Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

 

W obronie pracował, o czym świadczył ten faul, tylko z tym bieganiem od bramki do bramki się nie zgadzam. That's all.

 Moze by było jeszcze lepiej gdyby zdjeli Bale, fajnie ze ma dziewczynską fryzure ale mógłby troche pograc zamiast jak piz.da sie przewalac po kazdym dotknieciu. Ronaldo starszy 5 lat a jedzie bez mydła Bale jesli chodzi o szybkośc. Koles chyba za bardzo sie rozsiadł w realu, kiedys strus pedziwiatr a teraz jakiegos lamusa z wolfsburgu wyprzedzic nie potrafi. Brawo dla realu ale Bale grał takie gó.wno ze nie wiem czemu go trzymał na oisku Zizou

 

Prowo albo debil :/

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Mówie jak było, w pierwszej połowie kontakt piłki bale = strata piłki. 

 

Moze na meczyki.pl w 360p nie było widac.

 

 

O własnie spojrzałem na pomeczowe statsy piłkarzy. 

Bale 3 gwiazdki na 5 gdzie w wiekszosci pilkarze realu podostawali 4 lub nawet 5.

 

Ale jak widac jestem debilem.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Kanabis oczywiście post z rana na jednym wdechu, bez przeczytania poprzednich postów i sprawdzenia kto napisał tę bzdurę o bieganiu od bramki do bramki.

 

No i te pociski na Bale'a, a szczególnie z tym przewracaniem się to chyba pomyliły adresata. Prowo marne.

 

@Yakubu nie ma szans na takie akcje jak w Anglii, bo w Hiszpanii nie ma tyle miejsca, a i poziom jest wyższy. Na szczęście miejsce na wrzutki ma sporo, co mu wychodzi znakomicie, gdyby nie słaba skuteczność Karima czy Ronaldo w pierwszym meczu, niepotrzebna by była remontada z średnim Wolfsburgiem.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Przecież Bale w tym sezonie gra naprawdę dobrze (kiedy gra) i wczorajszy mecz nie był wyjątkiem.

 

Natomiast dawno nie widziałem takiej determinacji u Ronaldo. Nawet to błyskawiczne wznawianie gry z autu, podgrzewanie kibiców, wczoraj był znowu prawdziwym liderem. Gdybym miał pewność, że Real będzie wychodził z takim nastawieniem do wszystkich pozostałych meczów LM, to poszedłbym do buka postawić na 11 Puchar Europy.

 

Aaa, no i trzeba jeszcze wyróżnić Carvajala, bo też napier.dalał w tym meczu tak, że Danilo może tylko usiąść i płakać.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Kanabis oczywiście post z rana na jednym wdechu, bez przeczytania poprzednich postów i sprawdzenia kto napisał tę bzdurę o bieganiu od bramki do bramki.

 

No i te pociski na Bale'a, a szczególnie z tym przewracaniem się to chyba pomyliły adresata. Prowo marne.

 

@Yakubu nie ma szans na takie akcje jak w Anglii, bo w Hiszpanii nie ma tyle miejsca, a i poziom jest wyższy. Na szczęście miejsce na wrzutki ma sporo, co mu wychodzi znakomicie, gdyby nie słaba skuteczność Karima czy Ronaldo w pierwszym meczu, niepotrzebna by była remontada z średnim Wolfsburgiem.

 

Ale to nie były pociski personalne, po prostu Bale mnie wczoraj irytował to o nim napisałem. 

Odnośnik do komentarza

 

No na razie Atleti miażdży :obama:

 

 

Ehh jak barca klepie na własnej połowie to aż sie rzygac chce :/ 17 minut meczu i nawet w polu karnym Atletico nie byli :reggie:

No kur.wa trochę trudno grać na połowie przeciwnika, gdy stoją tam całą drużyną.

 

Myślisz ty czasem?

 

Za(pipi)isci są jak z własnej połowy Barsie bramke wbili :O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...