprzedniego meczu nic się nie zmieniło, że ręka to celowe zagranie ręką.  Zastanawiałbym się prędzej, czy rzut rożny na 3-0 nie padł po akcji ze spalonego. Ale nie widziałem powtórki.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Tak na poważnie to nie pamiętam sezonu w którym Barca zaliczyła tyle blamaży co w obecnym. 

 

Ok, to nie było tak złe jak pierwszy mecz z PSG, ale Juve to jednak mądrzejszy zespół i te 0:3 jest warte sporo więcej. DUŻO więcej. Chyba nikt kto ogląda ich regularnie w tym sezonie nie czuje się zaskoczony tym wynikiem, rozczarowany (jako fan) może, ale zaskoczony? Drugi mecz z rzędu zabrakło Neymara (głównie za sprawą tego tam zdrajcy najgorszego brzydala) i to było widać. Nikt w Juve nie trząsł portkami.  Kareł to nawet w sumie zagrał bardzo dobry mecz (chociaż nie wyglądał jakby się z tego cieszył...) , ale reszta (z wyjątkiem coś się starającego- jak zwykle- Umtitiego) to było coś co już widziałem dobrych parę razy w sezonie, czyli poziom poniżej średniej drużyny z PD. Tak nisko upaść, ech...

Odnośnik do komentarza

 

no jasne, ze nie, ale jednak wynik nie jest az tak wysoki

 

 

to znaczy szanse nie sa za duze, ale jednak sa

Juve to nie sieroty z Francji, podejrzewam że w Katalonii również przejadą po Fałszerzach i wyłudzaczach vatu.

 

 

Chyba ze poszly przelewy na rzuty karne :ogor:

Odnośnik do komentarza

Marc Bartra przeszedł operację złamanej ręki. To oczywiście będzie na boisku bardzo przykre dla BVB. Nie ma dla niego zastępstwa, stał się jednym z najważniejszych graczy ekipy. Ogólnie nie wiadomo, jak w takim meczu wszystko wypadnie. Zazwyczaj goście tracą więcej w takiej nietypowej sytuacji, jak widzieliśmy na przykładzie śniętej Anglii po powodzi na Narodowym. Monaco byłoby przecież aż przykro pokonać BVB dziś.

 

 

Bayern nie odpoczywał na maksa w lidze, ale i tak bardziej, niż Real. Myślę, że są dziś faworytami, ale wiadomo jak Real potrafi wciskać gole z różnych sytuacji. Rożny Kroosa, główeczka Ramosa - Bayern nie jest za dobry w bronieniu akurat tego... Kontuzjowany jest Hummels, nadal Mueller, ogólnie Bayern chyba wyjdzie w jedenastce jakże zbliżonej do tej, która wygrała LM 4 lata temu: ale z jakimiż dodatkami w postaci Thiago, Vidala i Lewandowskiego. W Realu Nacho na stoperze, reszta standard, All-Star. Ogólnie starcie tytanów, ale mam jakoś wrażenie, że Real bywał w bardziej... dominującej formie. Mój typ: 4-1, cztery bramki Lewandowskiego.

 

 

Atletico-Leicester to niby starcie Goliata z Dawidem, ale nie jest to zbyt wygodny rywal dla Simeone, jak Schmeichel pomoże to może będzie blisko remisu, no nie nastawiam się na nic ładnego w tym meczu ale będzie oglądane.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...