Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem w Mediolanie...

 

[78'] Inter Milan 1 - 2 FC Vaslui

 

 

Po Twoich postach poszukałem arta o Lenczyku. Wcześniej go nie widziałem. Ale mniejsza o to ;)

 

Na LiveScore mówią mi że Hannover już prowadzi 2-1. Jak nar azie w dwumeczu 7-4. jeszcze 3 brameczki pykną i spełni się moje przewidywanie co do dwucyfrówki.

 

Mówisz i masz, postawiłeś coś na 10 bramek w dwumeczu ? :P

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Już nawet 2-2. Jak widać, Inter jest mocniejszy niż w zeszłym sezonie. Nie spodziewałbym się, że w dziesiątkę tak na luzie wygrają z wicemistrzem Rumunii.

 

 

 

Kiepski dzień dla Holendrów, Heerenveen zdecydowanie uległo Molde, AZ dostało od Anży, a wicemistrz Feyenoord - od Sparty Praga. Twente będzie miało dogrywkę z Bursasporem. Tylko PSV na luzie dalej.

 

 

Pogromcy Lecha wyeliminowali CSKA Moskwa. To chyba tyle z niespodzianek.

Odnośnik do komentarza

Czekamy na posty Ogóra, że to wcale nie kompromitacja i Śląsk godnie reprezentuje Polske jako mistrz.

 

Popełniasz klasyczny błąd ograniczonych ludzi - ciągle zakładasz, że wszyscy są tak samo ograniczeni, co jest naprawdę irytujące. Nie jestem kibicem piłkarskim i nie obchodzi mnie godność jakiejś drużyny.

 

Po popisach Legii i Lecha wyglądają już naprawdę kretyńsko teksty w stylu "oj, jaki ten Śląsk przypadkowy mistrz, jak wielce mi żal że mistrz Polski taki słaby". W domyśle - skoro oni przypadkowi, to znaczy że są w Polsce lepsze drużyny i zazwyczaj mamy mocnych mistrzów, którzy zawsze awansują do finału Ligi Mistrzów. Tyle że w istniejącej rzeczywistości jakoś ich nie widać, bo te dużo lepsze polskie ekipy nawet z żenująco słabym Rosenborgiem nie są w stanie nawiązać walki.

 

 

To było do przewidzenia, że dowolna polska drużyna jest słabsza od Hannoveru. Dla mnie kompromitacją jest przegrać z beznadziejnie słabym rywalem, a nie średnim. Ale wiadomo, w oczach kibica wygląda to tak: gra Legii nigdy nie jest kompromitująca, bo to Legia, a Śląska jest, bo to nie Legia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jakby tak zrobić druzyne zlozona z debesciakow polskiej ligi... to hanower i tak by był lepszy. takze nie wiem co to za sensacja taka porazka (tym bardziej z czerwem od 22')

 

edit: ale odpadli w dobrym stylu - no i w dwumeczu 10:4 bodajże, to też nie świadczy zbyt tragicznie o polakach, bo władowali 4 gole druzynie lepszej o jakieś... Sto lat świetlnych? Natomiast legia dwa gole, druzynie słabszej o... Ljuboje.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Za rok nie będzie tego bekowego Śląska, więc na pewno od razu będzie sto razy lepiej.

 

głowa Cie boli? sam ze sobą dyskutujesz o słabości tego mistrza? :wallbash:

 

e:

nie rozumiem dlaczego starasz się usprawiedliwić odpadnięcie i żenujące popisy kopaczy z Wrocławia, tym że wszyscy z nich szydzili, oni nie zrobili tego na złość. Po prostu są równie ciency jak cała liga.

 

chociaż z jednym się zgodzę, Śląsk nie będzie mistrzem.

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

nie rozumiem dlaczego starasz się usprawiedliwić odpadnięcie i żenujące popisy kopaczy z Wrocławia, tym że wszyscy z nich szydzili, oni nie zrobili tego na złość. Po prostu są równie ciency jak cała liga.

 

 

W ogóle niewiele rozumiesz z języka polskiego. Nikt tu niczego nie "usprawiedliwia". To jest robota dla kibiców, "nasi co prawda mieli gorsze wyniki przez ostatnie półtora roku, ale i tak są lepsi do Śląska".

 

Ja tylko stwierdzam, że kibice tacy jak wy są żałośni, kiedy są tak niesamowicie podjarani, że jakaś inna drużyna niż ich też przegrała. Grały dwie ekipy i jedna odpadła z Hannoverem, a druga z Rosenborgiem. Wy się śmiejecie ze Śląska, no bo hehe, to takie śmieszne, oni też przegrali, a ja się śmieje z was, bo kogoż nie bawią takie kompleksy.

 

Jakkolwiek na to nie spojrzeć, były bezpośrednie mecze, zorganizowane tradycyjnie właśnie w tym celu, żeby wyłonić, kto jest lepszy a kto gorszy w polskie lidze. I wasza ekipa była w nich gorsza od Śląska i tyle. W Europie wasza ekipa też nie pokazała nic poza żenadą. Staracie się bardzo, ale absolutnie nic nie zmieni faktu, że jesteście kibicami ekipy bardzo słabej, która w żaden sposób nie pozwala zdrowym ludziom podejrzewać, że może być silniejsza od Śląska. Zostają wam tylko te wasze bystre jak szambo komentarze, ale ups, po setce komentarzy wasza ekipa nadal zagrała jak zagrała.

 

 

 

 

chociaż z jednym się zgodzę, Śląsk nie będzie mistrzem.

 

W połowie poprzedniego sezonu też całe forum się z tym zgadzało.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak inni ale ja śmieje się z WIELKIEGO ŚLĄSKA nie dlatego, że przegrał, bo przegrać z Hanoverem to nie wstyd, a dlatego, że się SKOMPROMITOWAŁ po całości. Ktoś potrafi przypomnieć kiedy ostatni raz polska ekipa (albo żeby było śmieszniej Mistrz Polski) traci w dwumeczu 10 bramek? Nawet Wisła grająca z Barceloną parę lat temu potrafiła wygrać chociaż mecz. To co, że Barca grała pewnie na 30 % swoich umiejętności. Wynik poszedł świat, obyło się bez wstydu i kompromitacji.

Edytowane przez _lukas_
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

@ogór weź mi pokaż miejsce w którym się śmieje? po za tym w zeszłym sezonie Wisła wygrała 1-0 we Wrocławiu, u siebie przegrała 0-1, więc tekst o bezpośrednich meczach w tym przypadku z dupy. I gdzie ja piszę że są lepsi od Śląska? wtf? Rzucasz się na wszystkich w koło jak jakiś pinczerek z pianą w pysku i zaczynasz się w tym gubić.

 

Nie wiem jak inni ale ja śmieje się z WIELKIEGO ŚLĄSKA nie dlatego, że przegrał, bo przegrać z Hanoverem to nie wstyd, a dlatego, że się SKOMPROMITOWAŁ po całości. Ktoś potrafi przypomnieć kiedy ostatni raz polska ekipa (albo żeby było śmieszniej Mistrz Polski) traci w dwumeczu 10 bramek? Nawet Wisła grająca z Barceloną parę lat temu potrafiła wygrać chociaż mecz. To co, że Barca grała pewnie na 30 % swoich umiejętności. Wynik poszedł świat, obyło się bez wstydu i kompromitacji.

 

powiem więcej jakieś 8 lat temu, przegrała z Realem (Zidane, Ronaldo, Raul itd...) tylko 0-2 u siebie :D chwile wcześniej przegrała z Barceloną 3-4 po świetnym meczu :)

 

To wszystko dowodzi tylko jak bardzo nasza piłka się cofa, te kilka lat temu dało się jeszcze nawiązać (przynajmniej iluzoryczną) walkę europejskimi potęgami. Teraz leją nas średniaki i ogórki, a w reprezentacji gra importowany szrot.

 

Legia - buahahahahahaha, przegrała i odpadła z drużyną która nie tak dawno skutecznie walczyła w fazie grupowej LM, a Śląsk z dostał sromotne baty od zespołu który w tym samym czasie walczył o utrzymanie w Bundeslidze.

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Nieprawda, w głebi duszy śmiejesz się ze Śląska bo mu nie kibicujesz i nawet jakby przegrał 0:1 to też byś się śmiał ! A jakby awansował to byś mówił że niesprawiedliwie !

 

Jak by awansował to wsysałbym oficjalne pismo do Lenczyka z gratulacjami i bukietem kwiatów.

 

Śląsk Wrocław w tegorocznej przygodzie w pucharach - 1w 0r 5p 7-17 bramki. Ciebie ta postawa Mistrza Polski nie śmieszy ? Bo mnie bardzo.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z kibiców Śląska (czyli oprócz mnie nikt inny?) pisał wielki śląsk itp? Nie, to po ch.uj takie hasła, jak nikt na tym forum takich rzeczy nie mówi - tak się objawiają kompleksy. Śląsk za rok i tak bedzie w pucharach, nie wazne czy jako mistrz (jak lenczyk odejdzie to juz nigdy mistrza nie bedzie, jak zostanie to podium gwarantowane - a tak BTW solorz nie daje hajsu na transfery, bo płaci za mecze ;).

 

W ogóle tak gadamy o słabości polskiej ligi - a własnie jak oni mają jakkolwiek uczyć sie rywalizacji, jak co drugi mecz jest sprzedany? Kto wierzy w brak korupcji w ekstraklasie ten pedał. Nie ma nawet takiej opcji by się nasza piłka rozwineła, rozwija się tylko korupcja. Jak ktoś myśli, ze skoro teraz ukarali tyle ludzi za korupcje od 2003 roku to teraz już jest czysto to pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak inni ale ja śmieje się z WIELKIEGO ŚLĄSKA nie dlatego, że przegrał, bo przegrać z Hanoverem to nie wstyd, a dlatego, że się SKOMPROMITOWAŁ po całości. Ktoś potrafi przypomnieć kiedy ostatni raz polska ekipa (albo żeby było śmieszniej Mistrz Polski) traci w dwumeczu 10 bramek?

 

 

Czyli co, gdyby Śląsk się niczym Lech cieszył z tego, że przegrywa nisko i z godnością, bronił się i skończył na, powiedzmy, 0-3, to by nagle znaczyło, że jest lepszy? Ach, kibicowska logika.

 

 

Porażka to porażka. Czasem nawet United czy Real przegrają pięcioma golami i nikogo to nie obchodzi, bo normalni ludzie wiedzą, że w piłce można wygrać albo przegrać i tyle. Jak się chce wygrać, a nie można, to się czasem dostaje w ryj. Fakt nadal pozostanie faktem, że żadna polska ekipa - z tego szerokiego grona, które są lepsze od Śląska - nie przeszła tej samej rundy, mimo że mieli dużo słabszych rywali (no może poza Ruchem).

 

 

 

Nawet Wisła grająca z Barceloną parę lat temu potrafiła wygrać chociaż mecz. To co, że Barca grała pewnie na 30 % swoich umiejętności. Wynik poszedł świat, obyło się bez wstydu i kompromitacji.

 

 

Nikogo na świecie nie obchodzi godność Wisły Kraków. Gdyby Wisła wygrała dwumecz z Barceloną, wtedy by to poszło w świat. Ale przegrała i była bez szans. Tylko najbardziej fanatyczni kibice Barsy (i Wikipedia) zarejestrowali w pamięci, ile konkretnie goli padło. A żeby jeszcze podziwiać Wisłę, że przegrała nisko, to już naprawdę trzeba chodzić na stadion na kolanach.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...