Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

NC+ xd (*)

 

To co tam teraz będzie? Midget extraklasa, żużel i (pipi)owe filmy dla grażyn. No słabiutko, trzeba będzie zrezygnować z nc+ i wziąć eleven. Tylko tych motorków szkoda. Trzymam kciuki żeby eleven wykupiło ligę i sgp, już niektóre zawody zaczęli pokazywać więc jest nadzieja.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

nc plus do zaorania, a wielka szkoda bo pokazuja futbol jak nikt inny w kraju i maja w wiekszosci najlepszych komentatorow, pewnie zostana tylko z ekstraklasa bo premiere legue obstawiam, ze tez wykupi eleven

 

co do lm - lipa straszna ze polsat, kiedys by mi to zwisalo ale po tym co zrobili z mistrzostwami swiata w siatkowce i ostatnim euro na bank stworza jakis nowy kanal champions league polsat i grube hajsy beda dodatkowo za to kasowac

Odnośnik do komentarza

Gdyby Canal+ wraz z Eurosportem nie wydali olbrzymiej kasy na Ekstraklape, to prawdopodobnie większość lig piłkarskich, oraz LM byłyby na C+. Eleven raczej przedłuży prawa, skoro nie zakupili LM, kasy od Arabów mają dużo, ale gdyby mieli chęć na LM, oferta Solorza byłaby przebita przez Eleven Sports.

Od paru lat Canal+ tracił prawa do wytwórni filmowych (Paramount i MGM od 3 lat u konkurencji hbo), a od dwóch lat prawa sportowe. Czytałem na innych forach, oraz na fan page nc+, że Janusze już są przygotowani na wypowiedzenie umów. Nie dość, że od paru lat ich baza abonentów wynosi coś około 2,1 mln, to w porównaniu z Polsatem, który ma prawie 4 mln abonentów, nc+ wypada pod tym względem słabo.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Po tej fuzji z N z roku na rok jest coraz gorzej. LM czyli "truskawka na torcie" w rękach dwóch pijaków, Borka największego cwaniaczka w polskiej tv i Kołtonia. Swoją drogą o ile mnie pamięć nie myśli, NC+ transmitowało każdy mecz Play Off NBA, w tym sezonie już tego nie robią. Serio powinni oddać tę Ekstraklase w pizdu i stoczyć bój o La Ligę.

twarowski & nahorny i siadamy gleboko w fotelach, zapinamy pasy i startuje po wsze czasy the best

Zgadzam się, nie jeden raz Panowie dawali z siebie więcej, niż piłkarze na boisku.

Odnośnik do komentarza

Przejrzyjcie oglądalność Ekstraklasy i porównajcie do Ligue 1, La Liga i Serie A, wtedy zrozumiecie dlaczego tych lig nie ma w Canal+. W Polsce tylko angielska i LM może równać się oglądalnością z naszą ligą. Dopóki będą mieli Ekstraklasę będą mieli abonentów, nie tyle co Polsat, nie tyle co dotychczas, ale wystarczy aby utrzymać rentowność.

Odnośnik do komentarza

No jak wrzucą LM na Polsat Sport to będzie pięknie, bo mam te kanały w UPC, a na nich nic nie ma tak naprawdę. Tak samo Eurosport, Bundesliga jedynie.

na bank bedzie LM w polsat sport xddd, co najwyzej najgorsze mecze w fazach grupowych i najmniej atrakcyjne pary playoffow, na bank wzorem siatkarskich i pilkarskich czempionatow walna dodatkowo platny kanal premium

 

LM caly nastepny sezon dalej w canal plus, bundesliga juz nastepny sezon w eleven

 

tez przypomne, ze z ta LM w polsacie to dalej plotka, ale jak tyle serwisow ja podaje to pewnie jest cos na rzeczy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...