Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

w 4 rundzie na pewno będzie polska drużyna - legia... Stawiam na Śląsk, że zagra dobry mecz, może nawet teraz remis 0:0, ale przegra w ogólnym rozrachunku, jednak w dobrym stylu. Licze, że jednak oni coś pokażą, tymbardziej, że mają powód by się spiąć, bo rywala zlekceważyć nie sposób, takiego jak tenże klub włodka L.

Odnośnik do komentarza

- Nie ma już słabych drużyn

- Poziom w Europie niesamowicie się wyrównał

- Żalgiris to w końcu lider wschodzącej ligi

- 0:1 na wyjeździe to nie jest zły wynik w kontekście rewanżu 

Napisałbym jeszcze, że gorzej zagrać się w rewanżu nie da, ale patrząc na mecz z Cracovią jednak się da :D Poza tym Lech na stałe zapisał się dziś na kartach historii gdzieś między Levadią Tallin a Karabachem.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

dobrze tam w studiu ktoś powiedział, że polacy PRZESZKADZAC potrafią, prowadzić gry już nie. Jak widać, Śląsk przeszkadza ZAJ.EBIŚCIE, kontry już z połowy boiska :D Sobota życiówkę chyba dziś ma.

 

SKŁAD JEST MOMENTALNI NAJLEPSZY - miał rację S. Levy


Dlaczego Legia nie walczyła o Dudu? CIENKI im wystarcza?

Odnośnik do komentarza

De Bock - zwykła pizda, a raczej 60 speeda w pesie to maks co ma, dlatego Waldka nie mógł powstrzymać. Podoba mi się za to gra Dudu, naprawdę jest WZMOCNIENIEM Śląska, czy tylko mnie dziwi, dlaczego on trafił do Śląska? Tyle klubów w Polsce (i nie tylko) ma problemy z lewym obrońcą... A od czasów poprzedniej gry w polskiej lidze, widać, że jednak w defensywie się poprawił, więc strzał w dziesiątke ten transfer.

 

A Sobota ma takiego farta, że nawet piłka zamiast odbić się nisko, to odbija się tak mocno, że spada prosto mu na nogę podczas... Pojedynku główkowego po skozłowanej piłce. Mówiłem, ŻYCIÓWKA Soboty dziś.


Mila pięknie (pipi)ami potraktował PAJSZAŁO. Co by nie mówić, kapitan z Milii jest z krwi i kości.

 

edit: ja pie.rdole faul na bramkarzu? Je.bniety ten sedzia, dobrze, że bramki nei było bo bym wsiadał już w auto i leciał wpi.erdolić tej (pipi)ie sędziowskiej. <kibol> <tak naprawdę to bym nic nie zrobił bo jestem za słaby :( >

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...