Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mnie pamięć nie myli to jakiś miesiąc temu czytałem gdzieś jego wypowiedź, że tak bardzo kocha Legię i podpisuje kontrakt do końca kariery i że nigdzie nie odchodzi. No i jak teraz odchodzi do jakichś Chin to bekę mam niesłychaną z człowieka. No chyba, że pomyliłem go z kim innym, jeśli tak to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza

No ale jak się dostało możliwość zarobienia w 2 lata tyle co w Legii by musiał kopać jeszcze przez 10 to żadna miłość do klubu z tym nie wygra. Kasa i tylko kasa się liczy :sorcerer:

dokladnie, wielu na prawde wielu zapomina ze bycie pilkarzem to praca, taka sama jak bycie listonoszem, mechanikiem czy kims innym. Oczywiscie kazdy z was, niezaleznie czy zarabiacie 1500zl czy 10tys jakby dostal oferte pracy z 5 razy wiekszymi zarobkami to by zostal w obecnej pracy bo pracuje tam od lat, to jego pierwsza praca, zzyl sie z zaloga itp

 

na serio zbyt wielu kibicow uwaza ze pilkarz to stan umyslu i powienien biegac po murawie nawet a darmo bo to stan umyslu

Berg wyraźnie powiedział, że Radović nie był gotowy do gry. Nie "żył" meczem (wcale się nie dziwię), w ciągu ostatnich dni nie spał (o czym mówił w wywiadach).

 

i na pewno przez to bym w gorszej formie i dyspozycji niz cala 18stka jaka wystawil - no (pipi) , rado nawet z 2promilami jest lepszy niz cala zbieranina (nie liczac moze kuciaka), zwykly damski foszek berga bo sie nie spodziewal odejscia rado i tyle

Odnośnik do komentarza

historia w pl piłce zataczała koło.Pamiętacie wisłe,lecha walczyli o puchary to jak dobrze pamiętam wisła pozbyła sie kluczowych graczy po ktorys nieudanych kwalifikacjach kosowski,zurawski itd.Jednego nie do końca rozumie gdzie sie podziały ambicje ludzi (choc w sumie wiem kasa i tylko kasa) tutaj europa puchary prestiż tam chiny 2 liga z drugiej strony on juz ma 31 lat jako pilkarz zbytnio nic nie osiagnął z Legią mam na mysli Puchary.Takze reasumujac zrobił deal zycia pogra tam 2,3 lata zrobi licke uefa i wroci do pl trenować jakiś ogórków :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Plebs niech się cieszy - jutro wraca rodzima liga.

 

w ktorej twoja druzynka tez ostatnio zbiera srogi wpjerdol  :sorcerer:

 

 

 

szkoda w sumie ze tylko 1-0 ajax sobie wypracowal. mam nadzieje ze ilosc szczescia i wygrywania psim swedem druzyna maidena juz wykorzystala przez ten sezon na kolejne 10 lat i w rewanzu nic niespodziewanego sie nie stanie. najlepiej niech milik dolozy druga na poczatku meczu w warszawie i bedzie spokoj.

 

 

No, chętnie wrócę do tego posta na końcu sezonu. Zresztą przed nami drugi mecz. A jeżeli zagrają tak jak w drugiej połowie, a za Żyro zagra ktokolwiek to o wynik drżeć nie będę. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...