Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

We wtorek LM na TVP1, a w środę w Polsacie.

Te czasy już nie wrócą.

Piękne czasy.

No piękne nie piękne. Kiedy zacząłem oglądać LM w C+, nie wyobrażam sobie powrotu na łono TVP, a teraz taki strzał w pysk :/ C+ ma wszystko co powinno mieć dobre studio i dobry komentarz. Najlepiej obejrzeć chwilę dowolny mecz ligii angielskiej, a potem przełączyć się na Eurosport i posłuchać Borka z kolegą.

Swoją drogą jak to wygląda w Eleven? Komentarze daje radę? Jakiś rok temu oglądałem mecz u kumpla na Eleven i w oczy razila niska rozdzielczości meczu, bliżej jej było do SD niż HD,

poprawili to?

Odnośnik do komentarza

eleven ma imo w wiekszosci fatalnych komentatorow, a jakosc obrazu hd tez nie stoi przy tym co oferuje c+

 

ale hajs maja, coraz wiecej licencji, sporo meczow komentowanych z stadionu, pewnie im wiecej licencjji straci c+ tym mniejsza ilosc komentatorow beda potrzebowali i eleven ich przejmie

 

borek-kolton-hajto-kowalczyk to o jezus maria, az mnie na sranie bierze jak mysle ze beda LM nam "upiekszac"

Odnośnik do komentarza

Nadejszło to, na co czekamy cały sezon, czyli mecze głównych faworytów. Zaraz pierwsze w historii LM starcie Real-Atletico. O obu zespołach raczej wszystko wiadomo.

 

W Atletico tyle się ostatnio dzieje, że wobec kontuzji Vrsaljko, Juanfrana ORAZ Gimeneza na prawej obronie zagra zapewne Lucas Hernandez, lewonożny stoper który od biedy grać może na lewej... jeden z najbardziej cenionych talentów defensywnych w Europie, który jednakże nie za wiele na razie grał. Można powiedzieć, że zmierzy się z niebezpiecznym graczem w postaci Marcelo.

 

W Realu w ataku Krysztiano... Bązema... oraz... Isco! Mój typ 4-1. Cztery gole wiadomo kogo.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Prosze zainteresowac sie aplikacja DAZN. To jest taki Netflix ze sportem. Oprocz lig niemieckiej maja wszystko. Koszt 10€ na miesiac. Pierwszy miesciac gratis. W moim przypadku po zarejestrowaniu sie przez PS4 mam 3 miesiace gratis. I tak jak w przypadku Netflixa mozna w kazdej chwili zrezygnowac.

Naprawde polecam

Edytowane przez Luk248
Odnośnik do komentarza

 

Prosze zainteresowac sie aplikacja DAZN. To jest taki Netflix ze sportem. Oprocz lig niemieckiej maja wszystko. Koszt 10€ na miesiac. Pierwszy miesciac gratis. W moim przypadku po zarejestrowaniu sie przez PS4 mam 3 miesiace gratis.

Naprawde polecam

DAZN is currently available in Germany, Austria, Switzerland and Japan.

Mimo wszystko polecam

Odnośnik do komentarza

Co za jazda, z 15 okazji stworzonych. Trudno grać piękniej, niż ten Real Madryt. Ten poziom asekuracji, piłkarze myślący jak jeden organizm, doskonała motoryka i powalająca mobilność, boskie tempo i precyzja podań każdego piłkarza pozwalające na kombinacje niespotykane... i wrzutki, wrzutki, wrzutki :banderas:

 

Ten zespół może zaczynać jakiś moment akcji będąc niby 3 piłkarzy "do tyłu" i zaraz z tego zrobić, że znowu ma same 1 vs 1. Zidane może nie był najlepszym piłkarzem Mundialu 1998, ale może być najlepszym trenerem 2018, ten zespół tak się sprytnie adaptuje, dzisiaj akurat gra Isco, bo zaiste dziś więcej piłkarzy w pomocy pozwala co raz gubić Atletico. :zidanas:

 

 

 

Grajcie na Hernandeza on jest cienki. Jeśli na flankach Atletico Madryt jest tak porobione, to wiadomo, że łatwo im nie będzie. O dziwo było o włos od 1-1 i tak, heh.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ciasny ten Real dzisiaj, trudno się przebić piłkarzom Atletico . Ja wiem, ja rozumiem futbol 22 wieku, ale kuźwa, znowu główka i to jeszcze z powtórki, oj jak mnie dupa piecze od tego sposobu wygrywania. No i na domiar złego Ronaldo dobry mecz gra. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...