Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Huh wracam do domu a tu Legia 3:1 no proszę, do tego w doliczonym czasie gry mogli 3 bramki strzelić, a tak była nerwówka do końca. No ale trzeba pogratulowac, jako jedyna sie nie skompromitowała, ba przeszła rundę.

 

Grała z SV Ried.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jak być może dało się zauważyć np. po pisaniu w co drugim poście rzeczy w stylu "kibice som gupi", nie jestem specjalnie kibicem piłarskim. Tak że tak, strasznie cierpię z powodu wyników meczów.

 

Za to podniecanie się forumowiczów, że Lech przegrał dwumecz tylko 1-3, a Legia to w ogóle genialny występ, bo ledwo pokonała SV Ried, tylko poprawia mi humor.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Co by nie mówić obie drużyny zaprezentowały się lepiej od WIELKIEGO ŚLĄSKA, który ma szansę skompromitować się jeszcze raz. Zbłaźnić się dwa razy podczaj jednej przygody z europejskimi pucharami. Ciekawe wydarzenie.

 

 

Barany z AIK podpalili swoją fanę

 

20120809211942.jpg

 

384653_10151081735223618_992258726_n.jpg

 

:rofl2: :rofl2: :rofl2: :rofl2: :rofl2:

Edytowane przez _lukas_
Odnośnik do komentarza

No i ją przeszedł i co, będziesz mu gratulował? Legia ostatnio grała dobrze w pucharach, więc może się rozkręci, ale na Boga, grali z SV Ried.

 

A z jakimi frajerami grał WIELKI ŚLĄSK - sorry bo nie ogarniam nazwy tego potężnego mistrza Szwecji?

 

 

No i pytanie mój malutki: czy WIELKI ŚLĄSK już pozyskał napastnika z Gruzji?

Odnośnik do komentarza

Potencjalni rywale Śląska:

 

Olympique de Marseille (Francja)

Metalist Charków (Ukraina)

Trabzonspor Kulübü (Turcja)

Hannover 96 (Niemcy)

BSC Young Boys Berno (Szwajcaria)

 

Potencjalni rywale Legii:

 

FC Viktoria Plzeň (Czechy)

FC Twente (Holandia)

SS Lazio (Włochy)

Rosenborg BK (Norwegia)

CSKA Moskwa (Rosja)

 

 

co by nie mówić Legia będzie miała raczej łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza

Te lebiega, zamiast gadać jak potłuczony, to przejrzyj lepiej wątek o Legii a potem pójdź grać w swoją grę.

 

A "zniknąłem", bo ktoś się na mnie ongiś obraził i wlepił bancjusza.

 

Czekamy na losowanie.

 

Edyta: Rosenborg; Kur.wa.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...