Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z Legii zawsze jest beka, nawet jak wygrywa. A szczegolnie z ich kibicow dzieki ktorym beda grali przy zamknietym stadionie...

Cześć kolego - stadion zostanie zamknięty nie za race. Jeżeli nie masz na jakiś temat pojęcia, to przychamuj buźkę. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Stadion nie został zamknięty za racę, a za flagi które UEFA uznała za rasistowskie. Pomimo faktu, że delegat UEFA nie dopatrzył się w nich nic złego przed rozpoczęciem meczu. 

Nieogarnięte sajany i inne pokemony mogą... Wracać do swoich pokebolów. Elo. 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Z pewnością race nie miały żadnego wpływu na tą decyzję, stawiam, że jakby rac nie było poszłaby tylko kara finansowa. Ale wasz cyrk wasze zabawki, w koncu wam zamkna stadion na wszyskie europejskie mecze, ale czytalem ze najzagorszalsi kibice sa gotowi placic wiecej za mecze ligowe byleby tylko mogli odpalic troche swiecidelek ku chwale ojczyzny.

Odnośnik do komentarza

Z pewnością race nie miały żadnego wpływu na tą decyzję, stawiam, że jakby rac nie było poszłaby tylko kara finansowa. Ale wasz cyrk wasze zabawki, w koncu wam zamkna stadion na wszyskie europejskie mecze, ale czytalem ze najzagorszalsi kibice sa gotowi placic wiecej za mecze ligowe byleby tylko mogli odpalic troche swiecidelek ku chwale ojczyzny.

Na zamknięcie stadionu? Żadnego - za race poszła kara finansowa. A jak nie wierzysz, to odsyłam Cię do uzasadnienia UEFA. Po angielsku panimajesz kamrad? Nie wiesz, nie spekuluj, tudzież wracaj do pokeballa.

 

 

A a marginesie: słowo "Ojczyzna" pisz z wielkiej litery (jak już bardzo chcesz go używać).

 

 

PS: Zawsze sądziłem, że barany to pocieszne zwierzątka; oto dowód <3:

 

baran_zwierzeta_160463.jpg

 

 

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja po prostu stwierdziłem, ze kolejne kary za race za kazdy mecz w dużym stopniu pomogly Uefie podjac takze decyzje o zamknieciu stadionu. Tak wiem dla Ciebie to za daleko idące i za malo logiczne wnioski, bo tego nie ma napisane w oficjalnym piśmie ;) Pozdro i bez spiny, bo mam wrażenie że zaraz Ci zylka peknie, a to tylko kąsolowe forum.

Odnośnik do komentarza

Stadion został zamknięty za treści rzekomo rasistowskie oraz za rzucanie przedmiotami w piłkarzy Steuy zapalniczkami.
Komentować tego nie będę, wszyscy pamiętają ile zapalniczek po zakończeniu spoktania w Bukareszcie zaniósł Kuciak sędziemu. Może tylko dodam, że za ukaraniem Legii wnioskowały tak zasłużone organizacje jak FARE.  

 

Suche fakty. Szkoda, że Tobie podobne indywidua nie wylewają swoich żali, gdy fani BVB palą race na meczu z Neapolem. 

Odnośnik do komentarza

Spoko wrócimy do dyskusji po następnej karze : ) Lubisz wklejanie to i ja wkleje coś :P

 

 

 

O kolejnej, srogiej karze dla Legii poinformował na swoim Twitterze Przemysław Iwańczyk ze sport.pl. Według jego informacji UEFA ma niebawem podjąć decyzję o kolejnym zamknięciu stadionu - tym razem na spotkanie z Trabzonsporem 7 listopada.

Wojskowi jednak podpadli UEFA tak bardzo, że federacja rozważa całkowite wykluczenie Legii z pucharów! Tych hiobowych wieści dostarcza z kolei kibicowski serwis legionisci.com

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

no niestety Legia dalej się nie rozwija, ale nie dziwi mnie to, bo z taką kadrą niema się jak rozwinąć. Myślałem, że powalczymy o 3 miejsce z Cyprem ale widać, że i to jest nierealne. Nie mając żadnego napastnika w kadrze w Europejskich Pucharach nie ugra się nic specjalnego. Katastrofalna polityka transferowa przynosi coraz lepsze efekty. Jedyny plus, kibice wkońcu nie zrobili wiochy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...