Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

ha, no legia na mnie zarabia :)

 

:rofl: :rofl:

ty ch.uju :(

 

ale postaiwlem na slask tak jak mowilem xD

 

zartuje ze slask jest najlepszy - ty lubisz ogóreczku tak statystyki, a jakby nie patrzeć najważniejsza statystyka czyli punktowanie w lidze była u śląska w zeszłym sezonie najwyższa - wiec jakby nie patrzeć mistrz polski to śląsk = mistrz to mistrz. Każdy głupi wie, ze jeszcze OSŁABIONY jest teraz + ogólnie no (pipi)a Mila to jedyny piłkarz tam i to też taki se

 

Ale fakt, faktem Hannover NO JA PJERDOLE, serio?

 

Śląskowi dopiero 3:0 daje awans?, lub 3:1 nawet? Bo 2:0 ich nie urządza no nie?

 

edit: tak pytam bo lajwa stawiam i nie wiem czy dobrze licze :D

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (pipi)a no i pieknie, kowal zaczal chwalić i ch.uj bombke strzelil

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Lenczyk stwierdził na konferencji: "jak jest wojna, to nawet więzienia otwierają. Nie powiem, co to znaczy".

 

Tylko, że ta wojna jest dla niego już dawno przegrana. Więc po prostu pokazał, że nie mam jaj. Najpierw wywala piłkarza a potem wystawia go do składu bo wietrzy nadzieję na korzystny wynik gdzie przegrali w pierwszym meczu 5-3. Nie no spoko. Ciekawe czy ten Diaz chociaż go przeprosił. Pewnie i tak nie musiał by zagrać :D

Odnośnik do komentarza

No hannover robi swoje TIKITAKA :D

 

I tak dostaniecie wpie.rdol to o czym ta dyskusja? Legia jak i Śląsk lecą z pucharów, "przynajmniej liga będzie ciekawsza".

 

@ofsajd

 

też się znam na odpadaniu polskich klubów z pucharów (oglądanie wisełki dużo doświadczenia dało w tej kwestii ;))

Odnośnik do komentarza

AIK pokonuje CSKA 2-0 (pierwszy mecz przegrali 1-0) w Moskwie i awansuje do grupowej LE. Apoel Nikosia przegrywa u siebie 3-1 z drużyna z Azerbejdżanu. Nie chce mi się szukać wynkiu pierwszego meczu ale wygląda na to, że drużyna z tego kraju pierwszy raz zagra w rozgrywkach grupowych.

 

Psv demoluje 9-0 klub z Czarnogóry O.o Orientuje się jaki był najwyższy wynik w tak wysokiej rundzie eliminacji? Holendrzy nie ustanowili jakiegoś rekordu ?

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

AIK pokonuje CSKA 2-0 (pierwszy mecz przegrali 1-0) w Moskwie i awansuje do grupowej LE. Apoel Nikosia przegrywa u siebie 3-1 z drużyna z Azerbejdżanu. Nie chce mi się szukać wynkiu pierwszego meczu ale wygląda na to, że drużyna z tego kraju pierwszy raz zagra w rozgrywkach grupowych.

 

Psv demoluje 9-0 klub z Czarnogóry O.o Orientuje się jaki był najwyższy wynik w tak wysokiej rundzie eliminacji? Holendrzy nie ustanowili jakiegoś rekordu ?

 

 

 

rekord tak czy srak jest holenderski :)

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Ale ładnie gra Śląsk, tak dla oka (Hannover też), bo tyle błędów, to sie coś dzieje dzięki temu, ale no nie wiem, ładnie sie na to patrzy. Mimo tego, że piłka od nogi Wrocławianom odskakuje na 10 metrów przy przyjęciu :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...