Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

100 gol :ragus: w LM

w LM ma 97 bramek

2 bramki w Super Pucharze Europy

1 bramka w Kwalifikacji LM

Łącznie 100

3 bramek mu brakuje aby dobić do 100 goli w SAMEJ LM

 

 

a to przepraszam, jakąś dziwną statystykę łyknąłem

 

co nie zmienia faktu że jako pierwszy piłkarz osiągnął 100 bramek w EUROPEJSKICH PUCHARACH

 

Real zrobił bardzo duży błąd po 2 bramce, mogli strzelić 3 bramkę i zabić ten dwu mecz, może sie to zemścić

wygrana 2 bramkami przez Bayern to nic nadzwyczajnego, jestem sobie to wyobrazić że tak może się stać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też jestem tego zdania, ale hej! Real wygrał na cholernie trudnym terenie i zrobił to w niezłym stylu. Obawiam się powrotu Lewandowskiego, ale liczę, na to, że zacznie od początku Asensio w ramach zastępstwa za Bale, co pozwoli na bardziej kombinacyjną grę i rozklepanie Bawarczyków. Chociaż Bale zaliczył dobry występ, kapitalnie wyłączył lewą stronę Bayernu.

Odnośnik do komentarza

Jedyna osłoda powrotu ze Świąt do bezrobocia to oczywiście Liga Mistrzów.

 

Czy dziś LEWYNATOR złoi dupkę Realowi? Bądźmy szczerzy, jeśli ktoś może to zrobić, to on. Jeśli Real ma słaby punkt, to jest to właśnie obrona w środku, która może zbyt agresywnie wychodzić, co daje szansę tak bystremu napastnikowi na odegranie do innych piłkarzy, jeśli ruszą do przodu, co bardzo lubią i Vidal, i Thiago. To na pewno wydaje się znacznie bardziej perspektywiczną strategią, niż jeno ataki skrzydłami. Ancelotti potraktował mecz ligowy jako trening, wystawiając tylko kilku piłkarzy z jedenastki - właśnie tych, na których wyjątkowo zapewne będzie liczył przeciwko Realowi. Vidal wybiegał do strzału często, choć akurat Bernd Leno to bronił. Lewandowski może oczywiście też strzelać w każdy sposób, byle nie barkiem, to może przetrwa mecz. Może zrobić w każdym momencie wiele rzeczy i szybko myśli, co będzie chyba niezbędne dla przechytrzenia tej obrony.

 

Niestety zadanie jest chyba za trudne, bo wygrać trzeba na wyjeździe, strzelając kilka goli - z rywalem, który za czasów Zidane'a właściwie jeszcze nic wielkiego nie przegrał. W weekend odpoczęli niemal wszyscy piłkarze. Zapewne Isco po genialnym meczu może zastąpić Bale'a, choć średnio tam pasuje. 

 

Przed Naszym Robertem stoi zadanie tak trudne, jak żadne, przed którym stanął on, albo ktokolwiek. Potężny rywal musi tylko go zatrzymać, i poświęci na to całą swoją moc. Półżywy (kontuzja barku), ale nigdy nie pozbawiony woli walki - to on, bohater, na którego Monachium nie zasługuje, ale będzie go potrzebować. Bla bla. Mój typ to 4-1.

 

 

 

 

W meczu, którego nikt nie obejrzy, Leicester będzie musiał zaatakować Atletico. Z FC "genialny klub, genialny trener" Sevillą poszło dość łatwo, tak że kto wie, może coś z tego będzie? Nie stawiam na to, ale będę zerkał, never underestimate the heart of the champion.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No na razie nie ma oficjalnych newsów co do zdrowia. Hummels i Boateng trenowali. Ancelotti powiedział, że widzi duże szanse, że zagrają. To by oznaczało, że Bayern Szpitalchium może być poszatkowany brakiem aż JEDNEGO gracza.

 

Hummels jednak wyglądał coś cienko na treningu, spodziewam się wstępnie obrony Lahm-Boateng-Alaba-Bernat - która ideałem nie jest, ale też nie są to amatorzy z okręgówki łapani na szybko. A poza tym, jak wiemy z meczów Barcelony i wielu innych, jak się wpadnie w trans atakowania to nawet najbardziej hejtowana przez ekspertów w necie obrona może nie tracić goli. 

 

Ogólnie to wiadomo, że będzie problem nie stracić goli z Realem, tak czy siak, ale i tak podstawowym jest na początek sam fakt, że muszą strzelić dwa. No nie, nie wygląda to jak duże szanse dla Bayernu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Gdzie obejrzec mecz? Ja prdl co to ma byc ze takie mecze nie sa transmitowane w tvp.

 

Na eleven nie ma , na eurosport nie ma.

 

Gdzie bedzie mozna obejrzec jak czlowiek na necie , za hajsy ofkors bo w te darmowe streamy nie wierze?

 

 

koniecznie z polskim dubbingiem? jeżeli nie straszny ci węgierski/portugalski/wsumieniewiemcotozajęzyk to zapraszam na

 

pierwsza.tv

 

5zł za 5 dni, HD, bez ścin.

 

serio HD i serio bez ścin, ten post nie jest sponsorowany. te od sosny też dobre, ale one są 9/10 jak horizon, bo czasami potrafią się wykrzaczyć. pierwsza.tv to 10/10 jak zelda.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...