Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

SOBOTAAAAAAAAAA

 

aaaas

aaa

 

 

Mam nadzieję, że nie ma żadnych scoutów na trybunach, bo kupią Sobotę za 15 zł.

 

 

 

Mocny początek, Brugia szturmuje ostro, będzie się działo jeszcze.

 

 

Szkoda że kibole Śląska jak zawsze nie umieją wytrzymać kwadransa bez odpalenia czegoś. Będzie kara, na którą klub nie ma pieniędzy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

o już jeden z tej chołoty widze zminusował, brawo baranie.

 

Polactwo za granicą tak się bawi.

 

Legia jest już co najmniej w LE i wiele wskazuje na to, że Śląsk przejdzie absolutnego faworyta, czyli Brugię. W porównaniu do poprzedniego szambiarskiego pucharowego sezonu jest duży progres, ale mógłby być jeszcze większy, gdyby Lech się nie skompromitował. Zawsze kur.wa musi być w przyrodzie równowaga, za tę błazenadę kartoflarze nie powinni dostawać do grudnia pensji.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

no, że są zakazane debilu i kary idą dla klubu?

Debilu a czy komuś stała się krzywda kiedy zostały odpalane ?To tobie zostało powiedziane w tv ze są złe i zawsze będziesz bredził ze tak jest . Masz prawo .Na trybunach słysze WKS Śląsk i kto kibicuje ,Ci co odpalali race nie ty .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Nie ja nigdy nie byłem na meczu i nie widziałem racy. Czy ja powiedziałem, że są NIEBEZPIECZNE? Są zakazane - mówi ci coś płacenie 10 tys euro za odpalenie racy przez klub? Nie wiem jak oni to liczą, ale 10 tysi to najmniej z tego co wiem. To są idioci, którzy idą na mecz po to by se odpalić racę i się cieszyć, że odpalili race. Na mecz nie patrzą nawet. "Wielcy Kibice" z nich, znają miliard przyśpiewek, ale klub pogrążyć w długu to im sprawia największą przyjemność.

Odnośnik do komentarza

Brugia bombarduje, trochę szczęścia że ciągle zero z tyłu, ale też gra Śląska bardzo dobra. Bez jaj rzadko kiedy się widuje tak dobrze grającą polską ekipę, jeśli w ogóle. Szkoda, że w następnej rundzie (jeśli awansują) czeka zapewne jeszcze trudniejszy rywal, jakiś Tottenham, Swansea, choć w najlepszym razie (może jakaś Nicea, Estoril albo Szeryf Tiraspol) będą przecież szanse, jest wiele ekip i wiele będzie zależeć od losowania.

 

 

 

Nie słucham komentarza, ktoś powie w jakim języku czytają nazwę klubu komentatorzy? Pytam z socjo-lingwistycznej ciekawości.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...