Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wydaje mi sie ze trzeba miec naprawde mocna psychike zeby byc kibicem druzyny z ligi angielskiej.

Ja mam bardzo silną od pierwszych minut wiedziałem, że tak się to skończy jak się ma w składzie takich asów jak Kolkę czy Iwobi (który na ogórki z PL styka czasem) i Oezila kompletnie bez formy i chyba tylko Alexisowi się chcę i udaje w tym zespole.

Odnośnik do komentarza

Nie powiem, ale to chyba to dziwne piękno futbolu. Dziś rano czytam w Wyborczej jak to PSG jest biedne w starciu z FCB, jak to będą się modlić i w ogóle to szans nie mają. Przychodzi 20:45 i wychodzi zupełnie odwrotny obraz. Sorry, ale nie dałem rady wytrzymać z tym meczem i wyłączyłem w drugiej połowie, poszedłem wkurzać się w Overwatcha. Enrique mówi papatki, to na bank. Może pora zakończyć erę sentymentów i zatrudnić normalnego trenera, który nie zajedzie ich w połowie sezonu i przy okazji wetknie im do głów nieco więcej ambicji? ;)

Osobiscie chcialbym Sampaoli w tej roli, ale jesli mysla serio zeby Unzue zastapil Luisa to sorry...

 

Moze czas w koncu przestac "brac" trenera z DNA Barcy i ruszyc do przodu, nie (pipi)a tiki-taka, podawanie w poprzek boiska lub bramkarza, gdy nie wiadomo co z pilka zrobic.

Odnośnik do komentarza

Ta ideologia dała im wszystko przez ostatnie 10 lat. Wiec jesli sa ludzie , ktorzy sa w stanie grac w taki sposob to dlaczego tego nie kontynuowac? 
Jest tylko jeden problem, Obecna linia pomocy nie potrafi tak grac. Iniesta jest coraz starszy, a reszta tego nie potrafi. Moim zdaniem jesli mieli by to utrzymac to musza kupic Tiago i Verattiego

Odnośnik do komentarza

Dziś przed nami największy hicior 1/8 finału. Monaco jest we Francji we wspaniałej formie, ale że to Francja, to w sumie nikogo na świecie to nie obchodzi. Z solidną obroną, polotem bocznych obrońców, fenomenalną pomocą czterech geniuszy, a także z powracającym po latach Falcao oraz pracusiem Germainem czy też nastoletnim supertalentem Kylianem Mbappe - Monaco ma wręcz perfekcyjną jedenastkę, grając tak dobrze, jak mało która drużyna po tej stronie Madrytu. Umiejętności każdego piłkarza są tak duże, a jednocześnie każdy gra dla drużyny, akcje robią się same i to takie, że palce lizać, zagranie rozcinające obronę rywala może nastąpić dosłownie od każdego gracza z każdej strony, piękna sprawa. Parę lat wątpiłem w ten projekt, dokąd zmierza Monaco ściągając te młode talenty i Jardima, ale ten sezon pokazuje plan w pełni spełniony, jest efektywnie i efektownie.

 

W Manchesterze ta jedenastka perfekcyjnie nie będzie wyglądać, bo wypada stoper Jemerson, a do tego kontuzjowany był Sidibe, jeden z najlepszych bocznych obrońców świata. Powinien jednak zagrać. 

 

 

Manchester City to trochę niewiadoma, w sumie dobrze grają, trochę brakuje zęba. Aguero od listopada zdobył jedną bramkę. Jesus dziś ich nie zbawi, a ponadto nie zagra najlepszy chyba gracz z Barceloną, Guendogan. Mimo wszystko Guardiola na pewno szykuje jakieś metody na zaskoczenie Monaco, np. rzadko spotykanym we Francji pressingiem. 

 

O dziwo, kurs na awans Monaco to aż 2,80. Falcao kontra John Stones, Fabinho i Bakayoko kontra Fernandinho i Yaya Toure... Niezła kasa, co nie znaczy, że Man City nie może też zaskoczyć i wygrać ze 4-0, dla obu ekip to dość wyjątkowe wyzwanie.

 

 

 

 

Atletico jest zdecydowanym faworytem drugiego meczu, ale w ich formie z ostatnich miesięcy wcale bym nie bał się postawić a nuż na Leverkusen. Madrytczycy regularnie grają ostatnio nędzne mecze, które jakimś cudem wygrywają. Leverkusen, jak to Niemcy, raz zagra dobrze, raz źle. Dziś na dużej scenie mogą pokazać się cudowne nastolatki: już nie tylko Benjamin Henrichs, ale też Kai Havertz, błyszczący ostatnio 17-letni pomocnik. Leverkusen pewnie będzie liczyć na akcje skrzydłami i gole Chicharito (który przez cały sezon grał nędznie, ale w ostatnich 3 meczach zdobył 5 bramek). 

 

Atletico ma wystawić Lucasa i Savicia na środku obrony, Gameiro w ataku, ale do bramki może wrócić po kontuzji Oblak. No nie wiem co o tym myśleć...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Teraz chyba tylko w pomocy. Bramkarz stary, Falcao stary, Glik i Raggi też już starzy dość.

 

Mbappe w pierwszej jedenastce, dość zaskakujące przy wyjazdowym meczu z trudnym rywalem. Obok Glika na stoperze Raggi, który razem z Mendy'm powinien być bardziej wrażliwym na błędy obronne punktem jedenastki. 

 

Guardiola ostrożniej - Fernandinho na prawej obronie i Sagna na lewej. Środek pola Yaya-Silva-De Bruyne, ciekawe. 

 

 

 

W Leverkusen oczywiście nie gra ich zazwyczaj najlepszy piłkarz, Calhanoglu, który dostał pół roku zawieszenia FIFA za oszustwo w 2011 roku: wziął od klubu Trabzonspor "zaliczkę" 100 tysięcy euro za transfer, ale nigdy nie podpisał z nimi kontraktu. Miał wtedy 17 lat. Tak się robi biznes!

Odnośnik do komentarza

 

Ten Mbappe dobry dzik, miesiąc temu 18 lat skończył a już takie staty kręci. Ciekawe czy będzie drugi Martial z niego.

czemu życzysz mu ławki w europejskim średniaku? chłopak zasługuje na więcej 

 

 

prawdziwe, ale miałem na myśli duży transfer właśnie. Ale możliwe że zostanie i będzie się na spokojnie rozwijał we Francji, może to będzie lepsze dla niego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...