Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd Śląsk gra w ekstraklasie to kibicuje mu bardziej niż Wiśle, lokalny patriotyzm :sorcerer:

 

Poza tym w zeszłym roku to i wisła była w pucharach i to tak samo jak legia. W tym ani legia nie wejdzie do grupy co = skompromituje polske, podobnie jak i Śląsk. Więc chyba z dwojga złego lepiej nie grać w tych pucharach i nie robić sobie wstydu, a w ciemno stwierdzam i możecie sobie zrobić screenshota i zapisać na pulpicie, że WISŁA w tym roku będzie miała mistrza.

 

Powtórzycie me słowa gdzieś w maju za rok.

 

Kibicu chorągiewko, nie będę Cię ganił za to, że zmieniasz sympatie klubowe, gdyż to świadczy tylko o Twojej niecharakterności, ale na miły Bóg nazwy innych klubów (poza WIELKIM ŚLĄSKIEM) racz pisać z wielkiej litery, już nie mówiąc o nazwie kraju z którego pochodzisz. Co za bejc.

 

Jeżeli Legia wygra choćby dwa mecz w LE, to od przyszłego sezonu będzie rozstawiona także w IV rundzie eliminacji do tych rozgrywek.

I tak, raz jeszcze może nazbierać punktów całej lidze.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli wyjdzie. Specjalnie z małej pisze bo nie mam szacunku do innych klubów. Nie zmieniam, bo Wisła, Śląsk i Lechia to jeden obóz ;P Tu mam przynajmniej okazję zobaczyć mecz, do krakowa nie bede zapi.erdalał "paczeć" na ogórków ligowych. Co nie zmienia faktu, że Wisła to mój ulubiony klub (w polsce), a kibicuje Śląskowi, chyba mogę se kibicować komu chce.

 

Tak, bo Legia najwięcej nazbierała punktów. Weź ty gościu klapki ściągnij z oczu.

Odnośnik do komentarza

 

Tak, bo Legia najwięcej nazbierała punktów. Weź ty gościu klapki ściągnij z oczu.

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem oksie.

Jeżeli Legia wygra w tym sezonie dwa mecze, to w przyszłym będzie (ona, Legia) rozstawiona do czwartej rundy eliminacji LE włącznie. Na resztę ligi i zbieranie punktów przez inne drużynki mam totalnie wyj.e.ba.ne.

 

Zrozumiałeś, czy jeszcze prostszym językiem mam się z Tobą porozumiewać?

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Tak, bo Legia najwięcej nazbierała punktów. Weź ty gościu klapki ściągnij z oczu.

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem oksie.

Jeżeli Legia wygra w tym sezonie dwa mecze, to w przyszłym będzie (ona, Legia) rozstawiona do czwartej rundy eliminacji LE włącznie. Na resztę ligi i zbieranie punktów przez inne drużynki mam totalnie wyj.e.ba.ne.

 

Zrozumiałeś, czy jeszcze prostszym językiem mam się z Tobą porozumiewać?

 

rozrysuj to xD

Odnośnik do komentarza

ne rosumie

 

a doje.bałem sie do tego - "I tak, raz jeszcze może nazbierać punktów całej lidze.", bo to brzmi tak jakby to ona zbierała ich non stop najwięcej. Przecież nie podważam tego, że jak wygra to będziesz się mógł spuścić z radości będzie rozstawiona niczym efce barcelona w pucharze o trofeum piccolo de la vegi

Odnośnik do komentarza

W piłce nożnej nikt nie wygrywa meczu sam. Tutaj następuje tradycyjne wspomnienie o setkach zawodników jak Lionel Messi... itd.

 

Dlatego zagadkowe dla mnie jest, jak grający ze sobą od kilku lat zawodnicy nadal nie potrafią przeciwko takim tuzom jak Estonia nie potrafią sklecić jednej fajnej akcji ;]

Odnośnik do komentarza

No dobra, kajam się. Jednak można nie wygrać z Rosenborgiem. Jest to duże zaskoczenie.

 

 

Śląska nawet nie włączam, bo i piłkarze nawet nie udają, że mieliby większą przyjemność z dobrego wyniku niż z dowalenia Lenczykowi złym.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jest to relacjonowane przez duże media od dawien dawna. Jeśli Kelemen dzisiaj nie gra, to przecież nie dlatego, żeby nie był ich najbardziej niezawodnym graczem, tylko dlatego, że nazwał trenera idiotą. Nie wiem jak z Diazem, bo chyba ostatnio grał, ale zapewne stwierdzenie do Lenczyka płynną polszczyzną "jesteś ch.ujem" nie zwiększa jego szans na pierwszą jedenastkę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No dobra, kajam się. Jednak można nie wygrać z Rosenborgiem.

 

 

 

Jak można nie wygrać z jakimiś ogórkami ze Szwecji?

Jakieś mądre główeczki z internetu śmiały się ze mnie gdy mówiłem, że naprawdę są szanse bo drużyny są wyrównane. A nie są, Legia ma po prostu lepszą paczkę od Norwegów.

Szkoda poprzeczki Kucharczyka.

 

Szanse wciąż są, bo wynik nie jest b. zły. Będzie pod górkę, ale wierzę, że Legia da radę. W zeszłym sezonie grali z lepszą drużyną, i byli w gorszej sytuacji przed rewanżem.

 

Ljuboja? Kosecki? Inne mecze oglądamy. Łukasik - on od początku sezonu gra jak profesor. Jestem zszokowany tym co pokazuje, szczególnie, że Pan Maciuś dał mu zagrać w jednym meczu o pietruszkę w zeszłym sezonie. Na jesieni.

 

Ten chłopak za dwa lata będzie grał w reprezentacji. Popamiętacie.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Włączą alarm w norwegii w nocy i legia tak jak lech.

 

A sląsk, hehe 2:3 KUR.WA niech sie legia uczy jak sie SZCZELA bramki :D NIKOGO w slasku dobrego nie ma, naprawde nie ma zadnego klasowego zawodnika - nawet mila to nic, a (pipi)a 2:3? Wstyd dla hanoweru ;d

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...