Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Komentarze z internetow sa najlepsze:

 

-Brawo dla Kibiców Legii ze nie dają sobie wejśc na głowę organizacjom których celem jest tylko wyłudzanie pieniędzy

-W sumie co jest złego w rasizmie? Jeżeli mamy wolność słowa i można nie lubić np Millera to dlaczego nie można nie lubić Chińczyków? Przecież od słowa murzyn (pipi) jest daleka droga do robienia z kogoś mydła.

-Dla mnie Legia powinna dostać nagrodę za zachowanie kibiców, a wy szczekajcie sobie dalej :)

 

 

Ciekawe, czy jak Dossa albo Guilherme strzelają bramkę, to sie nie cieszą.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

 

 

bo ni w ząb pojąć nie mogę

Generealnie to juz wiemy, idz spac dalej.

 

 

Wy mozecie sobie wiedziec towarzyszu, ale ja dalej nie uzyskalem odpowiedzi na zadane pytanie. Wiec je ponowie.

 

- Co ma smierc dwoch tragicznie zmarlych osob do meczu w Lokeren?!

- Co mieliscie na mysli poruszajac ich watek?

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

kur wa zes sie uczepil tego widze jak huy. to byla kolejna wrzuta z popisow twoich ziomkow z ostatnich dni zeby pokazac ci w jaki durnym obracasz sie srodowisku panie 'przypyerdole sie z dupy do czegos to moze dadza mi spokoj z tamtym'. najlepiej ze odpisales na pierwsza czesc zdania (o pojazdach na milika) ale nie zrozumiales co mam na mysli ze zaslaniaja sie transparentem. albo nie, co to ma wspolnego z meczem z lokeren? no nic nie ma, na twoja niekorzysc bo yebanie milika bez celu i powodu przy zaslanianiu sie bardzo honorowym transparentem to byl taki turbodebilizm ze lzy mam w oczach (kolejny mecz - kolejny wasz pokaz). twoi koledzy zaloze sie ze gdzies w przerwie miedzy pukaniem swoich 15letnich dziewczyn a zjadaniem swoich gili cieszyli sie niedawno z jego bramki w reprze. teraz wywiesili sobie transparent na stadionie ado (zgoda taka z nimi macie jak i z juve pewnie XD) ale jednoczesnie pokazali braki w mysleniu.

 

ale zebys juz sie nie przypyerdalal do kazdego slowa zdania czy kropki to ci odpowiem po raz kolejny ze smierc tych osob wspolnego z meczem z lokerem ma tyle ze z niego wracali. nie wiem czy tez wydawali z siebie malpie okrzyki, byc moze. transparent upamietniajacy ich byl super szlachetny szkoda tylko ze znowu mozg przestal wam pracowac z niewiadomych przyczyn. no i wisienka na torcie. oswiadczenie czy tam list grup kibicowskich XD az sie boje o nim wspomniec bo zaraz znowu mnie przepytasz co z czym jak gdzie mialo wspolnego. w kazdym razie kilka wyzej przedstawionych sytuacji (poza smiercia tej dwojki) to dowody na to ze szare komorki odmawiaja posluszenstwa twoich ziomalom. pozornie ze soba nie zwiazane, ale czuje ze bola cie mocno. badz silny.

 

p.s. czy tym razem tez nie przedstawilem ci moich przemyslen w sposob dla ciebie zrozumialy?

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Staram się zrozumieć te wasze przemyślenia, ale sposób w jaki je piszecie nie pomaga. I tak, uczepiłem się, i czepiać się będę jak jakaś czerń będzie nawiązywać do śmierci ludzkiej żeby sobie posta zboostować na forumingu - cóż to za karczemne obyczaje?! Weź lepiej przykład z tak ubóstwianego przez Ciebie A. Milika który nawiązał do śmierci tych osób, w inny jednakże sposób. Niech Twój idol posłuży Ci - słusznym skądinąd - przykładem.

 

Czemu go wyzywano? Abo na meczu było 100 Holendrów, kibiców ADO. A relacje na linii ADO-AJAX są podobne do stosunków panujących między Legią a pewnym klubem grającym w Poznaniu. Taka specyfika futbolu, że piłkarze usłyszą czasem bluzg. W Polsce, w Chorwacji ale nawet w Niemczech. Ba, tam nawet, niewychowani kibice z Dortmundu rzucali w M. Neuiera bananami. Ale Tobie to przecież wszystko nieznane. Czy ja to pochwalam? Nie, ale i zmienić nie mogę. 

 

Wreszcie, nie wiesz mój panie kochaniutki kim są moi znajomi, więc z łaski swojej, mordeczkę przyhamuj. Sądząc Twoich wypowiedziach, śmiem wnioskować, że jest to - mimo wszystko - towarzystwo nieco wyższych lotów niż te które sobą reprezentujesz. Choć oczywiście mogę się mylić. 

 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Tym razem losowanie LM i EL dopiero w poniedziałek. Legia może trafić na:

 

Aalborg (Dania)

Ajax Amsterdam (Holandia)
Anderlecht Bruksela (Belgia)
AS Roma (Włochy)
Celtic Glasgow (Szkocja)
Dnipro Dniepropietrowsk (Ukraina)
Guingamp (Francja)
Liverpool (Anglia)
PSV Eindhoven (Holandia)
Sevilla (Hiszpania)
Torino (Włochy)
Tottenham (Anglia)
Villarreal (Hiszpania)
Wolfsburg (Niemcy)
Young Boys Berno (Szwajcaria)

 

 

Jak widać, pod względem renomy klubów i ich popularności, jest to nawet lepsza grupa, niż zestawienie rozstawionych. Są duże szanse na prestiżowy mecz polskiego klubu: mamy kluby z dużych lig, z historią pełną sukcesów, także kilku reprezentantów Polski.

 

Najłatwiejsi rywale? Myślę, że PSV, Dnipro, Liverpool i Guingamp dają największe szanse na ich pokonanie, choć to naprawdę wróżenie z fusów, jak zagrają konkretnego dnia. W Europa League każdy może pokonać każdego.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Kto oglądał ostatni mecz z Utrechtem i męki Arka "lepszy od Lewandowskiego, Suareza, Ibry" Milika ze śmieszną defensywą tego rywala, ten na pewno może sobie wyobrazić, że Legia wygrywa ten dwumecz. Nie jest oczywiście faworytem, ale Ajax to wrażliwy rywal, w ostatnich latach raczej szkółka, niż ekipa jak inne. Nie mają wielkich piłkarzy, mają garść młodych talentów i kilku średnio zdolnych dorosłych graczy (jak Schoene, Moisander). Nadal, z drugiej strony jest Legia, nie Real Madryt. Więc Ajax faworytem, ale nie stawiałbym na jego awans wszystkich oszczędności.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Będzie pewnie tak, że Polak wykopie Polaków z tej fazy pucharowej. Często tak było, że akurat Polacy albo piłkarze z polskim paszportem zdobywali gole na wagę awansu =] Legia mogłaby przejść Ajax, ale po tej zimowej przerwie, dopiero szlifując formę i jeszcze na swoim stadionie przy pustych trybunach ciężko będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...