Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

co do awansow do kolejnej rundy to wg mnie pierwsze mecze wszystko ustawily, ewentualnie w meczach rewanzowych moze pasc pare remisow po walce. Jedyna para gdzie moze byc goraco szykuje sie za tydzien w srode - choc kogo ja oszukuje...olimpiacos tez juz raczej pierwszym meczem zapewnil sobie awans

Odnośnik do komentarza

Pogromu nie ma, ale Bayern jest dużo lepszy. Ciekaw jestem, czy tradycyjnie w meczach bardziej "problematycznych" (niewygrywanych 4-0) wrzucą drugi bieg koło 60 minuty. Na razie mamy fatalny błąd Lahma, poślizgnięcie, to się zawsze może zdarzyć.

 

 

W Madrycie jak w pierwszym meczu - Milan gra nieco lepiej, ale Atletico strzela gole. Przed chwilą Diego Costa walną z przewrotki w głowę Adila Ramiego. Ogólnie zaczęła się kopanina po ciałach.

Odnośnik do komentarza

Z tego ujęcia trudno powiedzieć. Na kamerze ludzie zawsze chcą, żeby kogoś kopać całą stopą w środek nogi, bo widocznie tylko wtedy człowiek w biegu może się przewrócić.

 

 

Ogółem, mecz nudny. Bayern ma słabość do angielskich ekip. Najpierw mur Chelsea zabrał im finał Ligi Mistrzów, w zeszłym sezonie Arsenal ich postraszył w 1/8 finału, potem Chelsea postraszyła w superpucharze, potem City prawie odrobiło z szybkiego 3-0, teraz... teraz Bayern wygrał, ale nie było pogromu jak się spodziewałem. Świetny mecz Chamberlaina - koleś zawsze jest kapitalny na środkowej pomocy, powinien częściej. Pytanie brzmi teraz - czy jeśli Chelsea awansuje do 1/4, to nie będzie tym jedynym rywalem, na którego Bayern naprawdę nie chce trafić?

 

Drugi mecz tak naprawdę ciekawszy, choć był pogrom. Jednak Milan był bardziej nieskuteczny, niż słaby. Mecz wyrównany. Atletico nadal nie imponuje i na ten moment nie jest już dla mnie wśród faworytów LM. Ale przyjemnie z nimi nikomu nie będzie.

 

 

 

Dzisiaj kompletne dożynki. To będą nudy. Najciekawiej będzie śledzić, ile goli nabiją sobie Zlatan i Messi. Teoretycznie tylko Cristiano i Szwed walczą o tytuł króla strzelców, ale jakby Messi walnął hat-tricka, może wrócić do gry. Są w niej też Lewandowski i Diego Costa - i to mamy, obok Suareza, zestaw bohaterów tego sezonu w Europie.

 

Messi jest w formie, to ostatni z problemów Barcy. Jeśli tylko ktoś poza nim gra dobrze, zazwyczaj dominuje na boisku i strzela gole. Jednak jeśli jest sam, nie daje rady. Kiedy ostatni raz Barca na 3 mecze ligowe z rzędu przegrała dwa? Przez poprzednie 24 kolejki... też przegrała tylko dwa razy. Coraz mocniej wątpię w Martino, zarówno jeśli chodzi o taktykę, jak i dobór piłkarzy do jedenastki. Nie stawiam jednak na niespodziankę, bo Barca u siebie to inna bajka. Raz tylko stracili u siebie punkty, z Valencią, ale tutaj raczej była to moim zdaniem tylko pechowa seria strasznych błędów w obronie, która ma małe szanse się powtórzyć.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...