Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby polska reprezentacja była gorsza i odpadła po golach ze spalonego to bym napisał, że była gorsza i odpadła po golach ze spalonego. Bywa. Denerwuje mnie to, ale jakbym miał oglądać futbol dla samego sędziego, to naprawdę bym znalazł lepsze hobby. A mam wrażenie, że niektórych tylko to interesuje. To można się spytać, czy to jedyne, co ogląają. Real zagrał wspaniały mecz, ale Bayern został zgwałcony przez p o t ę ż n e g o spalonego, no szkoda.

 

Dodatkowo Cristiano Penaldo-Crynaldo zdobył kolejne gole, a Nasz Robert zniknął w mroku porażki, no nie da się cieszyć z tego przebiegu, ale nie znaczy to że Real nie zagrał też świetnego meczu.

 

 

Tak samo jak z Barcą, ludzie od razu biorą też wszystko na wielką miotłę i ignorują pomyłki w drugą stronę, naciągają itp. Oba gole dla Bayernu, jakby sędzia chciał, nie musiał... Wykluczenie Vidala kontrowersyjne, ale nie tak szalone jak niektórzy mówią. Że Casemiro mógł wylecieć kilka razy pisałem dawno w trakcie meczu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dwumecz był rewelacyjny, na bardzo duzej intensywnosci , swietne zespoły, duzo pieknego grania.

Najgorsi to byli sedziowie w obu meczach. Bardzo wyrównane pojedynki i gdyby rozegrac je raz jeszcze moglo by sie skonczyc w dowolny sposob.

Real wygrał i był wystarczajaco dobry aby awansowac. Bayern przegrał , ale był wystarczajaco dobry aby awansowac ( szczescia mu zabrakło)

Odnośnik do komentarza

W XXI wieku ludzie się jeszcze dziwią piłce nożnej. 

 

Beznadziejny ten Zidane, nie dość, że tylko wygrywają , to jeszcze nauczył Ronaldo jak nie być Krystyną. Jeszcze trochę i udowodnią, że PES 2017 to najlepszy symulator futbolu ever. A ja jutro będę musiał oglądać w(pipi) Barcy :frog:

Odnośnik do komentarza

Po analizie w Canal+ poziom sprzyjania swoimi decyzjami w wykonaniu sędziego wynosi 3:2 dla Realu.

Błędy na korzyść Realu:

- 2 gole Ronaldo ze spalonego.

- Brak czerwonej kartki dla Casemiro.

Błędy na korzyść Bayernu:

- Gol Ramosa po akcji, w której na spalonym był gracz Bayernu.

- Brak czerwonej kartki dla Vidala przed 60. minutą.

Nadal wygląda to fatalnie, ale przynajmniej widać, że bardzo dużą korzyść odniósł także Bayern. Dzięki ślepakowi na linii mieli dogrywkę.

 

Co do czerwonej kartki Vidala to ta powtórka może sugerować, że faul jednak był: https://gfycat.com/DependentSilkyGrasshopper#?speed=0.25 Czy na żółtą to nie wiem. Może Vidal dostał drugą żółtą za zasługi w przeciągu meczu. Za takie same zasługi Casemiro też powinien reda dostać.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

najslabszy to byl sedzia, a dwie druzyny byly wyrownane i chcialbym zobaczyc kto wygralby ta rywalizacje przy powtorkach wideo

Ty tak serio? Widziales jak chodzil real a jak bayern w dogrywce? Mi to przypomnialo final z atletico. Widziales co zrobil Marcelo z obrona bayernu? W b klasie takich akcji nie widzialem.

 

Sedzia liniowy sie osmieszyl. Ale nie wierze ze bayern i tak by do karnych doporowadzil. Wygrala druzyna lepsza w dwumeczu.

 

Zreszta nawet Ancelotti w to nie wierzyl bo przeciez nikt normalny nie zdejmuje orzed dogrywka i ewentualnymi karnymi pilkarza ktory wykonuje 11 najlepiej w druzynie.

Odnośnik do komentarza

 

Real Madryt – Bayern Monachium 4:2. Piłkarze mistrza Niemiec byli wyraźnie niezadowoleni z pracy węgierskiego sędziego Viktora Kassaiego, który uznał dwie bramki Cristiano Ronaldo ze spalonego. Hiszpańska telewizja La Sexta poinformowała, że Robert Lewandowski, Arturo Vidal i Thiago Alcantara po zakończeniu spotkania wtargnęli do szatni i obrazili sędziego, przy okazji obwiniając go o porażkę bawarskiego giganta. Jak dodają media, musiała interweniować policja.

 

Bayern Monachium we wtorkowy wieczór odpadł z Ligi Mistrzów. Po 90 minutach Bawarczycy co prawda prowadzili 2:1, co oznaczało dogrywkę, jednak w niej, grając w osłabieniu po niesłusznej czerwonej kartce dla Arturo Vidala, stanowili już tylko tło dla gospodarzy. Królewscy w dodatkowym czasie gry zdobyli aż trzy bramki, a do siatki dwukrotnie trafił Cristiano Ronaldo.

Po zakończeniu spotkania zawodnicy gospodarzy nie ukrywali swojej złości. – Dwa gole ze spalonego, niesłuszna czerwona kartka dla mnie... Takiej kradzieży nie powinno być w Lidze Mistrzów. W dwumeczu o takim znaczeniu decyzje arbitra nie mogą być decydujące. Wszyscy widzieli to, co się stało... – narzekał Vidal, który drugą żółtą kartkę obejrzał za czysty odbiór piłki.

 

– W spotkaniach na takim poziomie musisz mieć odpowiednich sędziów. Pod względem piłkarskim dwumecz mógł pójść w każdą ze stron, ale ostatecznie wpływ na wynik miały kwestie pozasportowe. Nie jestem fanem VAR, on wysysa esencję futbolu, ale dziś zostaliśmy przekręceni przez błędy sędziego – komentował Thiago. – Ciężko było awansować, jeżeli ktoś przeszkadzał nam w kluczowych sytuacjach – przekonywał z kolei Robert Lewandowski w rozmowie z Canal+.

Co ciekawe, wszyscy trzej ww. zawodnicy mieli być „bohaterami” skandalicznych scen w szatniach Santiago Bernabeu. Niedługo po zakończeniu spotkania Jose Luis Sanchez, dziennikarz hiszpańskiej telewizji La Sexta, poinformował, że Robert Lewandowski, Thiago i Arturo Vidal mieli wparować do pokoju Viktora Kassaiego i jego asystentów i oskarżać ich o wypaczenie wyniku dwumeczu, używając przy okazji mocno niecenzuralnych słów. Trzech zawodników Bayernu Monachium z szatni arbitrów wyprowadzać miała hiszpańska policja, a w poniższym filmie Sanchez zapewnia, że informacje te potwierdził mu sam Kassai.

 

Doniesienia telewizji La Sexta potwierdził także hiszpański dziennik „Marca”, w którym czytamy, że Robert Lewandowski, Arturo Vidal i Thiago pojawili się w strefie zarezerwowanej dla arbitrów, gdzie napięcie było ogromne i wśród okrzyków piłkarzy dało się usłyszeć wszelkiego rodzaju obelgi. Co ciekawe, w strefie mieszanej Chilijczyk nie zaprzeczył doniesieniom mediów o awanturze pod szatniami.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/hiszpanskie-media-lewandowski-vidal-i-thiago-wylali-frustracje-na-sedziow-musiala/e57f9e

 

:ragus:

Odnośnik do komentarza

Trudno czerpać radość z takiego awansu, teraz żaden kibic Realu nie powinien się srać o jakiekolwiek korzystne czy błędne decyzje sędziego w przypadku innych drużyn jak Barcelona.

No i szkoda trochę że znowu robi się z boga kolesia, który strzela tap-iny i to na dodatek ze spalonych. ZP już jego.

Ciezko miec pretensje do typa ktory z 6 bramek dajacych awans strzela 5. No ale wiadomo tapin, Nie to co Lewandowski np.

 

Strasznie slabe. Napastnik ktory ma strzelac bramki strzela ich 5 na 6 jego druzyny i jest krytykowany. Zalosne,

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Kabi już w gorącej wodzie kąpany od rana.

 

Ja do niego nie mam pretensji, że bramki strzelił. Zrobił swoje. Mi chodzi o to że kreuje się go na niewiadomo kogo po takich meczach, jakby wszystko sam zrobił, no ale teraz takie czasy że za największe gwiazdy robią piłkarze o największych zdobyczach bramkowych, a nie pozostałych nie mniej ważnych aspektach gry.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Faktycznie, dziwne ze po tylu bramkach Ronaldo jest kreowany na mega gwiazde.

 

Podpowiem to gra zespolowa. Nikt nie uwaza ze zrobil to sam bo samemu sie meczy nie wygrywa. Zrobil wysmienicie co do niego nalezalo.

 

Faktycznie to cos nowego w futbolu ze napastnik robi wieksze wrazenie niz boczni obroncy czy defensywny pomocnik.

 

Serio Mysza ja wiem ze nienawidzisz Ronaldo i mimo ze jestes kibicem realu to przy kazdym jego udanym zagraniu zamiast sie cieszyc robiles kwasna mine ale daj juz spokoj. A komu mieliby przyznac zlota pilke skoro Lewy odpada z gry? Marcelo? Tak to nie dziala.

Odnośnik do komentarza

Posprawdzaj sobie nagłówki wszelkich gazet czy artykuły i sprawdź czy ktoś wymienia gre zespołową przy tych osiągnięciach Cristiano i może będziesz wiedział o co mi chodzi. Dla mnie to jest oczywistość, że to drużyna pracuje na niego, a nie na odwrót, ale media kreaują taki wzireunek Cristiano jakby było zupełnie na odwrót. Koleś robi swoje jak na napastnika przystało, ale jest tak momentami przeceniany że szok. Trudno Ci to pojąć?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Posprawdzaj sobie nagłówki wszelkich gazet czy artykuły i sprawdź czy ktoś wymienia gre zespołową przy tych osiągnięciach Cristiano i może będziesz wiedział o co mi chodzi. Dla mnie to jest oczywistość, że to drużyna pracuje na niego, a nie na odwrót, ale media kreaują taki wzireunek Cristiano jakby było zupełnie na odwrót. Koleś robi swoje jak na napastnika przystało, ale jest tak momentami przeceniany że szok. Trudno Ci to pojąć?

przecież kabi to fanboj Ronaldo, o czym Ty w ogóle dyskutujesz? 

Odnośnik do komentarza

W jakim sensie przeceniany? Napastnik ktory strzela mnostwo bramek, jest zawsze tam gdzie powinien byc, fantastycznie wykonczy akcje noga , glowa, po przyjeciu, benisem, lewa noga, prawa. W dodatku po jego grze i zachowaniu widac ze typ sie jednak troche zmienil niz to bylo nawet w zeszlym sezonie. Nie rozumiem co znaczy w tym przypadku przeceniany bo jakos procz Lewandowskiego ciezko mi wymienic najbardziej wartosciowego napastnika na ten moment.Obstawiam tez ze czy Asensiao czy Benzema jednak tego awansu nawet jako tapin NASZEMU realowi by nie zagwarantowali.

 

Z tego co piszesz po prostu wynika ze boli cie to ze po 5 bramkach Krystyny z bayernem media sie nad nim rozplywaja. Maja prawo to to robia. Po bramkach lewego za czasow dortmundu wpakowanych realowi hurtem tez gazety pialy. Gdyby suarez strzelil 5 bramek, tez by pialy, gdyby messi strzelil tez by pialy. Po co drazysz, boli cie i tyle. Serio po takim czasie zeby dalej tak przezywac Mysza ze gazety pisza o Krystynie oj Mysza Mysza

Nie fanboy ale jak czytam taka dziecinade ze koles ktory pakuje tyle bramek w tak waznych rozgrywkach jest przeceniany to trzeba zareagowac :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...