Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

No znam takich ludzi, którzy nie mają problemu z nieustannym gadaniem rzeczy, które nikogo poza nimi samymi nie bawią. Niby można, ale to zazwyczaj jednak nie jest korzystne. Tak czy siak, chwalić to się na pewno nie ma czym. To taki forumowy odpowiednik piątego miejsca w polskiej lidze.

 

Zresztą, Boże, czy ja próbuję gadać z kibicami? Nie pierwszy będę, jak napiszę, że jest spora różnica między kibicowaniem, a lubieniem piłki nożnej. Kibicowanie polega na oglądaniu pokazów rac, nieoglądaniu meczów i śmianiu się ze straconych goli innych zespołów, z którymi się nawet nie ma kosy.

Odnośnik do komentarza

Do tego że jesteście mało śmieszni. Trochę jak ludzie, którzy od pięciu lat zawsze piszą "płemieł" czy inny "Ku'rwin-Mikke" i myślą, że to ciągle jest zabawne.

 

Polska ekipa odpada - piszecie "hahaha, odpadli, janiemoge", polska ekipa awansuje - piszecie "hahaha, awansowali, no ja nie moge". Naprawdę, dla większości ludzi to nie jest aż tak zabawne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest na maksa niepokojąca, ale to nie jest jakaś nowość, tak to wyglądało przez cały sezon ligi. Na Szkotów (i później wicemistrzów Macedonii) może jednak wystarczyć.

 

Tak w ogóle to powiem wam, że chciałbym, żeby w FIFA 11 Spahić mi mógł robić takie akcje, jakie robi z Dundee.

Odnośnik do komentarza

Ale tak serio, to fajnie to wygląda - polski team ma wynik dający awans, ale ciągle atakuje, i to naprawdę żywiołowo. Pytanie, czy to mądre z ich perspektywy, ale przynajmniej da się ten mecz oglądać, co jak na lipiec w europejskich pucharach nie jest zbyt częste.

Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli gola na 3-1, Boże, jak można było coś takiego zrobić.

 

Grecja to taki mem forumowy, nazywa się bodajże "upadek futbolu". W przeciwieństwie do Wisły, Śląsk gra fajnie, i strasznie szkoda, że prawdopodobnie wyleci w pierwszej możliwej rundzie z takimi ogórkami. No ale jak się nie wie, że w futbolu czasem trzeba coś bronić, to się wylatuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...